Z zagranicy

Viktor Orban użyje wywiadu do sprawdzenia działalności Sorosa na Węgrzech

Węgierski premier Viktor Orban nakazał wywiadowi, by zidentyfikowały „sieć”, jaką imperium George’a Sorosa miało opleść Węgry. Jak wyjaśnił premier Węgier w wywiadzie dla Radia Kossuth – Służby mają pomóc ocenić wpływ Sorosa na próby ukarania Budapesztu przez Brukselę.

Viktor Orban jak najbardziej słusznie twierdzi, że Bruksela całkowicie podporządkowała się Georgowi Sorosowi w kwestii migracji do Unii Europejskiej. Finansista ma mieć w ręku osoby i organizacje zajmujące się uchodźcami. W ten sposób ma wpływać na decyzje zapadające w Brukseli. Soros jest słusznie oskarżany przez węgierskie władze o zachęcanie do nielegalnej imigracji do Europy i wywieranie poprzez finansowane przez siebie NGO presji, by przyjmować imigrantów. Z kolei Soros zarzuca Orbanowi, że wykorzystuje „etniczny i wyznaniowy nacjonalizm, by utrwalić swoją władzę”. Latem rząd przeprowadził kampanię plakatową przeciwko Sorosowi – plakaty pokazywały roześmianego Sorosa i były opatrzone napisem: „Nie pozwólmy, żeby Soros śmiał się ostatni”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

28 komentarzy

28 Komentarzy

 1. Egzorcysta

  28 października 2017 at 18:14

  W Polsce takie cos jest niemozliwe, bo u nas sluzby i rzad tez kocha te sama religie i te sama sprawiedliwosc i wyznaje to samo prawo talmudyczne.To okresla przyslowie, ze „kruk krukowi oka nie wydziobie”, jest tez inne ale nie wypada na prawym uzywac wulgaryzmow.

 2. Robert B.

  28 października 2017 at 20:09

  Ta naturalna „sieć” to żydostwo. Tak jak mówił wielki węgierski kompozytor Ferenc Liszt: „Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.” Wiedział, co mówi…

 3. Jonasz Kohn

  28 października 2017 at 21:30

  Smutne jest to co się dzieję obecnie na Węgrzech. Premier Orban, gdyby tylko otoczył się innymi doradcami, mógłby naprawdę dużo zdziałać wraz z Panem Sorosem.

  • Robert B.

   28 października 2017 at 22:00

   Wzruszająca żydowska troska o cały świat… Ktoś was o to prosił? Mało sygnałów dostaliście przez wieki, że goje nigdy nie zgodzą się na waszą władzę nad światem? Ostatni „sygnał” zbyt słaby? Możecie się w końcu doprosić mocniejszego…

   • Jonasz Kohn

    28 października 2017 at 22:13

    Panie Robercie, nie żydowska, a po prostu taka ludzka zwykła troska. Niestety Pan Premier Orban posłuchał złych głosów i powoli stawia się na przegranej pozycji. A szkoda, bo osobiście Go szanuję i uważam, że miał szansę dużo dobrego zrobić dla swojego regionu.

    • Robert B.

     29 października 2017 at 09:35

     Schowaj sobie swoją „zwykłą ludzką troskę” w swoje żydowskie dupsko. Goje wiedzą, o co wam chodzi od wieków.

     • Jonasz Kohn

      29 października 2017 at 10:46

      Panie Robercie, niepotrzedne nerwy. To już jest kwestia kilku, może kilkunastu miesięcy. Summa summarum wyjdzie na moje. Pozdrawiam

     • Robert B.

      29 października 2017 at 18:07

      Do @Jonasz Kohn:

      Twoi przodkowie w latach 20-30 XX wieku też sądzili, że władza nad światem tuż tuż… Bardzo szybko się okazało, jak głęboko się pomylili…

 4. Sara

  28 października 2017 at 21:50

  Powinniśmy wydać wojnę Węgrom i poddać się . Brawo dla dzielnego Prezydenta Orbana ! A nasza sekta liże sobie jaja. PIS szczeka a nie gryzie!

 5. klioes vel pislamista

  28 października 2017 at 22:23

  (Dotychczasowy) rekord multikulturalny
  dedykuję red. Michałowi Miłoszowi i kowalskiemu z prawego.pl

  W ubogacaniu multikulturowym
  Możemy mówić o rekordzie nowym.
  24-letni Tunezyjczyk
  Nie jest to przecież niemiecki Aryjczyk!

  Wassim A. przybył do Europy latem,
  A wpadł (dilerka) już we wrześniu. Zatem
  Wielką nieprawdą, kłamstwem i potwarzą
  Jest twierdzić: „Tylko o socjalu marzą.“!

  Nie był leniwy… Aklimatyzacja
  Przebiegła szybko. Można? – można, racja!
  Nie można tylko go, uciekiniera
  Zamknąć. A skoro areszt się otwiera…

  Więc siedemdziesiąt dwa razy schwytany
  Zostaje Wassim i znów jest… puszczany.
  I byłby dalej spokojnie dilerzył,
  Lecz w Niemczech faszyzm jest, któż by uwierzył!

  Za parę pobić, jakieś wymuszenia
  Los imigranta fatalnie się zmienia.
  Dwa i pół roku spada łączna kara!
  Neofaszyści od Wassima wara!!!

  Nie chcieli wara być… Pudło w Zeithainie.
  Wassim napada ich więc, no i fajnie.
  Zmiana więzienia. We więzieniu w Dreźnie
  Współwięzień inny, Czech tym razem sczeźnie…

  „Psem do zabicia niewiernym” nazywa
  Go Wassim, tłukąc… Wnet z Drezna przybywa
  Do Budziszyna. Nożem-samoróbką
  Zajął się tamże klawisza „obróbką”…

  Gdy twarz faszyście szlachetnie „obrobił”,
  Całe piętnaście miesięcy „zarobił”.
  Socjalizacja czy się w końcy ziści?
  Niestety, nie chcą go już mieć faszyści!

  Wassima czeka więc deportowanie.
  No chyba, żeby… Może coś się stanie?…
  Lecz tak, czy owak multikulturalny
  Zaistniał rekord! Rekord niebanalny:

  To osiemdziesiąt przestępstw w ciągu roku!!!
  Można domyślać się, że na widoku
  Ma Wassim zmianę w Tunezji nazwiska…
  Gdy potem wróci …stary rekord pryska!

 6. jok

  28 października 2017 at 23:16

  Nie uzyje bo
  a)wywiad węgierski jest częścią wywiadów „zachodnich”,
  b) bo by nie uprzedzał.
  Zagrywka pijarowska, ale chyba dobrze że tak mówi.

  A czasem „jak trzeba”, mówi „bardzo słusznie”.
  2013 rok
  „Jednak w ostatnim dniu obrad Lauder przeprosił za swe słowa. Stwierdził, że dopiero później „zdobył wiedzę”, że dwa dni przed otwarciem posiedzenia w Budapeszcie premier Węgier udzielił wywiadu izraelskiemu dziennikowi „Yedioth Ahronot”, w którym ogłosił zero tolerancji dla antysemityzmu, nazwał działania nacjonalistycznej partii Jobbik za zagrożenie dla demokracji i odrzucił możliwość współpracy z tą partią.”

  • jok

   28 października 2017 at 23:22

   Oczywiście można rzec/wyobrazić sobie, że udając walkę/spór między orbanistami a Jobbikiem, wygląda to inaczej.
   Np. tak, że Jobbik de facto jednak wspiera Orbana, bo zarówno Job jak i partia Orbana, zamierzają przechytrzyć Ż. Jobbik robi za radykałów, przynajmniej w oczach Ż, więc Orban jest bardziej strawny dla nich.

   Ale wątpliwe by tak było lub by się udawało tak działać przez dłuższy czas

   • klioes vel pislamista

    29 października 2017 at 00:27

    W walce z Sorosem Orban ma poparcie panstwa Izrael.

    • jok

     29 października 2017 at 03:35

     Pozwolę sobie nie zgodzić z takim prostolinijno-upraszczającym i chyba życzeniowym stwierdzeniem.
     Co najwyżej, Orbana i jego otoczenie jest bardziej obstawiane przez Ż-ów neokonowych, syjowo-„prawicowych”, a nie ż-komunę, która go atakuje. Wszak „wszelkie strony ssporu muszą byc nasze”.

     Powiem tak, obie strony sporu między Zy-ami, mają na celu: „by to było dobre dla Ży-ów” i nie przejmują się sporami gojowymi, nie angażują w nie tak naprawdę, co najwyżej „taktycznie” wspierają jakąś stronę gojową, nie zapominając jednak o celu.
     Przyjmuje to różne formy w różnych okresach historii i miejscach.
     Podam przykład.
     Szpiegów atomowych Rosenbergów skazał na śmierć sędzia – amerykański Ż-d (abstrahuję od tego czy Rosenbergów oszukano, coś im obiecano za zeznania, może chciano im zamknąć usta na zawsze). Nie zrobił tego bo uwielbiał ranczerów i kowbojów o czerwonych karkach czy potomków gojowskich imigrantów w tym polskich pracujących w Chicago. Ani nawet nie dla Anglosasów. Zrobił, bo lub by to było dobre dla Ż-ów w USA (w tamtym okresie).
     Czy Rosenbergowie szpiegowali, bo chcieli wspomóc kołchoźników, ruskich robotników bijących rekordy stachanowskie? A może rosyjskich komunistów, którym się za bardzo nie podobało zdominowanie komuno-bolszewizmu przez Ży-ów, może takich wojskowych jak Żukow, któremu zdarzyło się wydać rozkaz rozstrzelania jakichś komisarzy/oficerów nieliniowych z-skiego pochodzenia (nawet jak nie sam taki rozkaz wymyślił)?
     Nie, szpiegowali po to by wzmocnić pozycję Żydów w ZSRR.

     Tak to widzę i stwierdzę, że przy etnocentryzmie tej nacji/etny, raczej nie należy zakładać, że angażują się szczerze po jakiejkolwiek stronie konfliktu gojów, konfliktu stworzonego sztucznie lub nie. Raczej starają się kontrolować wszystkie strony gojowe, lub rozgrywać gojów poprzez konflikt itd….

     • Robert B.

      29 października 2017 at 09:39

      Oczywiście. Dlatego do czasu do czasu przebiera się miarka i goje dobierają się im do skóry. Żydostwo wtedy lamentuje i błaga o litość: „Raaatuuujcieee naaas!”. A potem… A potem wszystko zaczyna się od nowa…

 7. Art

  29 października 2017 at 01:03

  Wszystkie tzw fundacje (czyt obce agentury),które biorą chociaż $1 z za granicy,powinny zostać zdlegalizowane.Nie trzeba chyba odowadniać,że pracuje się dla tego kto płaci.Po za tym zabronić zbierać do tzw puszek.To nic innego jak przykrywka dla pranych pieniędzy.Vide Owsik.

  • Egzorcysta

   29 października 2017 at 15:45

   Kij ma dwa konce, jak Polacy beda madrzy, to cale to narzedzie, uzyja by kablowac tylko na chazarskich zlodzieji, zainstalowanych w powiatach, wojedztwoach czy innych organizacji rzadowych, kazde podejrzenie o popelnienie przestepstwa, czy to prztarg, czy lewa faktura dla swagra i setki innych.Warunek jest jeden , Polacy sygnalisci , tylko na chazarskie przkrety i zlodziejstwo, a nie na sasiada Polaka.Donosic ile wlezie ale tylko na tych po drugiej stronie barykady, na naszego okupanta a nie na siebie.

 8. Hanna

  30 października 2017 at 13:29

  Niech żyją Węgrzy.Niech żyje premier Orban.

 9. jacek

  30 października 2017 at 13:46

  To samo powinien zrobić Polski rząd!

 10. Lelio Vieira Carneiro Junior

  10 listopada 2017 at 22:42

  Hey there! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any tips?

 11. find asbestos

  11 listopada 2017 at 01:41

  When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each
  time a comment is added I get four emails with the same comment.
  Is there any way you can remove people from that service?
  Bless you!

 12. tercio borlenghi junior

  11 listopada 2017 at 15:06

  I am actually glad to read this webpage posts which carries tons
  of useful facts, thanks for providing these information.

 13. business.bernardleclerc2012.com

  12 listopada 2017 at 05:18

  These are truly great ideas in about blogging. You have touched some nice things here.
  Any way keep up wrinting.

 14. bigger website designing

  12 listopada 2017 at 06:04

  Thanks for one’s marvelous posting! I truly
  enjoyed reading it, you are a great author. I will be sure to bookmark your blog and will often come back down the road.
  I want to encourage you continue your great posts, have a nice holiday weekend!

 15. Itamar Serpa Fernandes

  13 listopada 2017 at 10:18

  Greetings from Carolina! I’m bored to death at work so
  I decided to browse your site on my iphone during lunch
  break. I really like the info you provide here and can’t wait to take a look when I get home.
  I’m shocked at how fast your blog loaded on my phone ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, superb blog!

 16. I have been exploring for a bit for any high quality articles
  or weblog posts in this sort of area . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this website.
  Reading this information So i’m happy to exhibit that I’ve an incredibly just right uncanny
  feeling I came upon exactly what I needed. I such a lot no doubt will make certain to do not omit this
  site and provides it a look regularly.

 17. Letha

  20 listopada 2017 at 18:24

  Way cool! Some extremely valid points! I appreciate
  you writing this article plus the rest of the site is extremely good.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra