Z kraju

Michnik – Bardziej obawiam rządów partii Jarosława Kaczyńskiego niż Putina

– Prawdę prawdę mówiąc jeżeli chodzi o Polskę, to ja się bardziej obawiam rządów partii Jarosława Kaczyńskiego niż Putina, chociaż Putina nie noszę w sercu i uważam, że to polityk bardzo niebezpieczny zarówno dla Rosji, jak i świata. – takimi słowami Adam Michnik określił rządy PiS w wywiadzie dla czeskiej telewizji.

W rozmowie z wywiadzie dla czeskiej telewizji redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik stwierdził między innymi –
Pani doskonale wie, nie ma jednych polaków. Jedni się obawiają, inni nie obawiają Władimira Putina. Strach jest bardzo złym doradcą. Staram się postępować nie wedle tego, czego się obawiam, ale co jest racjonalne. Mnie się wydaje, że ta polityka naszego rządu, która twa już dwa lata, jest osłabiająca Polskę. To izolacja Polski w Europie, to destrukcja polskiego wojska, destrukcja systemu prawnego, trójpodziału władz i to nie jest jeszcze koniec. Dlatego prawdę mówiąc jeżeli chodzi o Polskę, to ja się bardziej obawiam rządów partii Jarosława Kaczyńskiego niż Putina, chociaż Putina nie noszę w sercu i uważam, że to polityk bardzo niebezpieczny zarówno dla Rosji, jak i świata.

 

Komentarz Prawego – kolejny okrągłostołowy geszefciarz, który został oderwany od koryta, że aż go boli.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

73 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra