Z kraju

Michnik – Bardziej obawiam rządów partii Jarosława Kaczyńskiego niż Putina

– Prawdę prawdę mówiąc jeżeli chodzi o Polskę, to ja się bardziej obawiam rządów partii Jarosława Kaczyńskiego niż Putina, chociaż Putina nie noszę w sercu i uważam, że to polityk bardzo niebezpieczny zarówno dla Rosji, jak i świata. – takimi słowami Adam Michnik określił rządy PiS w wywiadzie dla czeskiej telewizji.

W rozmowie z wywiadzie dla czeskiej telewizji redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik stwierdził między innymi –
Pani doskonale wie, nie ma jednych polaków. Jedni się obawiają, inni nie obawiają Władimira Putina. Strach jest bardzo złym doradcą. Staram się postępować nie wedle tego, czego się obawiam, ale co jest racjonalne. Mnie się wydaje, że ta polityka naszego rządu, która twa już dwa lata, jest osłabiająca Polskę. To izolacja Polski w Europie, to destrukcja polskiego wojska, destrukcja systemu prawnego, trójpodziału władz i to nie jest jeszcze koniec. Dlatego prawdę mówiąc jeżeli chodzi o Polskę, to ja się bardziej obawiam rządów partii Jarosława Kaczyńskiego niż Putina, chociaż Putina nie noszę w sercu i uważam, że to polityk bardzo niebezpieczny zarówno dla Rosji, jak i świata.

 

Komentarz Prawego – kolejny okrągłostołowy geszefciarz, który został oderwany od koryta, że aż go boli.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

67 komentarzy

67 Komentarzy

 1. andzia

  11 października 2017 at 11:25

  Skoro pan Michnik obawia się rządów partii Jarosława Kaczyńskiego, to jest to wielki plus dla tej partii.

  • panMarek

   11 października 2017 at 12:00

   Powszechnie wiadomo, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie.
   Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe dzieci jak w Fatimie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
   To są brednie dla jeszcze głupszych szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.

   • andzia

    11 października 2017 at 13:47

    Tu poglądy dwóch studentów prawa pod tytułem „Czy wiara w Boga jest racjonalna” -ateista i katolik. Argumenty ateisty- mierniutkie, za to katolik świetnie przygotowany (obaj się przygotowywali, nadto gdzie indziej podobne ateistyczne brednie).
    ps. wprawdzie nie na temat, ale skoro panMarek zaczął…https://www.youtube.com/watch?v=eriaJBc5Nas

  • Paweł

   11 października 2017 at 19:46

   @andzia

   Bo Szechter i Kalkstein grają tak naprawdę do jednej bramki.

  • niepisior

   12 października 2017 at 00:56

   Mnie zastanawia, dlaczego sami Żydzi tolerują takiego obrzydliwego bolszewika jak michnik i jego rodzina. W końcu to niemieccy Żydzi i ich kapitały utorowali Hitlerowi drogę do władzy a w konsekwencji do holokaustu…

   • Robert B.

    12 października 2017 at 10:44

    A mnie nie zastanawia. Taka mentalność. Po trupach do celu: do władzy nad światem.

 2. hansi

  11 października 2017 at 11:35

  PO CO w ogóle nagłaśniać tę żydowską świnię, Panie Miłoszu ? 🙂
  I nabijać mu oglądalność ? 🙂
  NIE MA o czym mówić ? 🙂
  PRZYPOMINAM (tak samo, jak Pani Annie Wiejak), że za dwa dni,
  13-go, odbędzie się kolejna rozprawa „Sądu” w Bydgoszczy,
  na temat.. właśnie NA JAKI temat ?..
  Szykuje się FARSA, najprawdopodobniej z zakazem udziału „osób postronnych” 🙂
  A SZCZEGÓLNIE Pani Sochy i jej „STOP-NOP” 🙂
  W sprawie SKANDALU, jaki spowodował SPRZECIW dwójki szczeniaków, wobec rutynowemu i chamskiemu procederowi „szczepienia” noworodków, co zaskutkowało natychmiastowym zjawieniem się W SZPITALU „Sądu”, który doraźnie „zasądził” POZBAWIENIE PRAW RODZICIELSKI i ŚCIGANIE mło0dych Rodziców, którzy po prostu zabrali ze szpitala dziecko i pojechali się UKRYWAĆ, wobec wysłanej na nich OBŁAWY POLICYJNEJ…
  Dzięki nagłośnieniu sprawy przez Ojca, na forach internetowych,
  zrobił się huczek i pisowska mafia rządowa MUSIAŁA odpuścić, CHWILOWO…
  To dla przypomnienia…
  Więc jak ?
  Przypilnuje ktoś sprawy ?..
  Czy też może MICHNIK ważniejszy ?..
  Oraz dzieci nienarodzone ? 🙂
  Pani Kasiu Chrzan ?..
  Szczególnie w obliczu właśnie błyskawicznie przepychanych przez pisowski „rząd” USTAWY o „zarazach”…
  Pozdrawiam.

 3. Slawomir Tomasz Roch

  11 października 2017 at 12:20

  Michnik twoja podlosc przeszla w tej wypowiedzi wszelkie granice! Bogu niech beda dzieki, ze ludzi twojego pokroju odsunieto na dobre od wladzy. Bo ty i twoja spolka zostawilibyscie, juz ze wszystkiego co dobre same gruzy! Modlmy sie Bratankowie, by takie indywidua, jak: Michnik, Niesiolowski, Tusk, HGV, Sikorski, Palikot, Kwasniewski, Komorowski, Sroda, Kopacz, Petru, Schetyna, Walesa, Frasyniuk, Budka, Mucha i wielu innych z UD-UW-PO, jak nadluzej nie wrocili do wladzy lub jesli to tylko mozliwe to juz nigdy!

  • podolak

   11 października 2017 at 12:53

   Michników nie odsunięto.
   Najlepszym dowodem na prawdziwość tej uwagi jest miłość do ukronazistów wraz z nim podzielana.
   Czasami ta miłość do baderowców oprócz wytrysków mozgowych Michnika jak np.Ukropol ma calkiem konkretne fizyczne objawy w wykonaniu np. Gosiewskiej, ktora w ten sposob dowodzi banderowcom przychylnosci jej ugrupowania.

 4. Człowiek

  11 października 2017 at 12:47

  Problem w tym że oderwanie od koryta to nie żadna kara. On się utrzyma do końca życia i jeszcze setki swoich pobratymców z tych polskich pieniędzy co już od nas zawłaszczył.
  On został oderwany od niczym nie ograniczonego wpływu na mózgi Polaków.
  A to jego ambicję i solidarność plemienną uraża oraz szkodzi jego mocodawcom.
  Prawdziwa kara to byłaby kara główna oczywiście po niezależnym procesie. Ale gdzie tu znaleźć niezależnych sędziów nie mówiąc już o prokuratorze który by mu zarzuty postawił?

 5. Satyr

  11 października 2017 at 12:48

  To straszenie Putinem jest żenujące. Kaczor i tak wykonuje polecenia swoich usraelskich, neokonserwatywnych przełożonych, a Michnik też im służy, czyli to tylko mała potyczka w neorodzinie.

  • Soroka

   11 października 2017 at 13:26

   Jakie straszenie Putinem?! On promuje Putina!
   Dlaczego miałby się bać Putina, jeżeli działa w jego interesie?

   • Paweł

    11 października 2017 at 19:48

    @Soroka

    Jak zwykle rynsztok w wykonaniu Soroki. To Kaczyński działa w interesie Michnika. PiS jest za wszystkimi mniejszościami i przeciwko Polsce. Podobnie jak Michnik.

  • LSED

   11 października 2017 at 19:31

   Mała wojenka wśród kuzynostwa o to, który z nich jest większym cadykiem 😀

 6. tretka

  11 października 2017 at 13:00

  Wiadomo dlaczego się boi. Putina taka menda w ogóle nie obchodzi, a rząd Kaczyńskiego może mu krwi upuścić. I na to liczę…

 7. Soroka

  11 października 2017 at 13:34

  Ciekawe dlaczego na prawym. pl, nie komentuje nikt utrzymywania w tajemnicy przez PAD aneksu do raportu o WSI i jego zagrywek wobec AM, a także otaczaniem się przez PAD wojskowymi szkolonymi przez GRU?

  • synowskie upomnienie

   11 października 2017 at 13:38

   no właśnie, mnie też to zastanawia.

  • Tomasz

   11 października 2017 at 19:38

   Soroka Jak Prezydent A Duda nie podpisał ustaw sądowych to jest dla ciebie be .Jesteś pewien że ma wojskowych szkolonych przez GRU ?

  • Paweł

   12 października 2017 at 10:52

   @Soroka

   Nadal nie rozumiesz oczywistej rzeczy. Zarówno PAD jak i PJaK grają tak naprawdę do tej samej bramki. Sztuczny konflikt jest pożywką dla idiotów i gawiedzi. Ty łykasz tę propagandę jak Stolzman wódę.

 8. Soroka

  11 października 2017 at 13:35

  Czyżby PAD był wasz?

 9. wiesscar

  11 października 2017 at 14:11

  a do czasu majdanu nosil? chyba nosil, tak sie kumplowal po 10.04.2010r

 10. pidzio

  11 października 2017 at 14:12

  PAD też był w UW i UD a jak teraz źle postępuje znajdziemy opis na blogu pana prof Jerzego Roberta Nowaka. Zajrzyjcie na tą stronę, którą odwiedziło już ponad 310 tys. internautów.

 11. Jazon

  11 października 2017 at 14:39

  Psy szczekają karawana jedzie dalej

 12. Robert B.

  11 października 2017 at 15:02

  Niech się to żydzisko tak tą Polską nie przejmuje, niech spierdala do Izraela. Tam jego miejsce.

  • andzia

   11 października 2017 at 21:52

   A gdzie mu będzie lepiej jak nie w Polsce. Kiedyż jakaś sędzia nawet wydała wyrok, który uzasadniła, że ta szuja jest autorytetem moralnym i nie wolno go zniesławiać. W Izraelu byłby nikim, mimo jego wieloletniej działalności na rzecz Żydów.

   • Robert B.

    12 października 2017 at 10:47

    Żydom jest zawsze „lepiej” u innych niż u siebie. Przypadłość pasożytów. Niech się zatem nie dziwią, że są tak znienawidzeni. A jak przebiera się miarka, to płacą za wszystko. Dodam, że w dość regularnych odstępach czasowych…

 13. Marian

  11 października 2017 at 19:13

  Kto to jest ten Michnik. Nie znam kolesia.

 14. Pola Kowalska

  12 października 2017 at 13:36

  Wlasnie bylam na fuj zbuku mimo bana za Zydow i Prezydenta i trafilam na zydowski forum to sie w glowie nie miesci co te medy zaklamuja.Posacka z Getta przetrwala wali na dekiel ile tego scierwa jest w POLSCE zaklamanego.Polacy byli gorsi od niemcow itp. .Tych wszystkich korzennych trzeba przegonic bo ZATRACA CALY NASZ KRAJ .W naszym kraju zyja ciesza sie przywilejami ale to co tam przeczytalam to juz nie antypolonizm lecz wojna zydowska w naszym kraju.

 15. lelio vieira carneiro junior

  17 października 2017 at 05:05

  I couldn’t resist commenting. Very well written!|

 16. Itamar Serpa

  17 października 2017 at 15:21

  I’d like to find out more? I’d like to find out more details.|

 17. Grupo Serval escandalo

  17 października 2017 at 16:56

  I pay a visit each day a few web sites and websites to read content, but this webpage presents quality based writing.|

 18. Umanizzare presidios

  17 października 2017 at 19:23

  I’m really enjoying the theme/design of your site. Do you ever run into any browser compatibility problems? A handful of my blog audience have complained about my site not operating correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any recommendations to help fix this problem?|

 19. Lelio Junior

  17 października 2017 at 23:28

  What’s up to all, how is everything, I think every one is getting more from this site, and your views are pleasant designed for new people.|

 20. Egli Diana Pinto

  18 października 2017 at 01:45

  Keep this going please, great job!|

 21. download free music online

  18 października 2017 at 02:08

  Howdy would you mind letting me know which hosting company you’re utilizing? I’ve loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you suggest a good web hosting provider at a honest price? Kudos, I appreciate it!|

 22. Carlos Eduardo Correa da Veig

  18 października 2017 at 04:15

  You could definitely see your expertise in the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. All the time follow your heart.|

 23. Luiz Gastao Bittencourt da Silva

  18 października 2017 at 06:15

  I’d like to find out more? I’d want to find out some additional information.|

 24. Umanizzare presidios

  18 października 2017 at 07:56

  Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea|

 25. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 08:22

  Article writing is also a excitement, if you be familiar with after that you can write or else it is difficult to write.|

 26. MAGA

  18 października 2017 at 09:32

  Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your web site is fantastic, let alone the content!|

 27. José Wilame Araújo Rodrigues

  18 października 2017 at 09:42

  I was curious if you ever considered changing the layout of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images. Maybe you could space it out better?|

 28. José Wilame Araújo Rodrigues

  18 października 2017 at 11:25

  Every weekend i used to visit this web page, because i wish for enjoyment, since this this web page conations actually nice funny stuff too.|

 29. Itamar Serpa Fernandes

  18 października 2017 at 15:00

  Hi to every one, for the reason that I am in fact eager of reading this website’s post to be updated daily. It consists of nice data.|

 30. Carlos Eduardo Correa da Veig

  18 października 2017 at 15:07

  I love it when people get together and share views. Great site, stick with it!|

 31. Itamar Serpa

  18 października 2017 at 16:23

  In fact no matter if someone doesn’t be aware of afterward its up to other viewers that they will help, so here it takes place.|

 32. Umanizzare

  18 października 2017 at 17:15

  Howdy just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading properly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different web browsers and both show the same results.|

 33. lelio vieira carneiro junior

  18 października 2017 at 17:54

  Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am having issues with your RSS. I don’t understand why I cannot subscribe to it. Is there anyone else having similar RSS issues? Anyone who knows the solution can you kindly respond? Thanks!!|

 34. Itamar Serpa Fernandes

  19 października 2017 at 08:55

  Fastidious answers in return of this question with firm arguments and describing everything about that.|

 35. Dadado Veig

  19 października 2017 at 11:23

  I needed to thank you for this very good read!! I certainly loved every bit of it. I’ve got you saved as a favorite to look at new stuff you post…|

 36. Grupo Serval presidios

  19 października 2017 at 13:52

  Hurrah! In the end I got a weblog from where I be capable of genuinely get valuable information regarding my study and knowledge.|

 37. Lelio Vieira Carneiro

  19 października 2017 at 16:05

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something enlightening to read?|

 38. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  19 października 2017 at 18:11

  I like the valuable information you provide in your articles. I will bookmark your weblog and check again here frequently. I am quite sure I’ll learn many new stuff right here! Good luck for the next!|

 39. Lelio Vieira Carneiro Junior

  19 października 2017 at 20:26

  Why users still make use of to read news papers when in this technological globe all is available on net?|

 40. Egli Diana Pinto

  19 października 2017 at 22:24

  I like the valuable information you provide in your articles. I will bookmark your weblog and check again here regularly. I’m quite sure I will learn plenty of new stuff right here! Best of luck for the next!|

 41. Umanizzare

  20 października 2017 at 00:17

  For hottest information you have to pay a visit world-wide-web and on the web I found this web site as a most excellent web page for most up-to-date updates.|

 42. Itamar Serp

  20 października 2017 at 04:51

  Wow, this piece of writing is pleasant, my sister is analyzing these things, thus I am going to convey her.|

 43. Itamar Serpa Fernandes

  20 października 2017 at 10:01

  Greetings! Very helpful advice in this particular post! It is the little changes that produce the most important changes. Thanks for sharing!|

 44. Itamar Serpa Fernandes

  20 października 2017 at 12:32

  Thanks for another great post. The place else may anybody get that type of information in such an ideal way of writing? I’ve a presentation next week, and I’m at the search for such information.|

 45. Luiz Gastão Bittencourt da Silva

  20 października 2017 at 15:03

  I’m impressed, I must say. Seldom do I encounter a blog that’s both equally educative and engaging, and without a doubt, you’ve hit the nail on the head. The issue is something which not enough folks are speaking intelligently about. I’m very happy that I found this in my hunt for something concerning this.|

 46. José Wilame Araújo Rodrigues

  20 października 2017 at 22:08

  hello there and thank you for your information – I’ve certainly picked up something new from right here. I did however expertise a few technical points using this website, since I experienced to reload the site lots of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I’m complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and could damage your high quality score if ads and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my e-mail and could look out for much more of your respective fascinating content. Ensure that you update this again soon.|

 47. Itamar Serpa Fernandes

  21 października 2017 at 06:40

  Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your site is magnificent, as well as the content!|

 48. Dadado Veig

  21 października 2017 at 15:33

  Thanks for sharing your thoughts on %meta_keyword%. Regards|

 49. Carlos Eduardo Veiga

  22 października 2017 at 00:25

  I think the admin of this web site is really working hard for his site, because here every stuff is quality based information.|

 50. José Wilame Araújo Rodrigues

  22 października 2017 at 18:11

  I am actually glad to glance at this web site posts which contains plenty of useful information, thanks for providing such data.|

 51. Itamar Serp

  23 października 2017 at 03:08

  Greetings from Los angeles! I’m bored to tears at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I enjoy the info you provide here and can’t wait to take a look when I get home. I’m amazed at how quick your blog loaded on my phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, superb blog!|

 52. Luiz Gastão Bittencourt

  23 października 2017 at 12:53

  Nice post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon every day. It’s always interesting to read through articles from other authors and use something from other websites. |

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra