Z zagranicy

Komisja Europejska zachwycona, że Niemcy chcą przyjmować 200 tysięcy „uchodźców” rocznie

Komisja Europejska zachwycona, że Niemcy chcą przyjmować 200 tysięcy „uchodźców” rocznie. Oceniła niemiecką perspektywę przyjmowania 200 000 „uchodźców” (a faktycznie nielegalnych imigrantów) rocznie jako ,,niezwykle pozytywny krok”.

 

Na limit 200 tysięcy uchodźców rocznie zgodzili się przywódcy CDU i CSU. ​- Komisja uważa, że czymś niezwykle pozytywnym jest, że kraj, który już przyjął ponad milion uchodźców, wykazuje gotowość do przyjęcia dalszych 200 tys. rocznie. Nie ma jeszcze mowy o decyzji. To część toczących się przygotowań do rozmów koalicyjnych w Niemczech i jeszcze nie polityka rządu. Wspomnijmy słowa zadowolenia przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera, który kilkakrotnie mówił o znaczącej roli Niemiec w zarządzaniu kryzysem migracyjnym. – powiedział rzecznik KE Margaritis Schinas.

 

Komentarz Prawego – Ciekawe, czy zwykli Niemcy są równie zachwyceni? Ale przecież nikt ich o to nie pyta. Tak więc realne jest, że w następnych wyborach AfD wyciągnie nie 13,5, a 25 procent.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

120 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra