Z kraju

Gronkiewicz-Waltz znowu atakuje Jakiego – to szeryf pif-paf

Prezydent Warszawy i wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz znowu ostro atakuje wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. – To tylko szeryf pif-paf. Na niczym się nie zna. Nie zna Warszawy. Moim następcą nie zostanie – powiedziała Gronkiewicz-Waltz w programie „RZECZoPOLITYCE”.
– Komisja weryfikacyjna jest niekonstytucyjna, ktoś musi powiedzieć non possumus i ja to mówię. Prawo i Sprawiedliwość zamierza wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. Nie mogę uwierzyć, że dzisiaj Polska jest takim krnąbrnym i małotwórczym członkiem Unii Europejskiej. PiS wyprowadzi Polskę z UE, w taki sposób, że to nie będzie ich wina. Co do pomysłu budowy pomnika Lecha Kaczyńskiego w centrum Warszawy trzeba z tym poczekać, bo nie ma co przyspieszać. Pomnik Kościuszki stanął 200 lat po insurekcji kościuszkowskiej. (…) Patryk Jaki to tylko szeryf pif-paf. Na niczym się nie zna. Nie zna Warszawy. Moim następcą nie zostanie. (…) Nie jestem obciążeniem dla PO. Nie składam legitymacji.

Co do Grzegorza Schetyny stwierdziła – Z tymi charyzmatami to nie przesadzajmy. Nie ulega wątpliwości, że i Mussolini i Hitler byli charyzmatyczni, tylko nie o takich charyzmatyków nam chodzi. Lider PO jest dobrym organizatorem, jest konkretny i przygotował dobry program partii. (…) Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest ciekawą postacią, która ma demoniczny charyzmat.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

34 Komentarzy

 1. panMarek

  24 października 2017 at 15:49

  Żydowinka gra z nami w kulki i obserwuje nasze reakcje.
  Zna ktoś jej adres zamieszkania?

 2. abc

  24 października 2017 at 16:00

  Bezczelne babsko i zuchwałe.

 3. JaDanka

  24 października 2017 at 16:16

  Min.Patryk Jaki to nadzieja na lepsze jutro udreczonego Narodu.Wzmacniajcie Solidarna Polske, panowie.A HGW po prostu peka:
  http://egzorcyzmy.katolik.pl/objawy-ingerencji-diabelskiej/

 4. JaDanka

  24 października 2017 at 16:31

  Przy okazji z pewna doza prawdopodobienstwa, ze ten niesamowity, zawstydzajacy Polakow Apel zostanie przeczytany dzisiajbprzez Adresata MS i PG Zbigniewa Ziobro.
  https://www.salon24.pl/u/daani/816896,list-otwarty-do-wladz-rp-przed-haniebnym-apelem-rajcow-krakowskich-do-min-i-pg-z-ziobry

  • JaDanka

   24 października 2017 at 18:12

   Nieznane, autentyczne zwrotki legionowej „Pierwszej Brygady”
   /…/mieliśmy w ogień zapału Młodzieńczych wiar rozniecić skry, Nieść życie swe dla ideału I swoją krew i marzeń sny. My, Pierwsza Brygada…itd

   Potrafim dziś dla potomności Ostatki swych poświęcić dni, Wśród fałszów siać siew szlachetności Miazgą swych ciał, żarem swej krwi. My, Pierwsza Brygada…itd

   • JaDanka

    24 października 2017 at 18:32

    Urwane slowo tekstu w/w:”Umielismy…”;)
    cd.nieznanych zwrotek,poucinanych przez cenzure za komuny i za postkomuny z powszechnego obiegu;” Dzisiaj juz my jednoscia silni tworzymy Polske, przodkow mit, ze my /WY!/ w tej pracy nie dosc pilni, zostanie nam / WAM!/ POTOMNYM wstyd.
    My, Pierwsza Brygada…”
    Ps. Jutro radni Miasta Krakowa podniosa rece w glosowaniu,aby zobligowac MS i PG Z.Ziobro do nadzoru nad Sadem RP, by wyrzucil potomnych Legionistow, Tych Legionistow z filmu z Domu im.Pilsudskiego, ktory ich Ojcowie wzniesli, by pamiec trwala przez pokolenia …. Wstyd, blaga i potworna glupota.Boze, czy im rece nie uschna?!

   • JaDanka

    24 października 2017 at 18:47

    Autentyczne, archiwalne zdjecia….
    https://youtu.be/_k24j4F2o9w

   • JaDanka

    24 października 2017 at 19:16

    Radni krakowscy, szczegolnie radny Adam KalitaPIS, tak mozna czcic pamiec o Czynie Legionistow, jak robi to rewelacyjnie wojt gminy Lesna- Podlaska i jej mieszkancy.Czesc wszystkim szlachetnym patriotom i szacunek Panie Wojcie Kazimierczak.
    https://youtu.be/HofTrqsWHX8

 5. Gocha

  24 października 2017 at 17:09

  „Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest ciekawą postacią, która ma demoniczny charyzmat.”
  Ta stara rura takie teksty wygłasza? Przecież to ona mówiła o swoim duchu nieświętym w kościele Św. Marcina ta charyzmatyczna bladź. Mam nadzieję, że na tegorocznego św. Marcina zdechnie. Zabiła suka moją teściową. Przekleństwo na nią i na jej dzieci…..jak mówił w NT Żyd.

 6. wilk

  24 października 2017 at 17:38

 7. JaDanka

  24 października 2017 at 17:41

  Gosiu, zostaw…R.I.P Twojej tesciowej.Eksmisja?
  A nietykalny baluje na sponsoringu ze swa swita:
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/zawiadomienie-prokuratury-ws-wizyty-prezydenta-gdanska-madrycie/

 8. EdBer

  24 października 2017 at 18:02

  Szeryf Jaki – pif-paf- i HGW trafiona i zatopiona

 9. JaDanka

  24 października 2017 at 18:53

  Ilu ludzi stracilo przez HGW dach nad glowa?

 10. WJTK

  24 października 2017 at 23:27

  Notabene, „Pif-paf” to prywatna firma skutecznie zwalczająca różnego rodzaje szkodniki, m.in. szrotówka kasztanowcowiaczka, wyjątkowo groźnego różowego motylka, którego larwy (wylęgające się nawet trzy razy do roku) od kilkunastu lat masowo niszczą kasztanowce w Polsce i w parkach warszawskich również. Z tego co mi wiadomo to minister Jaki nie jest właścicielem tej firmy, chociaż również zajmuje się niszczeniem szkodników, takich jak tłuste larwy ratuszowe.

 11. D a nusia

  24 października 2017 at 23:46

  https://youtu.be/3aRz0IVMuW8
  Bardzo dziwny swiat.Slowa prawdziwe
  Wspanialy Niemen.

 12. D a nusia

  25 października 2017 at 00:36

  Dobrej nocy, spokojnej i udanego dnia.Wrogom spokojnego snu zasluzonych kombatantow zycze laski opamietania i ,aby przejrzeli na oczy, by wypadlo to szklo …i wrocila pogoda i ujrzeli piekno poranka.

 13. Kękuś Patryk Jaki to ŚCIEMA by ograbić Polaków

  25 października 2017 at 06:53

  W III RP rządzący złodzeje ŻYDY i BANDEROWCY ukraińscy jak Kaczyński, Szydło czy Duda, którzy FAKTYCZNIE działają na ZAMÓWIENIE żydów z USA/Brukseli, którzy WYKOŻYSTUJA „dochodzenie” Patryka Jaki w sprawie oczywistego ZŁODZEJSTWA tej anty-polskiej rozwydrzonej BEZKARNEJ ZŁODZEJKI qurwy HGW i jej mafii(ona już dawno powinna była być ARESZTOWANA !!!!), a tymczasem ci OSZUSCI z PiS-PO cichaczem przygotowują „NOWĄ” ustawę „reprywatyzacyjną” w III RP na ZAMÓWIENIE żydów na rzecz WYŁUDZENIA następnych 200 miliardów złotych od Polaków, bo tak obiecał A.Duda żydowskim złodziejom, gdy był w żydowskim New Yorku i Tel-Avivie !

  Posłuchajcie jak wyjaśniają tą sprawę ci co od WIELU lat przyglądają się DOKŁADNIE jak ŻYDY z PO-PiS-PSL-SLD bezkarnie za łapówki OGRABIAJĄ polskich obywateli na rzecz złodzejskiej MAFII żydowskiej grasującej w Polsce:

  https://www.youtube.com/watch?v=oVhzfQBFvdw

  Ta bezkarna QURWA HGW + żydowska mafia urzędująca w DALSZYM ciągu w warszawskim Ratuszu, którzy już DAWNO powinni gnić w perdlu właśnie SZUKUJĄ cichaczem NASTEPNĄ „ustawę reprywatyzacyjną” po tym UDAWANIU „rozliczania” qurwy złodzejki HGW, a która to „nowa ustawa” UŁASKAWI dotychczasowych super-złodzeji żydowskich grasujących pod egidą żydów i banderowców ukraińskich PO-PiS.

  Poprzednia „ustawa reprewytyzacyjna” na bazie której MAFIA żydowska HGW OKRADŁA polskich obywateli była przygotowana w 2008 roku przez tego też bezkarnego OSZUSTA-ZŁODZEJA Jarosława Gowina – kumpla BANDEROWCÓW Kaczyńskiego i A.Dudy, a którego w 2015 roku ci ANTY-polscy BANDEROWCY ukraińscy Kaczyński i Duda z żydo-BANDEROWSKIEGO PiS zrobili „ministrem szkolonictwa”(a mieli zamiar tego anty-polskiego OSZUSTA Gowina zrobić „ministrem obrony” o ZGROZO !)

 14. Sprawa dla ABW: dr Zbigniew Kękuś DEMASKIJE "reprywatyzację" MORDERCY Tuska z 2008r !!!

  25 października 2017 at 07:38

  Po przeistoczeniu PRL-u w 1990 roku w III RP przez ŻYDÓW i ukraińców z polskim obywatelstwem przy CICHEJ zgodzie bitych OGŁUPIONYCH etnicznych Polaków, Polska została zamieniana ZŁODZEJSKĄ republikę bananową zwałszcza dla złodzeji ŻYDÓW i dla wszelkiej maści innych cwanych ZŁODZEJI z poza Polski – GARDZACYCH Polakami !!!
  III RP to NIE jest państwo prawa, lecz zwykły ŚCIEK moralny – taka KLOAKA dla bezkarnych gangsterów takich jak Tusk, Schetyna, Kopacz, TW bolek wałesa, kwaśniewski, Jarosław Gowin, Sławomir Neumann z Gdanska … itp. ZALEGALIZOWANYCH bandyckich mafiozów KUPCZACYCH krwawicą etnicznych Polaków!
  W III RP dosłownie WSZYSCY „sadziowie” w tzw. „sadach” to JEDNA anty-polska organizacja PRZESTEPCZA zwalczająca polskość !!
  Ta anty-polski ZALEGALIZOWANY BANDYTA d.tusk tak się ROZWYDRZYŁ i twierdzi w Brukseli, że jeszcze będzie „polskim” PREZYDENTEM … o ZGROZO !!!!!!!!
  Squrwysyny ukraińskie PiS absolutnie NICZYM się nie różnią od SUPER-złodzeji BANDYTÓW PO-SLD-PSL !!!
  Oni WSZYSCY bez wyjątku POSŁUGUJĄ się swoją DOKTRYNĄ:
  „My złodzeje-oszuści ‚PiS’ nie ruszamy bandyto-złodzeji pruskiego gangu PO,
  a SUPER-mordercy-złodzeje ‚PO’ NIE ruszają złodzejo-oszustów banderowskiego gangu PiS”
  czyli: My złodzeje PiS nie ruszamy WASZYCH złodzeji z PO, a bandyci PO nie ruszacie NASZYCH złodzeji PiS”

  dr Zbigniew Kękuś ekspert finansowy i ekonomiczny przez kilka miesięcy prowadził śledztwo dziennikarskie na temat tzw. „reprywatyzacji mienia”, które PRZEWIDYWAŁO typowo ZŁODZEJSKIE charakter ze strony mafijnych urzędnikow „rządu” tego BANDYTY Donalda Tuska.
  Ta ANTY-polski ZALEGALIZOWANY złodzej-bandyta Donald Tusk jak był na urzędach w III RP to czując swoją BEZKARNOŚĆ w tej KLOACE III RP, zachował się tak jakby MIAŁ za NIC wszystkich mieszkańców Polski i polskich obywateli – to on z pełnym ROZMYSŁEM bankrutował Polaków na ZAMÓWIENIE Niemców i ŻYDÓW.
  To też ON RAZEM z komoroskim byli głównymi INSPIRATORAMI zorganizowania KRWAWEJ katamby w Smolensku 10-IV-2010, za już dawno powinieni być publicznie POWIESZENI !

 15. 2- Sprawa dla ABW: dr Zbigniew Kękuś DEMASKIJE "reprywatyzację" MORDERCY Tuska z 2008r !!!

  25 października 2017 at 07:43

 16. prof. Wolniewicz: NIC NIKOMU! - wszelkie roszczenia finasowe po 30 latach ulegają PRZEDWANIENIU !

  25 października 2017 at 08:35

  Cesarz Wielkiego Casarstwa Rzymskiego: Konstantyn I Wielki (ur. 27 lutego 272r, zmarł 22 maja 337r) wydał prawo-kanon, że WSZYSTKIE rozczenia majątkowe ulegają PRZEDAWNIENIU po 30 latach incydentu teoretycznej należności.
  Ten KANON prawny w sprawie PRZEDAWNIENIA po 30 latach rozczeń majątkowych Konstantyna I Wielkiego został przyjęty i ZATWIERDZONY we wszystkich krajach Europy i na całym Świecie.
  Zatem OBOWIĄŻUJE do dzisiaj we WSZYSKICH cywilizowanych krajach Świata, a w tym też w USA i Rosji – obecnych UZURPATORACH „zarządcach” całego Świata:
  prof. Wolniewicz: NIC NIKOMU !
  https://www.youtube.com/watch?v=cGE0Xgh5UVA
  Jeśli ta banda-mafia rządząca w III RP banderowca Kaczyńskiego czyli GANG tzw. PiS co UDAJE, ze jest „pro-polski” jak mają większość w Sejme NIE ustali prawnej ZASADY, że żydowskie ROZCZENIA się już dawno PRZEDAWNIŁY w Polsce, to będzie oznaczać na 100% że ten GANG banderowski PiS jest autentycznym WROGIEM państwa Polskiego identycznie jak MORDERCY z przestępczego gangu PO czy PSL i wtedy ten anty-polski GANG PiS NALEŻY też ZNISZCZYĆ w Polsce, a wierchuszkę PO WYACIĄĆ za wciśniecie NIE legalnej „ustawy reprywatyzacyjnej” z 2008 toku przez tego bandytę d.tuska i jego zbrodnicza bandę PO!
  Konstantyn I Wielki – Cesarz Wielkiego Casarstwa Rzymskiego po ODSUNIECIU od władzy ŻYDOWSKICH urzędników w Rzymie, też wydał w 313 roku tzw. „Edykt Mediolański” czyli zarządzenie-PRAWO całkowitego zakończenia polityki prześladowań chrześcijan w Cesarstwie Rzymu, proklamując SWOBODĘ wyznawania tej religii w Cesarstwie Rzymskim.

 17. stanley

  25 października 2017 at 08:44

  ta bezcze;lna kreatura już dawno powinna siedzieć w pierdlu. To, że tak nie zrobiono właśnie ją rozzuchwala. Tylko u nas jest to mozliwe, żeby ktoś , kto ma krew na rękach, jeszcze tak sie odszczekiwał…

 18. pidzio

  25 października 2017 at 19:56

  Kiedy HGW doprowadzą na siłę przed komisję reprywatyzacyjną??

 19. Lelio Vieira Carneiro Junior

  11 listopada 2017 at 02:06

  obviously like your website however you have to check the spelling on several
  of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I
  to find it very troublesome to tell the reality however I will
  surely come again again.

 20. Dadado Veig

  11 listopada 2017 at 04:27

  Hey! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up
  losing months of hard work due to no backup. Do you have any methods to
  prevent hackers?

 21. José Wilame Araújo Rodrigues

  11 listopada 2017 at 20:49

  Yes! Finally something about hello.

 22. Lelio Vieira Carneiro

  12 listopada 2017 at 20:03

  May I simply just say what a comfort to discover an individual who really understands what they’re talking about on the net.

  You actually understand how to bring an issue to light and make it important.
  More and more people ought to read this and understand this
  side of the story. I was surprised that you aren’t more popular given that
  you certainly possess the gift.

 23. Luiz Gastão Bittencourt

  13 listopada 2017 at 17:44

  I’ll right away snatch your rss feed as I can not to find your email subscription hyperlink
  or newsletter service. Do you’ve any? Please permit me recognize so that I may just subscribe.

  Thanks.

 24. I all the time used to read article in news papers
  but now as I am a user of internet thus from now I am using net for content, thanks to web.

 25. expert asbestos removal

  15 listopada 2017 at 10:11

  WOW just what I was looking for. Came here by searching for smart phones

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra