Wreszcie rezygnujemy z linii kredytowej w Międzynarodowym Funduszu Walutowym

Wreszcie rezygnujemy z linii kredytowej w MFW.  – Polska gospodarka jest w tak dobrej sytuacji, że możemy to zrobić – mówi wicepremier Mateusz Morawiecki.

Podczas swojej wizyty w Stanach Zjednoczonych minister rozwoju i minister finansów Mateusz Morawiecki ogłosił kolejną dobrą wiadomość na t. stanu polskich finansów.  zapowiedział, że Polska nie potrzebuje 9,2 miliarda, które mogłaby uzyskać w ramach otwartej linii kredytowej w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

– Polska gospodarka jest w tak dobrej sytuacji, że możemy to zrobić – powiedział Morawiecki. Dlatego możemy zrezygnować z elastycznej linii kredytowej w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

58 komentarzy

58 Komentarzy

  1. Jose Wilame Araujo Rodrigues

    6 listopada 2017 at 12:49

    Keep on working, great job!|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra