Z kraju

Sławomir Neumann – Spot PiS to nieudolna odpowiedź na naszą ofensywę programową

O dzisiejszym spocie Prawa i Sprawiedliwości poświęconemu tak zwanej aferze reprywatyzacyjnej w Warszawie wypowiedział się szef klubu PO Sławomir Neumann. – To nieudolna odpowiedź na naszą ofensywę programową – powiedział prominentny polityk Platformy Obywatelskiej.

– To nieudolna odpowiedź na naszą ofensywę programową, związaną z samorządem – ofensywę związaną z decentralizacją państwa. Jedyne na co ich stać, to pokazywanie reprywatyzacji i to nie w kontekście także działalności śp. prezydenta (Warszawy) Lecha Kaczyńskiego i innych prezydentów z PiS, tylko Hanny Gronkiewicz-Waltz. Uznali, że to jest element, który dzisiaj ma przełamać tę naszą ofensywę programową. Prawo i Sprawiedliwość „obawia się samorządów” i przyszłorocznych wyborów, które wyłonią nowe rady gmin, powiatów, sejmiki województw, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.  – mówił Neumann.

 

Autorzy spotu PiS zamieścili w nim także cytaty z wypowiedzi przedstawicieli ratusza na temat afery reprywatyzacyjnej.

 

Komentarz Prawego – Jednak słowa „Hanna Gronkiewicz-Waltz razem z PO rządzą Warszawą od 11 lat. Czy pozwolimy im na więcej?” bolą?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Sara

  21 października 2017 at 21:51

  Kanalia nie Polska ma głos . Ludzie od kiedy dla Was to to to może być w mediach. Ludzie mądrzejszych nie macie tylko to bagno!! Jak chcecie swoje dzieci wychowywać?

  • panMarek

   21 października 2017 at 22:31

   NIE „totalną propozycję” tylko „TOTALNĄ KLAPĘ” sprezentują mongoły po patronatem UB/WSI.

   • panMarek

    22 października 2017 at 16:53

    ~Barabara- Dzisiaj (13:10)
    Szedł Grześ przez wieś i głupoty plutł ale w lesie już za Grzesiem został tylko smród….
    ~gucio- Dzisiaj (10:59)
    Tusk upadł, czyli zagranica, ulica upadła, czyli KOD, macice zmądrzały, czyli „wszeteczne kobiety”, cóż tobie Grzesiu Dyndało pozostało? Tylko państwo ISIS tobie pozostało, wezwij je na pomoc, aby z powrotem PO była u władzy. Jeszcze tobie Marsjanie pozostali.
    ~riko- Dzisiaj (10:59)
    Przywrócenie filaru kapitałowego systemu emerytalnego???????? Jak to wiarygodnie brzmi w ustach przywódcy partii która właśnie okradła obywateli z tego kapitału filarowego.
    ~kelewra- Dzisiaj (10:54)
    To nie jest „Totalna propozycja”,to jest totalne POśmiewisko!!!
    ~Łukasz- Dzisiaj (10:27)
    Grzesio głupszy od Rysia?????? a wydawało się to niemożliwe
    ~RYM !!!- Wczoraj (21:49)
    NIE PIJ WÓDKI, NIE PIJ WINA , BO ZDURNIEJESZ JAK SCHETYNA !
    ~gtr- Dzisiaj (10:15)
    uwielbiam schetyne kopacz i budke, są gwarantem tego że PO nigdy już nie wróci do władzy. Oby pozostali głównymi politykami PO jak najdłużej.
    ~Sigurd- Dzisiaj (09:48)
    Pięknie się rozmarzył lwowski żulik…..totalne obietnice, których nie ma najmniejszego zamiaru spełniać…..czego przykładem są rządy tych ludzi przez ostatnie lata.
    ~Genetyka- Dzisiaj (09:40)
    Schetyna wygląda jak młody Gierek. Ciekawe czy to z powodu tych samych genów z Rosji czy z narodu wybranego?
    ~hahahaha- Dzisiaj (09:40)
    Ta konwencja przypomina zjazd niedobitków w Argentynie po drugiej wojnie światowej o temacie jak odzyskać władzę w Europie.
    ~kolasa- Dzisiaj (09:07)
    Znam wasz program, Odsunąć, Obalić Odłączyć, Przejąć, Dlaczego Grzesiu nie mówi wprost Majdan
    ~amen- Dzisiaj (08:58)
    Totalna opozycja, totalna propozycja. Na koniec totalna kompromitacja.
    ~kanapa- Dzisiaj (08:47)
    Nastąpiło jednak zużycie zakłamanego oblicza. PO spada z ekstraklasy do trzeciej ligi.
    ~victor- Dzisiaj (08:53)
    Totalna autodestrukcja ! Gdyby ktoś taki „program” przedstawił w Niemczech, Francji zostałby po prostu zabity śmiechem w najlepszym przypadku – bo normą jest to, ze wyleciałby z polityki wielkim łukiem.
    ~s- Dzisiaj (08:49)
    4000 komentarzy i wszystkie negatywne

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-grzegorz-schetyna-totalna-propozycja-pozwoli-odsunac-pis-od-,nId,2455855#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 2. orgi

  22 października 2017 at 11:16

  sławuś …. ” ofensywę programową ” będziesz miał , jak łykniesz kilka niebieskich tabletek …. i nie zapomnij o „fadromie „

 3. na szubienicę

  22 października 2017 at 12:39

  żyd (jude) neumann chce mącić

 4. Laura

  22 października 2017 at 12:56

  Marzy mu się koryto. Biedaczek nie pamięta co platforma wyrabiała przez osiem lat.Afera goniła aferę.Wszystkie zamiecione pod dywan pod nadzorem króla Peru.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra