Z zagranicy

Są ranni w strzelaninie w szwedzkim Trelleborgu

Jak poinformował brytyjski „The Telegraph” – Dziś w nocy w kilku miejscach w centrum szwedzkiego Trelleborga doszło do strzelanin. Media mówiły o co najmniej siedmiu rannych, a szwedzka policja potwierdziła, że cztery osoby trafiły do szpitala. Oczywiście szwedzka policja „wykluczyła terrorystyczny charakter incydentu”.

„The Telegraph” poinformował – Pierwsze doniesienia mówiły o strzelcu, który otworzył ogień na zatłoczonym miejskim placu. Uzbrojeni funkcjonariusze otoczyli centrum Trelleborga. Na razie nikogo nie aresztowano, policja przesłuchuje świadków. Trelleborg w przeszłości borykał się z problemami przestępczości zorganizowanej. Strzelanina mogła mieć związek z działalnością gangów.

 

Komentarz Prawego – Nawet jeśli nie byli to muzułmańscy terroryści to i tak były to imigranckie, muzułmańskie gangi przestępcze. O czym oczywiście politpoprawna szwedzka policja i media nie poinformują.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Umanizzare presídios

  5 listopada 2017 at 03:54

  {

 2. To protect family members from problems?

 3. Prawda

  27 lutego 2018 at 10:32

  Zdjecie palacego samochodu pochodzi z Toronto a nie ze Szwecji.
  Propaganda nie udala sie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra