Z kraju

Ruch Narodowy protestował przeciwko ukraińskim imigrantom

Kilku działaczy Ruchu Narodowego, nagrywanych przez równie licznych reporterów, demonstrowało przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło przeciwko ukraińskim imigrantom. Uczestnicy pikiety deklarowali, że nie są obojętni „na skandaliczne działania rządu, wspierane przez lobbystów i przedsiębiorców, którzy chcą redukować koszty pracy – kosztem polskiego pracownika”.

 

W czasie protestu działacze Ruchu Narodowego żądali:

 

– ograniczenia masowej i niekontrolowanej imigracji zarobkowej z Ukrainy i bloku wschodniego

– ochrony polskiego pracownika przed napływem taniej siły roboczej, zaniżaniu wynagrodzeń Polakom, zwolnieniom z pracy, spowodowanym tym, że niektórzy przedsiębiorcy wolą zatrudnić tańszego cudzoziemca

– zmniejszenia uzależnienia niektórych sektorów gospodarki od pracownika napływowego

– pracy w Polsce dla Polaków, godnej płacy dla naszych rodaków, szybkiego wzrostu wynagrodzeń i innowacyjności gospodarki

 

Zdaniem działaczy Ruchu Narodowego „Masowy napływ zarobkowej imigracji ukraińskiej powoduje zaniżanie stawek płacowych Polaków oraz utratę miejsc pracy na rzecz tańszego pracownika imigracyjnego. Jest to zaprzeczenie postulatu „doganiania” państw wysoko rozwiniętych, przewidzianego w rządowym „Planie Morawieckiego” oraz dalsze tkwienie w pułapce średniego dochodu. Polska powinna skorzystać z sytuacji niskiej podaży siły roboczej i wykorzystać to jako drogę do wzrostu płac do poziomu europejskiego. Godna płaca powinna być podstawowym prawem pracownika”.

 

Działacze Ruchu Narodowego chcą „żeby w naszym kraju pracę znaleźli Polacy – szczególnie młodzi, gdy tymczasem Rząd i wielu pracodawców niejako „zastrasza” kolejne grupy pracowników, tym że jest w stanie ściągnąć na ich miejsce tańszych cudzoziemców. Ponadto jednym z głównych haseł PIS był „Powrót Polaków z emigracji”. Wysoki poziom płac spowoduje, że nasza młodzież wróci do kraju. Polska musi być miejscem gdzie młodzi Polacy będą mieć szansę na sukces, ale przede wszystkim na godne warunki bytowe. Dzisiaj przez niekontrolowaną politykę imigracyjną są oni wypychani na zachód”.

 

Według działaczy Ruchu Narodowego „napływ masowej i dodatkowo bardzo taniej siły roboczej powoduje zmniejszenie efektywności pracy oraz innowacyjności. W interesie potężnych grup biznesu (i ich lobbystów w mediach i w rządzie) jest obniżanie kosztów poprzez zatrudnianie jak najtańszych, ale także mniej wykwalifikowanych i mniej wydajnych pracowników. Ograniczane są także koszty rozwoju technologii i nowych inwestycji. To także zmniejszenie stanowisk pracy o wartości tzw. dodanej. Chcemy, żeby nasza gospodarka była innowacyjna, oparta na technologiach i dająca pracę Polakom”.

 

W opinii działaczy Ruchu Narodowego „już teraz można zaobserwować branże oraz regiony, gdzie w Polsce masowo zatrudnia się obcokrajowców. Postępowanie takie jest bardzo nierozsądne, ponieważ czynniki międzynarodowe są zmienne, że w każdej chwili można będzie zaobserwować masowy odpływ ludności lub dalszą, pogłębioną imigracje. Nie możemy uzależniać naszej gospodarki od żywiołów zagranicznych. Jeżeli brakuje spawaczy, hydraulików, budowlańców – to jest to oznaka, że w Polsce brakuje szkolnictwa zawodowego w tych branżach”.

 

Działacze Ruchu Narodowego uważają, że „bardzo duża część Ukraińców większość zarobionych pieniędzy konsumuje we własnej ojczyźnie lub wysyła na Ukrainę. Ukraińcy zarabiają średnio 2 tys. zł netto miesięcznie. Kapitał, który jest wywożony z Polski, nie przynosi dochodów budżetowych, które przynoszą środki konsumowane w Polsce. Pieniądz, który nie cyrkuluje w krajowej gospodarce, ale odpływa – niestety osłabia naszą gospodarkę, nie wraca znów do producenta i pracownika”.

 

W opinii działaczy Ruchu Narodowego „żyjemy w czasach niebezpiecznych, jest wiele zagrożeń. Polska nie ma sprawnego systemu monitorowania ilości przebywających w kraju cudzoziemców. W czasach niskiego poziomu bezpieczeństwa, ataków hybrydowych, ale także terroryzmu (mamy otwarte granice Strefy Schangen), konieczne jest stworzenie szczegółowej bazy danych dotyczących przybyszów. Trzeba stworzyć system rejestrujący ilu cudzoziemców ma prawo przebywać na terytorium RP oraz kiedy pobyt się kończy. Imigracja powinna być ściśle kontrolowana, bo chodzi tu o bezpieczeństwo Państwa”.

 

Działacze Ruchu Narodowego postulują „likwidację „szybkiej ścieżki zatrudnienia” z 6 krajów bloku wschodniego. Zatrudnienia cudzoziemców poprzez oświadczenia pracodawców o powierzeniu pracy NIE zdały egzaminu. Otworzyło to drogę do masowego napływu imigrantów, również tych którzy wcale nie podjęli żadnej pracy, a był to jedynie sposób do „zalegalizowania ich pobytu w UE”. Praca w Polsce może być powierzana obcokrajowcom (w drodze wyjątku oczywiście) tylko i wyłącznie w ściśle ograniczonych liczbach i na ustalony czas, a jej faktyczne wykonywanie powinno być kontrolowane”. Pośrednictwo pracy na rzecz Ukraińców oraz innych obywateli bloku wschodniego stało się dochodowym procederem (tzw. rekruterzy) – stworzyło to cały sektor „handlu” tanim pracownikiem ze wschodu”.

 

Przedstawiciele Ruchu Narodowego protestowali też przeciwko temu by Ukraińcy korzystali z programu 500+, dostawali z Polski emerytury, uczyli się za darmo w Polsce. Domagali się rządowej kontroli transferów środków finansowych przez Ukraińców z Polski na Ukrainę.

 

Według działaczy Ruchu Narodowego „osiedlanie nowych społeczności powoduje duże koszty adaptacyjne i integracyjne dla państwa. Ponadto procesy te mają również swoje skutki w formie, którą można zaobserwować w innych państwach czyli gettoizacja, brak asymilacji, napięcia społeczne”.

 

Uczestnicy pikiety domagali się też by Polska była „krajem jednolitym kulturowo i etnicznie” by w przyszłości nie było w Polsce konfliktów etnicznych.

 

Zdaniem narodowców „polski rząd powinien zrezygnować z działań sprzecznych z naszym interesem narodowym i polską racją stanu. Rząd próbuje politycznie uzasadniać imigrację i współpracę z Ukrainą własną sympatią i rzekomą antyrosyjskością, a międzyczasie Ukraina prowadzi fałszywą politykę historyczną, gloryfikuje UPA i zbrodniarzy Rzezi Wołyńskiej, nie prowadząc tym samym działań na rzecz uczczenia pamięci ofiar tych tragicznych wydarzeń. Prowadzi także działania mające wyeliminować polski język z ukraińskiego systemu oświaty. To niedopuszczalne! Nie chcemy polityki zagranicznej opartej o sympatię polityków partii rządzącej, ale realizującej nasze narodowe interesy!”

 

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

44 komentarze

44 Komentarzy

 1. Wp

  29 października 2017 at 10:23

  brawo popieram w 100% nie mamy islamistów mamy upadlińców

  • Krzysiek

   30 października 2017 at 09:35

   Wp mamy i jednych i drugich, niestety…

 2. Pankrac

  29 października 2017 at 11:00

  PiS to żydobanderowska koorva!

  • Tosia

   29 października 2017 at 13:40

   100/100. Pogońmy tych ukraińskich i żydowskich pachołków z Dudą na czele!!! Nie dla Ukraińców i żydostwa w Polsce!!!

 3. Winicjusz

  29 października 2017 at 11:16

  Brawo! Uderzyliście w czuły punkt PiS:
  1. W hasła socjalne. Wszak na socjalu buduje swoje znakomite notowania rząd PiS;
  2. W działania PiS wobec Ukrainy i Ukraińców, które są przez rząd realizowane na kolanach. Tak jakby PiS chciał zrobić z naszego kraju zachodnią prowincję Ukrainy.

 4. Jonasz Kohn

  29 października 2017 at 11:23

  Niepotrzebny protest. Z perspektywy demografii imigranci są nam wręcz niezbędni – w tej chwili ukraińscy, w przyszłości również islamscy. Argument o zaniżaniu wynagrodzeń raczej mało istotny – tu ucierpią jedynie ci najsłabiej zarabiający Polacy. Proszę pamietać też, że nic nie dzieję się bez przyczyny, a przy masowej imigracji można się naprawdę dobrze „uposażyć”, tylko trzeba to umieć i chcieć. Pozdrawiam

  • wb

   29 października 2017 at 12:26

   Ale bzdury piszesz chłopie. Po pierwsze już sam fakt że ktoś ucierpi jest (jak sam napisałeś)jest argumentem przeciw, po drugie ci nieeuropejscy (islamscy) nie lubią pracować ponadto stanowią zagrożenie. No ale dla fanatycznych kapitalistów najważniejsze jest ” uposażenie się”.

   • Jonasz Kohn

    29 października 2017 at 14:45

    Jeśli nie otworzymy się na imigrantów to za te 25-30 lat na jednego polskiego emeryta będzie się składał jeden aktywny zawodowo obywatel – nie tak jak obecnie trzech – to jest fakt. W praktyce taki system po prostu upadnie, bo ZUS już teraz jest trupem na budżetowej kroplówce. Oczywiście imigranci to tylko częściowe rozwiązanie, niezbędne będzie również podwyższenie wieku emerytalnego 70+ dla kobiet i mężczyzn, oraz obcięcie większości przywilejów typu KRUS. Wiadomo, będzie wokół tego dużo hałasu, ale od tego nie ma ucieczki i ktoś będzie musiał się tym w niedalekiej przyszłości zająć. Sama imigracja też niesie za sobą wiele pozytywów. Mnie jako finansiście akurat w krótkiej perspektywie dużych zysków nie zagwarantuje, ale wielu moich przyjaciół, małych i średnich przedsiębiorców, w końcu może odetchnąć z ulgą. Od momentu zniesienia wiz dla obywateli Ukrainy problem ze znalezieniem pracownika przestał właściwie istnieć, a i Polscy pracownicy przestali kręcić nosem na proponowane im stawki, czując na karku oddech konkurencji ze wschodu. Zresztą taki system działa z powodzeniem także w krajach zachodnich, więc nie rozumiem skąd te obawy przed otwarciem rynku pracy na obcokrajowców.

    • Marian

     29 października 2017 at 16:07

     Chińczycy nie przyjmują żadnych emigrantów i radzą sobie dobrze, podobnie Korea Południowa i Japonia.

     • Jonasz Kohn

      29 października 2017 at 16:33

      Porównywanie kraju niszczonego wojnami i rozkradanego pół wieku przez komunę z jednym z liderów światowej gospodarki, czy dwoma mniejszymi, ale również wysoko rozwiniętymi technologicznie krajami, jest lekko mówiąc nietrafione. Zresztą i te kraje prędzej czy później bedą musiały się szerzej otworzyć na imigrację w swoim regionie.

    • pola kowalska

     29 października 2017 at 18:30

     Czlowieczku przestan P*****C o plusach ktorych nie ma sa tylko minusy.Za 10 lat to bydlo bedzie nadal niszczyc kraj i miec PRAWO GLOSU .ZUS nie jest studnja bez dna jak okradli z pieniedzy Obywateli to nie ma .Nie wiem gdzie minister Morawiecki konczyl studja syjonistyczne Moskwa przerzucila sie USA i inne Uczelnie dla swoich.TO jest PRZESIEDLENIE UKRAINCOW na teren POLSKI.TO nie za chlebem to nowe zajecie kraju przez OBCA WROGA NACJE

     • Jonasz Kohn

      29 października 2017 at 19:11

      Pani Polu, ciężko mi się odnieść do Pani wpisu, bo jest on do mnie trochę niezrozumiały, ale nazywanie ukraińskich obywateli bydłem jest chyba jednak przekroczeniem pewnych elementarnych zasad dobrego wychowania. Ze swojej strony mogę jedynie dodać, że racji wykonywanego przez siebie zawodu, mam bardzo dużo wolnego czasu, toteż większość wieczorów spędzam sobie w warszawskich knajpach, głownie w okolicach Śródmieścia, które są wręcz oblegane przez panie z Ukrainy i proszę mi wierzyć, że ani ja, ani nikt z mojego otoczenia złego słowa o nich powiedzieć nie mogą. Naprawdę grzeczne, skromne, przyjazne i w większości bardzo urodziwe dziewczyny. To tyle. Pozdrawiam serdecznie.

    • czytelnik

     29 października 2017 at 21:00

     Panie Kohn zna pan pewnie takie charakterystyczne zapytanie : „is it good for jews?” No więc parafrazując „Is it good for Poles”? To Polacy zdecydują kiedy i ilu jakich gości przyjmą a nie bandyci-lobbyści. Problemy demograficzne wymagają rozwiązań nie tylko ze sfery socjalnej. Likwidacja zusu,krus i emerytura obywatelska bazowo 1000zł~ + 200zł dla kobiety za każde dziecko. Zniechęcanie kobiet do studiowania które marnuje najlepsze lata na macierzyństwo poprzez limity na uczelnie i umożliwienie bezpłatnych studiów po 27/30 roku życia. W eretz Israel mają sposoby na demografie o czym pan dobrze wie. Prosze więc o zaprzestanie lobbowania na rzecz sprowadzania zagrożenia demograficznego do Polski.

     • koteq

      29 października 2017 at 21:58

      Rechot historii:
      Żydzi-lewacy wspierają napływ muzułmanów do Europy. Póżniej inni żydzi narzekają że w krajach z mniejszością muzułmańską jest rechot historii

      Identycznie jest z Ukraińcami – większość z nich jest normalna, ale jakiś procent to banderowcy (jak islamscy zamachowcy). Jak ci banderowcy zaczną polować na żydów to wtedy będzie narzekanie na antysemityzm w Polsce.

     • Jonasz Kohn

      29 października 2017 at 22:16

      Drogi Czytelniku, twoja propozycja w obecnych realiach jest raczej niemożliwa do zrealizowania. Po pierwsze, nie dostrzegam wśród rodaków jakichś wielkich oporów w stosunku do przyjmowania imigrantów zza wschodniej granicy. Jak widać świetnie się na naszym rynku pracy przyjęli. Mieszkam w Warszawie. Z racji sporej ilości wolnego czasu większość wieczorów spędzam w knajpach w okolicach centrum. Co drugi czy trzeci piwosz to jak nie Ukraińcy to inne muslimy. Nikomu jak widać to specjalnie nie wadzi. Reasumując Polacy już chyba zdecydowali. Emerytury obywatelskie w naszych warunkach nie przejdą, zresztą nawet gdyby przeforsować ten pomysł na siłę, to mamy trzydziestoletnią dziurę w przyroście naturalnym i ten niż demograficzny który miałby na te emerytury zarobić zwyczajnie nie będzie w stanie tego wykonać. Zostaje jedynie wesprzeć nasz rynek emigrantami. Co do ostatniego pomysłu to oczami wyobraźni już widzę reakcję społeczeństwa na pomysł utrudnienia kobietom kształcenia się i realizacji w życiu zawodowym – czekałyby nas takie Czarne Protesty, tylko raz miliard. I słusznie uważam. Ale nawet gdyby nasze panie uszczęśliwić na siłę, zaraz po maturze pakowałyby walizki i zasilały zachodnie uczelnie. Zresztą w takiej sytuacji większość krajów zachodnich jak i organizacji typu ONZ same wprowadziłyby programy masowego przyjmowania „uchodźczyń” z Polski, a na samą RP spadłyby takie sankcje, że zostałoby nam chyba już tylko narobić po siebie.

    • Kasia

     29 października 2017 at 22:48

     Jonasz,to niech ci 70-letnia pielegniarka na NOCNYM dyżurze podaje leki …a twoje dzieci niech uczy w-f 70 latka itd,itp.
     A napisałeś o obni zeniu podatków i uproszczeniu formalności biznesowych….

     • Jonasz Kohn

      29 października 2017 at 23:17

      Niestety, Pani Kasiu, ekonomii Pani nie oszuka. Co do podatków i biurokracji – jestem za. Tylko, że obniżenie i najlepiej jednoczesne uproszczenie podatków musiałoby iść w parze z wyraźnym zmniejszeniem wydatków budżetowych. Która partia na to pójdzie? To samo tyczy się zmniejszenia biurokracji, czyli stworzenia tzw. przyjaznego państwa. Musiałoby się to łączyć z wyraźną redukcją kard w administracji. Również jestem jak najbardziej za, ale bądźmy realistami, w naszej rzeczywistości nikt tego nie ruszy. Etatyzm w naszym kraju kwitnie, szczególnie pod rządami obecnej bandy. Polskie społeczeństwo staje się coraz bardziej butne i roszczeniowe, więc jakichkolwiek wolnorynkowych rozwiązań jeszcze długo żaden z polityków nie będzie brał poważnie pod uwagę. Takie przynajmniej jest moje zdanie. Pozdrawiam

 5. 33

  29 października 2017 at 11:27

  Dusza
  Nie wystarczy mówić po polsku
  Jeszcze duszę polską mieć trzeba
  I tą duszą odczuwać po ludzku
  Czym w ojczyźnie jest kawałek chleba
  Serce
  Jeszcze serce trzeba mieć z tkanki
  Która z tkanką Chrystusa zrośnięta
  Choć zranione rozbite w kawałki
  Krzywdy swojej długo nie pamięta
  Rozum
  Jeszcze rozum jasny mieć trzeba
  Przodków losem i historią zbrojny
  Który dzieje zna Ziemi i Nieba
  I przyczyny każdej zna wojny
  Ręce
  Jeszcze ręce trzeba mieć silne
  I bez przerwy gotowe do pracy
  Takie złote i sprawne mobilne
  Które dóbr nam przymnożą na tacy
  ?
  Tylko wtedy gdy wszystkie kanony
  Będziesz spełniał ochoczo i szczerze
  Żeś Polakiem przez Boga stworzonym
  Możesz wierzyć i ja ci uwierzę

  28.10.2017

  zapraszam na wierszem33.blog.pl

 6. z-k

  29 października 2017 at 12:07

  To nie migracja zarobkowa to świadome mieszanie ludności i budowa Środkowo-Europejskiego Żydolandu, w którym owi imigranci będą pełnili policyjne funkcje a potrafią Lachów trzymać w ryzach co udowodnili swoim przyjaciołom – żydom w latach 1939-1941 i niemcom w latach 1941-1945

 7. ela

  29 października 2017 at 12:19

  NARODOWCY, jestem z Wami !!!

 8. Czesław

  29 października 2017 at 12:21

  Popieram, protestujący powinni zwrócić się o poparcie posłów co startowali z listy Kukiza. „Judeopolonia, Ukr-Pol a może Polin”, http://www.prawica.net/8661

 9. jaro7

  29 października 2017 at 13:08

  A rozbijaczy i prowokatorów pokroju Łęski z TVPiS9żona ukr) czy Muchy z „GP” nie było? A takie hasła trzeba wykorzystać na Marszu Niepodległości,trzeba rozdawać ulotki by przekaza był silny.Takie spotkanie kilku osób to zbyt mało.

 10. Kicia

  29 października 2017 at 14:31

  Popieram !!! Tylko narodowcy mogą o nas zadbać! Wczoraj słyszałam ,, wynurzenia,, Morawieckiego że w Rumunii i na Węgrzech rząd sprowadza do pracy imigrantów .Mówił to bez mrugnięcia powieką. Kłamał w żywe oczy oszust jeden.Ale dziadki co oglądają wiadomości na pewno uwierzą, jeszcze pomyślą że bardzo martwi się o Polskę!!!

 11. Anita

  29 października 2017 at 16:49

  Mają rację.Plan Morawieckiego to sprowadzenie Ukraińców nic więcej.Reszta to czary mary.

 12. pola kowalska

  29 października 2017 at 18:40

  To nie jest tak jak pisza „NASZ RZAD” Zatrudnianie Ukraincow to odeslanie Polakow do domu na SOCJAL czyli jestes niewolnikiem nie mozesz nic zrobic bo zabiora ci socjal TAK SIE ZNIEWALA NARODY.Brakuje rak do pracy jak nie ma przemyslu bo polikwidowali to musi rak wystarczy na ten przemysl jaki jestwystarczy rak Polskich.Przesiedlency z UKRAINY a POLACY GDZIE????????? Nie wzieli islamu w zamian 3mil Ukraincow i ruskich agentow.Dla zydow UKRAINSKICH ktorzy ciagle pluja na POLSKE marsz Brata ich BANDERY UPA.Zydzi robja miejsce dla zydkow z Izraela musza opuscic Izrael i chca ich osadzic na POLSKICH ZIEMIACH.TWORU UKRAINY LITWY nigdy takich Panstw nie bylo byly to KRAINY doputy zyd nie zaczal macic .

 13. marju73

  29 października 2017 at 19:05

  Nie ma co się dać nabrać na POPIS kolejny raz.Tylko Ruch Narodowy a żydokomuna WON.

 14. podolak

  29 października 2017 at 19:21

  Propagandziści Karczewskiego z k24 ,takimi tekstami zamulać świadomość Polaków chcą.

  https://kresy24.pl/lektura-na-weekend-ludobojstwo-w-slobodce-koszylowieckiej-co-pisza-starzy-mieszkancy/

  • jaro7

   29 października 2017 at 21:21

   Ten portal to tuba propagandowa banderowców i banderofilii(pod auspicjami Senatu czyli Karczewskiego znanego baderofila)a taki Bohdanowicz to banderowski faszysta.

 15. wiesscar

  29 października 2017 at 19:24

  Zdecydowanie przekroczono liczbę Ukraińców w Polsce która jest bezpieczna. Wynosi ona ok. 1,5 mln obywateli Ukrainy. Sytuacja zaczyna zagrażać bezpieczeństwu narodu polskiego w Polsce.

  • wiesscar

   29 października 2017 at 19:29

   Ukraińcy to nie jest neutralny naród dla Polaków jak np. Białorusini. To ludzie którzy w każdym momencie mogą się zbanderyzowac.

   • wiesscar

    29 października 2017 at 19:33

    Banderowcy mają pretensje terytorialne do Polski dotyczące tzw. zakerzonia.

    • wiesscar

     29 października 2017 at 19:35

     W max wersji to teren od Nowego Sącza do Lublina. W min wersji Przemyśl i jego okolice.

 16. 5 milionów UKRÓW sprowadziły zdradziecki GANG neo-banderowski PiS i pruski BANDYCKI PO mordercy Tuska

  29 października 2017 at 22:33

  ANTY-polskie przestępcze GANGI banderowski PiS, żydo-pruskie przestępcze zbiegowisko BANDYTÓW „platforma obywatelska” i zwapniałe żydo-Solidaruchy na SIŁĘ realizują na terenie Polski anty-polskie DOKTRYNY litwaka żydo-masona Gedrycia potrójnego-agenta zachodnich wywiadów, które to DOKTRYNY GEDROYCIA nawołują do UKRAINIZACJI Państwa Polskiego oraz PODPORZADKOWANIA polskich interesów na rzecz BANDEROWSKIM ukraińskim.
  Zajadły WRÓG polskości Ukrainiec pogrobowiec UPA mer Lwowa Andrej Sadowy, który wygłasza mowy rozczeń terytiorialnych wobec Polski ODGRAŻA się Polakom zamieszkałym w Polsce że już tych 7 milionów ukrainców zamieszkałych w Polsce ZORGANIZUJA następny „wołyń” …
  Jak na dłoni widać, że ostatnie pokolenie ukrów jest HODOWANE jako przyszli LUDOBUJCY Polaków, obecnie „ćwiczą” się na MORDOWANIU Ruskich czyli UKRAINCY przygotowują Polakom KRWAWĄ ŁAŹNIĘ podobną do RZEZI wołyńskiej Polaków w Polsce.
  Wałeśnie po to neo-banderowcy PiS i żyd-banda prusaków PO sprowadzali do III RP te TYSIĄCE rannych rezunów banderowskich od lutego 2014 roku do dzisiaj + 5 milionów pogrobowców UPA, aby w najbliższej przyszłości z Lublina, Wrocławia i całej Rzeszowszczyzny zrobić Bander-lan po wymardowaniu tam Polaków co wspiera zwłaszcza żyd R.Dudkiewicz jako zarządca Wrocławia od 20 lat.

 17. Nazwa Lwów pujdzie do lamusa i to miasto bedzie miec nazwę BANDERSTADT ?? - twierdzą obecni zarządcy Lwowa!

  29 października 2017 at 22:49

  1 stycznia 2015 roku we Lwowie odbyły się uroczyste obchody UPA przy pomniku Stepana Bandery z okazji 106 rocznicy urodzin działacza, przewodniczącego prowydu OUN.
  Przewodniczący Lwowskiej Rady Obwodowej, „swobodowiec” Oleh Pańkiewycz w swoim wystąpieniu powiedział, że takie same wydarzenia mają miejsce w Kijowie, Zaporożu i innych miastach Ukrainy, a to, według jego słów, świadczy o tym, że to jedynie „postać Stepana Bandery jest w stanie zjednoczyć Ukrainę i ukrainców w budowie wielkiej Ukrainy” …
  Z kolei burmistrz Lwowa pogrobowiec UPA Andrij Sadowyj powiedział:
  „Stepan Bandera – to nie obiecanki, nie hasła, nie przemówienia. To faktyczny czyn i odopowiednie działania. Warte tysiąca pustych dyskusji.”
  UPA-wiec zajadły banderowiec często zapraszany do Polski przez mafiozów z PiS/PO burmistrz Lwowa powiedział, że „lwowianie są wspólnotą, jeśli oni będą razem, nigdy nie zostaną pokonani i to będzie najlepszą kontynuacją dzieła oraz zapewni przekuwania w rzeczywistość ideji Bandery”.
  Natomiast radny Lwowskiej Rady Miejskiej z WO „Swoboda” Jurij Mychalczyszyn powiedział apelował do 3 tysiecznego tłumu aktywistów banderowskich:
  „Musimy spojrzeć Banderze w oczy nawet na zdięciu i złożyć jemu sprawozdanie z tego, jak żyjemy, co robimy, o co walczymy realizując jego doktryny”.
  Oprócz tego „swobodowiec” pogrobowiec UPA informował:
  „Już nie długo przyjdzie czas, że we Lwowie będzie nie tylko lotnisko imienia Bandery i stadion imienia Bandery, lecz stara dziwna nazwa Lwów pujdzie do lamusa, śmietnika historii i stanie się miastem imienia Stepana Bandery, a miasto będzie się nazywać Banderstadt”

 18. max

  29 października 2017 at 23:01

  popieram w 100% te manifestacje, NIE DLA BANDEROWSKICH UKRAINCOW W POLSCE!!!

 19. Żydo-banderowcy PiS Kaczyński/Duda + mordercy foksdijcze Tusk/Komorowski GORSI od A.Hitlera !

  30 października 2017 at 03:01

  Wyżej wymienieni anty-polskie SQURWYSYNY z tymi anty-polskimi gangami ZŁODZEJO-bandytów PO-PiS-PSL-SLD wyrządzili w ostatnich 3-latach NIE odwracalne WIĘKSZE STRATY etnicznym Polakom i Polsce po przez SPROWADZENIE do Polski 5 milionów ukraińskich HAHOŁÓW wyhodowanych na anty-polskich ludobójczych doktrynach morderców Bandery, Doncowa czy Szuhewicza.
  To oni wcześniej czy później WYWOŁAJĄ WOJNĘ DOMOWĄ w Polsce próbując przejąć władzę w Polsce, czyli IDENTYCZNĄ jaką ta dzicz prostackich LENIWYCH hahołów wywołała WOJNĘ DOMOWĄ w Kijowie w 2014 roku w tej całej GÓWNIANEJ sztucznej tzw. „ukrainie”.
  W ostatnich kilku latach te anty-polskie SQURWYSYNY PO-PiS-PSL-SLD-Nowocześni petru czy palikota dokonali NIE-odwracalnych MAKABRYCZNYCH etniczno-DEMOGRAFICZNYCH katastroficznych ZMIAN w Polsce po przez sprowadzenie tak WIELKIEJ ilości UKRÓW do Polski.
  Ta POTĘŻNA ilość ukrów sprowadzonych przez PO-PiS do Polski jest autentyczną anty-polską BOMBĄ demograficzną z opóźnionym zapłonem, która wcześniej czy później wybuchnie w Polsce zamieniając Polske w KRAWAWĄ łaźnie spowodowaną nazistowską CHCIWOŚCIĄ ukrów wyhodowanych na ludobójczym banderyźmie.

  Adolf Hitler i zdziczali Niemcy wyrządzili potężne szkody Polakom i Polsce, ale to były ODWRACALNE szkody po przez wojenne spowodowanie fizycznego unicestwienia milionowych zasobów ludzkich, a w tym celowego wymordowania elity Polskiego narodu, zburzenia budynków, infrastruktury budowlanej i przemysłowej, które MOZOLNA PRACA w latach 1945-1989 Polacy byli w stanie ODBUDOWAĆ w tym obecnie przeklinanym „żydo-sowieckim PRL-u” gdzie ludzie nie odczuwali zagrożenia dla swojego istnienia jakie to ZAGROŻENIE zostało obecnie zmajstrowane polskim obywatelom przez przekupionych rządzących ZŁODZEJO-bandytów z mniejszości etnicznych skrzykniętych pod szyldami PO-PiS-PSL-Nowocześni petru palikota.

  Natomiast te anty-polskie współczestniejsze SQURWYSYNY z przestępczych gangów MNIEJSZOŚCI etnicznych
  PO-PiS-PSL-SLD-Nowocześni petru z pod żydo-mafijnego szyldu „okrągło-stołowej MAGDALENKOWEJ zdradzieckiej KONFEDERACJI” wcześniej celowo NISZCZYLI w Polsce miejsca pracy, a następnie PRZEŚLADOWALI i dalej prześladują etnicznych Polaków WYGANIAJĄC ich z Polski na zagraniczna banicje zarobkową.

  Oszukiwani i ogłupieni przeciętni polscy obywatele przez grasującą niemiecka maszynkę propagandową w Polsce są dalej w jakimś AMOKU GŁUPOTY nie zdając sobie z tego sprawy, że ukraińskie HAHOŁY zamieszkali w Polsce już w następnym pokoleniu dołączą do obecnej i tak dużej V KOLUMNY szowinistów banderowców ukraińskich wspólnie z żydami zajadle zwalczających polskość w Polsce.

  Jak się tylko pokarze w III RP ten autentyczny FOLKSDOJCZ d.tusk – zdrajca, złodziej i paser, powinien być natychmiast schwytany postawiony przed plutonem egzekucyjnym.

  https://www.youtube.com/watch?v=VWQjKlak1Qo

 20. Najazd ukrów na Polskę to zaplanowana DYWERSJA Polaków! Kto tą DYWRSJE zorganizował ?

  30 października 2017 at 05:28

  KTO jest GŁÓWNYM winowajcą najazdu ukrów na Polskę, ale koniecznie ustalmy KTO personalnie ten najazd POIERAŁ i organizował !
  Tych paru ludzi wyszło na ulicę i faktycznie obrania interes tych obojętnych matołów polskich obywateli, którzy udają że nie widzą ZAGROŻENIA w tym najeżdzie ukrów, którzy obojętnie gdzie się pojawią to zraz organizują AWANTURĘ !
  Winni najazdu ukrów na Polską są też ci WSZYSCY co MILCZĄ i boją się protestować w Polsce, przeciw ukrom którzy mają we krwi syndrom NIE przestrzegania zasad, prawa i NIE mają szacunku dla innych ludzi, gdyż zostali wyhodowani jak bydło.
  Głównym WINNYM tej KATASTROFY dla Polski i samych ukrów są pedalsko-lewackie władze UE z Brukseli i te żydo-masońskie wampiry/złodzeje finansowi z mętnej kloaki o nazwie Waszyngton/New York, którzy ZAPŁACILI neo-banderowcom ukrom, aby rozczynili awanturę na jesieni 2013 roku, której apogeum było w miesiącu lutym 2014r w Kijowie.
  Podpłaceni ukry wyhodowani na LUDOBUJCZEJ indoktrynacji Bandery i Dońcowa strzelali do innych ukrów jak do „kaczek” na polowaniu ZABIJAJĄC tych głupich ukrów w ilości co najmniej 200 sztuk.
  Do dzisiaj NIE było dochodzenia prawnego w tej krwawej rzezi innych ukrów, gdyż faktycznie cała tzw. „elita” ukrów zmieniających się „rządów kijowskich” od 1991 roku do dzisiaj to autentyczni mega złodzeje, BANDYCI i MORDERCY, a w każdym innym cywilizowanym kraju oni co do jednego by siedzieli w węzieniu za straszliwe przestępstwa, których się dopuścili.
  Ci mordercy ukry, którzy strzelali do innych ukrów w Kijowie z całą pewnoscią UCIELI z tego bezprawnego GÓWNA co się nazywa „ukraina” i być może zakotwiczyli się w tym PO-PiS-PSLm BURDELU za zgodą Kaczynskiego i Tuska.
  Prawdopodobnie te ukry banderowcy mordercy udający „emigrantów” zostaną też wynajęci do ZABIJANIA Polaków w Polsce.
  FAKTEM jest NIE zaprzeczalne, że anty-polskie QURWY z rządzących gangów PO-PiS-PSL nie identyfikują się interesem Polaków i mają instytucje Panstwa Polskiego głęboko w DUPIE, dlatego sprowadzili do Polski tych 5 milionów ukrów banderowców., którzy na 100% będą zabijacć twoje dzieci i wnuki w tej takiej Polsce, gdy będż rządzić ci mordercy z anty-polskich gangów PO-PiS_PSL.
  Oni dokłednie wiedzieli i wiedzą jakie zagrożenie dla Polaków niosą ze sobą te wampiry ukry, ale im przecież wszystkim absolutnie NIE zależy na sile Polski i Polaków, a wręcz ODWROTNIE !
  Teraz ukry przygotowują taką rzeżnie we Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu i Rzeszowie i CAŁEJ III RP:
  https://www.youtube.com/watch?v=cUmUSIrqRDE

 21. podolak

  30 października 2017 at 07:44

  Propagandowa tuba Karczewskiego, k24 cieszy się.
  Udaje, że te władze złożone z wielu faktycznych ukronazistów (banderowców)i wiernych wyznawców
  swoich bożków ludobójców będą nadzieją na, kolejne już nowe otwarcie.
  Kolejna to propagandowa zagrywka polskojęzycznych GNID (kto czytał traktat Wierzbickiego ten wie)obliczona na usypianie czujności Polaków.
  Znowu k24 będzie promować tychże banderowców w wyciąganiu kasy od RP pod różnymi pretekstami i namawianiu polskich tzw.samorządowców do partnerstwa (czyli też wyciągania polskiej kasy kasy)i kur….a się z nimi.

  https://kresy24.pl/wybory-do-wladz-lokalnych-w-201-okregach/

 22. podolak

  30 października 2017 at 07:53

  „Jak warunek powrotu stawia m. in. odbudowę zburzonego pomnika UPA w Hruszowicach, który wcześniej został tam nielegalnie usunięty.”

  Nielegalnie usunięty ????????????????????????

  https://kresy.pl/wydarzenia/jaroslaw-sellin-ukraincy-strzelaja-stope-polityka-wobec-polski/

 23. Krzysiek

  30 października 2017 at 10:16

  Popieram protest i postulaty Ruchu Narodowego. Praca w Polsce dla Polaków! Banderowców, czeczenów i nielegalnych nachodźców za dupę i won na upadline, niech Bandera-cwel ich wykarmi.

 24. dafd

  31 października 2017 at 12:04

  zawsze mówie dobry ukrainiec TO ZDECHŁY UKRAINIEC

 25. Olek

  8 listopada 2017 at 09:34

  Problemy z cerą, nie martw się zadzwoń dermatolog Radom http://www.vita-derm.pl/dermatolog-radom, posiadamy innowacyjny sprzęt.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra