Polskość

Jakie „krzywdy” i „szkody” wyrządziła Panu nowa ojczyzna, Panie Munyama?

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy i Komisja Wenecka po wakacjach znowu ruszyły na Polskę. Polskich inicjatorów tego nękania nas przez zewnętrzne, lewackie niemiecko-francuskie agendy europejsko-unijne powinno się oceniać nie tylko moralnie jako zdrada własnego państwa, ale też prawnie.

 

Według ministra Krzysztofa Szczerskiego, wartość wczorajszej kłamliwej antypolskiej uchwały ZP Rady Europy jest równa wartości papieru na którym ją wydrukowano. Tym bardziej, że przyjęło ją tylko 59 na ponad 636 członków tego Zgromadzenia. A wnioskodawcą był niemiecki polakożerca z niemieckiego Związku Wypędzonych…

 

Wszystko razem oznacza, że uchwały prawnie nie przyjęto. Nigdzie nie głosuje się bowiem mniejszością znikomą…

 

A na marginesie, pytanie do posła Munyamy z PO, który dał się wczoraj zmanipulować PO-wcom, wkręcić i wystawić do publicznego, zewnętrznego narzekania na praworządność w Polsce w czasie posiedzenia Zgromadzenia Parlamentarnego tej Rady.

 

Poproszę Pana jednak o konkretne uzasadnienie oskarżania Polski na zewnątrz, którą wybrał Pan sobie przecież za nową ojczyznę, jakie „krzywdy” i „szkody” wyrządziła Panu w sprawach wymiaru sprawiedliwości polska „pisowska dyktatura”?

 

Krystyna Pawłowicz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

64 komentarze

64 Komentarzy

  1. http://koojoote.de

    2 grudnia 2017 at 00:57

    Good post. I will be dealing with a few of these issues as well..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra