Felieton

Europejski Trybunał Praw Człowieka jest przeciwko wymaganej prawem polskim ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej

Europejski Trybunał Praw Człowieka jest przeciwko wymaganej prawem polskim ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Żąda „poszanowania prywatności osób bliskich ofiar”.

Sędziowie ETPCz, zajmijcie się może „poszanowaniem prywatności” gwałconych przez muzułmanów Europejek i zabijanych Europejczyków,bo mówią, że chcecie legalizować w Europie szariat…
A jak tam sprawy „poszanowania prywatności” rodzin,którym Niemcy odbierają dzieci i każą im mówić po niemiecku?
ETPCz rosyjską agendą ?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Czesław

  10 października 2017 at 17:19

  Bardzo mądry i cięty komentarz ale ten dodatek „ETPCz rosyjską agendą ?”, dyskwalifikuje wszystko. Po prostu taki obowiązkowy dodatek jak to zawsze drzewiej dodawano „już na ten temat to Włodzimierz Lenin powiedział…”. Wstyd, gdzie tu element logiki.

 2. Soroka

  10 października 2017 at 19:01

  Też tak uważam! To ruska agenda, dla której Polacy to nie ludzie, a może jeszcze coś poniżej, której stosunek do Polaków jest tożsamy z ruskim stosunkiem do Polaków.
  Dla większości Rosjan Polacy to coś znienawidzonego, nie mającego prawa bytu. Historia jasno o tym świadczy.

  • Marek

   11 października 2017 at 01:35

   do Soroka – dla odmiany jeszcze dodaj że dla większości Rusinów(Ukraińców jak wolisz) Polacy to „bratni naród” … Polacy mieli okazje przekonać się o tym „braterstwie np. po bitwie pod Batogiem(Batoh)w 1652r. następnie np. po 17.09.1939 na Kresach , pózniej Wołyń i nie tylko, np. działalność „bohatera ukrainy” petra diaczenki (świadomie z małej litery) biorącego ze swym oddziałem udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego min. na Powiślu , działalność upa na wschodnich terenach Polski po 1945r. itp przykłady można mnożyć…

 3. Prawniczek

  11 października 2017 at 06:13

  Znowu brednie. Polskie prawo nie tylko nie wymaga ale nawet zabrania ekshumacji po zakończeniu dochodzenia.

  • Soroka

   11 października 2017 at 10:13

   To jest za trudne dla ruskich stiukaczy!

   • Paweł

    11 października 2017 at 10:23

    Jeszcze trudniejsze dla psów żydowskich.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra