Z zagranicy

Perfidna relacja Frankfurter Allgemeine o Różańcu do Granic

Niemiecki Frantfurter Allgemeine 8 października opublikował bardzo perfidny filmik o polskim Różańcu do Granic. Krótka i manipulacyjna relacja opatrzona była komentarzami ukazującymi Polaków jako islamofobów, a cała akcja na granicach Polski została określona mianem islamofobicznej.

Podajemy poniżej tłumaczenie opisu filmu i link do samego filmu:

„Islamofobia w Polsce:
Ochrona granicy różancem.
Dziesiątki tysięcy polskich katolików utworzyło w sobotę na granicach kraju łańcuch z ludzi.
Prosili Boga o ratunek dla Polski i świata.
Wierni poszli za wezwaniem organizacji Solo Dias Basta.
Przeciwnicy mówili o islamofobicznej akcji.”

film:

http://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/grenzschutz-mit-dem-rosenkranz-15236795.html?GEPC=s2

nasz komentarz:

Jeśli tak otwarcie i perfidnie w swej manipulacji naród niemiecki ma podawany przekaz o naszym Różańcu do Granic, to proszę analogicznie pomyśleć, jak antypolsko i antykatolicko do tej pory musiało być indoktrynowane społeczeństwo niemieckie, skoro w tym momencie relacja z wydarzenia o modlitwie Polaków osiągnęła tak bsurdalnie manipulacyjny poziom?

Kiedy niemieckie media w podobny sposób zaprezentują wyznanie zamieszkujących u nich imigrantów? Pewnie się nie doczekamy, ale bardzo mocno przyglądajmy się, co niemiecka prasa pisze o Polakach, o naszej wierze i w jakim świetle nas pokazuje. Takie treści nie idą w próżnię, ale w umysły ludzi, którzy podejmują potem określone decyzje. Miejmy tego pełną świadomość. Wszystko przynosi owoc na miare posianej najpierw treści.

A swoją drogą ciekawe, co na taki przekaz o Różańcu do Granic nasze władze, które o swojej duchowości katolickiej ostatnio bardzo otwarcie i chętnie opowiadają się w mediach?

 

żródło: Frantfurter Allgemeine

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

219 komentarzy

219 Komentarzy

  1. expert asbestos removal

    10 listopada 2017 at 15:10

    I’d like to find out more? I’d want to find out some additional information.

  2. Honeymoon

    13 grudnia 2017 at 23:23

    Keep working ,splendid job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra