Z kraju

Gronkiewicz-Waltz znowu atakuje Jakiego – to szeryf pif-paf

Prezydent Warszawy i wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz znowu ostro atakuje wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. – To tylko szeryf pif-paf. Na niczym się nie zna. Nie zna Warszawy. Moim następcą nie zostanie – powiedziała Gronkiewicz-Waltz w programie „RZECZoPOLITYCE”.
– Komisja weryfikacyjna jest niekonstytucyjna, ktoś musi powiedzieć non possumus i ja to mówię. Prawo i Sprawiedliwość zamierza wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. Nie mogę uwierzyć, że dzisiaj Polska jest takim krnąbrnym i małotwórczym członkiem Unii Europejskiej. PiS wyprowadzi Polskę z UE, w taki sposób, że to nie będzie ich wina. Co do pomysłu budowy pomnika Lecha Kaczyńskiego w centrum Warszawy trzeba z tym poczekać, bo nie ma co przyspieszać. Pomnik Kościuszki stanął 200 lat po insurekcji kościuszkowskiej. (…) Patryk Jaki to tylko szeryf pif-paf. Na niczym się nie zna. Nie zna Warszawy. Moim następcą nie zostanie. (…) Nie jestem obciążeniem dla PO. Nie składam legitymacji.

Co do Grzegorza Schetyny stwierdziła – Z tymi charyzmatami to nie przesadzajmy. Nie ulega wątpliwości, że i Mussolini i Hitler byli charyzmatyczni, tylko nie o takich charyzmatyków nam chodzi. Lider PO jest dobrym organizatorem, jest konkretny i przygotował dobry program partii. (…) Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest ciekawą postacią, która ma demoniczny charyzmat.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. expert asbestos removal

    15 listopada 2017 at 10:11

    WOW just what I was looking for. Came here by searching for smart phones

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra