Z zagranicy

Atak nożownika w Monachium

W Monachium doszło do ataku nożownika. Po kilkugodzinnej obławie niemiecka policja zatrzymała napastnika.

Nieznany sprawca zaatakował nożem przechodniów w Monachium. Kilka osób zostało poszkodowanych, ale jak zapewnia niemiecka policja, ich życiu nic nie zagraża. Po kilkugodzinnej obławie, niemiecka policja zatrzymała napastnika. Z pierwszych doniesień niemieckich mediów wynikało, że sprawca biegał wokół placu Rosenheimer i zadawał ciosy osobom przechodzącym obok. Potem uciekł. Plac został otoczony przez policję, która apelowała do okolicznych mieszkańców, by nie wychodzili z  domów.

 

Komentarz Prawego – Na pewno nie związany z religią miłości

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

  1. Dawid

    13 listopada 2017 at 13:56

    Niezawodne windy towarowe http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe tylko teraz w niskich cenach

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra