Z zagranicy

Były szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa z zarzutami

Paul Manafort, kierujący kampanią przedwyborczą obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, został oskarżony w związku z toczącym się śledztwem w sprawie mieszania się Rosjan w wybory w USA.

On i jego były wspólnik w interesach Rick Gates „otrzymali nakazy poddania się” – wynika z informacji podanych przez „New York Times”, przy czym dokładny charakter wspomnianych zarzutów nie jest znany.
Dochodzenie prowadzone jest przez specjalnie oddelegowanego do tej sprawy prawnika Roberta Muellera, który szuka powiązań między Rosją a sztabem Donalda Trumpa.
Obydwie strony odmawiają komentarza.
Źródło: BBC, Breitbart

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. transformersearthwarsapkhack

  31 października 2017 at 03:56

  This does interest me

 2. prawy.pl PRZESTANCIE przepisywać KŁAMSTWA czyli "fake news" od LEWACTWA BBC, CNN, ABC, MSNBC

  31 października 2017 at 08:58

  Sprawa Paula Manaforta, czyli ŻEKOMEGO „doradcy Trumpa” absolutnie NIC a NIC NIE ma związku z „polowaniem na czarownice” kryminalistów „demokratów”, którzy szukają „dziury w całym” czyli JAKOBY sprawą mieszania się Rosjan w wybory w USA.
  Ten przedruk tekstu: „Były szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa z zarzutami” z LEWACKEJ kłamliwej brytyjskiej witryny BBC to zwykły tzw. „FAKE NEWS” !!!
  LEWACKIE media jak BBC czy CNN, NBC, CBS i inne celowo NIE piszą pod jakimi KONKRETNYMI zarzutami i KŁAMLIWIE INSYNUJĄ że niby jest związane z kampanią D.Trupma co jest KŁAMSTWEM !!!

  Otóż, Paul Manafort to od wielu ZAWODOWY polityczny, gospodarczy LOBBISTA(zawód: lobbyist, political consultant and lawyer) który realizuje ZAMÓWIENIA polityczne za pieniądze swoich klijentów tzn. LOBBOWANIA czyjegoś interesu, czyli pozytywnego „ZAŁATWIENIA” jakiejś sprawy w skorumpowanym szambie politycznym Waszyngtonu co się przekłada na ZYSK FINANSOWY tego „zamawiajacego”.
  Paul Manafort jako znawca estabłyszmentu waszyngtonskiego, majacy układy z różnymi SKORUMPOWANYMI figurantami w Kongresie, Senacie, Departamencie Stanu w USA został zatrudniony 20-VI-2016r jako jeden z TRZECH menagerów w kampanii wyborczej D.Trumpa.
  Gdy ludzie Trumpa zaraz po jego zatrudnieniu 20-VI-2016r aby pracował dla Komitetu Wyborczego D.Trumpa, sprawdzili sprawy rozliczeń PODATKÓW Paula Manaforta z ostatnich jego 10 lat i stwierdzili, że tam jest pełno NIE-jasności to wtedy Komitet wyborczy Trumpa PODZĘKOWAŁ temu P.Manafortowi za współpracę dnia 7-VIII-2016r, czyli jego USUNELI z komitetu wyborczego Trumpa.
  Czyli Paul Manafort pracował w komitecie Trumpa jedynie 1.5 miesiąca, czyli został WYRZUCONY jako „TRYFNY” gość ze ŚMIERDZĄCĄ przeszłością, która może zaszkodzić.
  Wy tam w tym DURNOWATYM wykołowanym szambie III RP, gdzie NIE służb specjalnych wszyscy „politycy” to jedna KRYMINALNA złodzejska skorumpowana RECEDYWA jak ta OCZYWISTA złodzejka HGW.
  Wy wykołowane GŁUPTASY przez żydo-niemieckie media z III RP nie macie nawet zielonego pojecia jak kreci się politykierstwo w tym zgnitym USA, ale tutaj w Ameryce na tej najwyższej półce politycznej trochę się sprawdza KTO jest KTO lub ILE oraz KIEDY się NAKRADŁ jakiś figurant karierowicz, czego NIKT nie robi w tej złodzejsko-bandyckiej mafijnej KOLACE III RP, gdyż to GÓWNIANE ABW to taka sama banda ŁAPÓWKARZY złodzeji jak ten banderowski PO-PiS-PSL.
  Sprawdzanie spraw FINANSOWYCH i rozliczanie się z podatków FIGURANTÓW politycznych w USA, czy jest „CZYSTY” pod tym względem tych co się PCHAJĄ do najwyższej polityki to sprawa PODSTAWOWA, tak aby potem nie czepiała się OPOZYCJA polityczna i wytykała BRAK wiarygodności takiej politycznej figury i „partii” którą reoprezentuje.
  (a dlaczego to gówniane ABW i motłoch w Warszawi NIE sprawdził retorycznej RECYDYWISTKI złodzejki HGW która w latach 1990 ukradła $100 milionów z NBP ??)
  Ale wrócmy do sprawa USA: Po WYRZUCENIU żyda Manforta dnia 7-VIII-2016r z Komitetu Wyborczego Trumpa, opozycja czyli MAFIOZI żydy z przestępczego anty-amerykanskiego gangu złodzejo-bandytów „partia demokratyczna” na czele z tą OSZUSTKĄ łapówkarską ZŁODZEJKĄ H.Clinton wynajęli agentów finansowych-sprawdzaczy + zawiadomili FBI, którzy dokładnie „PRZEŚWIETLILI” finanse tego FIGURANTA w USA i za granicą.
  (ZŁODZEJKĄ H.Clinton to ŻYDOWSKA „święta krowa” w USA – nabrała $90 milionów łapówek i NIKT jej nie rozlicza w USA bo to był „holocaust . . .SIĆ!)
  Gdy to FBI dalej pod zarzadami mafiozów „demokratów” PRZEŚWIETLIŁO finansowo Paula Manaforta to ustaliło, że Paul Manafort ma ZAKAMUFLOWANE konta finansowe w bankach za granicami USA na których jest $12 milionów, których NIE zgłaszał że je posiada i też NIE płacił od tego szmalu podatków, a powinien. Nie zapominać, że gangster Al Capone siedział w pierdlu za NIE płacenie podatków, a nie za zabicie swoich adwersarzy.
  Okazało się też, że te $12 milionów na jego kontach Paul Manaforta za granicą były „przelewane” w różnych kwotach jako PRZELEWY bankowo-finansowe w latach 2013-2016 z UKRAINY i to osobiscie od samego ZABIJAKI banderowca oszusta złodzeja Poraszenki z Kijowa !!!!
  Lobbista Paul Manafort z USA był WYNAJETY przez banderowców „zarzadców ukrainy” z Kijowa, który to banderowskiemu rządowi z Kijowa LOBBOWAŁ czyli „ZAŁATWIAŁ” w zgnitym etabłyszmencie Waszyngtonu oraz u żydoskich ZŁODZIEJI finasowych w żydowskiej kloace czyli w New Yorku te $500 milionowe i WIĘKSZE, te MIALARDOWE $$$ tzw. „PORZYCZKI” dla banderowskiego krwawego reżimu ukraińskiego z Kijowa w ostanich latach, znając wszystkie najgrupsze NEO-końskie ryby-mafiozów w rynsztoku politycznym Waszyngtonu.
  Ci banderowcy ukry z Kijowa jako „władza” oprócz normalnego płacenia temu Paul Manafort za jego LOBBING w USA na rzecz załatwienia tych „PORZYCZEK” dla NAJWAŻNIEJSZYCH złodzeji i banderowskich zabijaków obecnej „ukrainy” to się dzisiaj okozaju, że OPRÓCZ zapłat przewidzianych w jego kontrakcie LOBOWANIA z „ukrami kijowskimi” oni jemu dodatkowo dawali ŁAPÓWKI, których uzbierało się co najmniej $12 milionów, o czego jak widać BAŁ się Paul Manafort oficjalnie rozliczać przy rozliczeniach podatkowych, gdyż tym sposobem usiłował UKRYĆ z kąd ma te miliony … czyli ŁAPÓWKI na szkodę USA.
  Czyli ta sprawa Paula Manafort ŻEKOMEGO „doradcy Trumpa” absolutnie NIC a NIC NIE ma związku z „polowaniem na czarownice” kryminalistów „demokratów”, którzy dostali białej goraczki w szukaniu „dziury w całym” aby „udupić Trampa” czyli JAKOBY w sprawą mieszania się Rosjan w wybory w USA na czym JAKBY „skorzystał” … Trump … SIĆ!
  Zatem ta cała sprawa „z ZARUTAMI” wobec Paula Manaforta MA faktycznie związek JEDYNIE związek braniem ŁAPÓWEK od „rzadu banderowców z Kijowa” a w tym szczególnie od tego ZŁODZEJA banderowskiego „prezydenta” Poraszenki z tej tzw. „ukrainy”.
  Ten ZŁODZEJ, oszust i BANDYTA Poraszenko jest już w USA całkowicie SPALONY!!!
  Ciekawe czy prokuratorzy USA wystąpia o „extradycje” Poraszenki aby do gównianego bagna „ukraina” aby jego sadzić za medzynarodowe łapówkarstwo.
  Gdy o tej sprawie LAPÓWKARSTWA Poraszenki z Kijowa DOWIEDZIAŁ się 20 dni temu z Waszyngtonu za pomocą „swoich prywatnych kanałw” były prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili, który kiedyś był gubernatorem Odessy na Ukrainie, to Paraszenke natychmiast ZATAKOWAŁ Poraszenkę 7 dni temu – pojechał do Kijowa i tam rozłożył pole namiotowe, czyli PROTESTY przeciw Poraszence w Kijowie.
  Kilka lat temu kryminalista Poraszenku dał publicznie z rekawa „obywatelstwo ukraińskie” temu graczowi pokerowemu-karierowiczowi politycznemu Micheile Saakaszwili, a potem jak Poraszenko przestał „lubieć” tego Saakaszwiliego to BEZPRAWNIE odebrał jemu to „ukraińskie obywatelstwo” i nakazał ZABRAĆ Saakaszwiliemu ukrainski paszport … czyli potraktował Saakaszwili jak śmiecia … SIĆ!
  Teraz Saakaszwili wiedząc jak Poroszenko się SPALIŁ w Waszyngtonie zatakował jego w Kijowe rzadajac 7 dni temu aby ten podał się do DYMISJI …
  Taka jest właśnie ŁAPÓWKARSKA „władza banderowska” w Kijowie której w grudniu 2015 roku ta BANDA GŁUPICH IDYJOTÓW oszustów ZŁODZEJI na czele GŁUPCEM A.Duda razem z A.Macierwiczem, J.Kaczyńskim i B.Szydło jako „premier” bez PYTANIA Polskiego Sejmu UKRADLI Polakom-polskiemu podatnikowi 1 MILIARD EURO i ZAWIEŹLI Paraszence w prezencie na Nowy Rok do Kijowa !!!
  Ten LOBBYSTA cwaniaczek Paul Manafort z USA przynajmniej od banderowców rezunów w Kijowie i Pareszenki WYDUSIŁ szmal, czyli kazał zapłacić $12 milionów ŁAPÓWKI za „załatwienie” $500 milionowej pożyczki a ptem paru MILIARDOWYCH „pożyczek” od „rządu USA”.
  A JAKĄ łapówkę dał Poreszenko dla A.Dudy, Szydło, Macierewicza i J.Kaczynskiego czy Waszczykowskiego, którzy UKRADLI polskim obywatelom 1 MILIARD Euro w grudniu 2015 roku NIE pytajac o głos w tej sprawie polskiego Sejmu i Senatu tak jak jest w USA i te skorumpowane kozie bobki które kozie wyleciały z dupy ZAWZIELI do Kijowa dla Poraszenki w prezencie ukrom i Paraszence 1 MILARDA EURO polskiego podatnika ???
  A Co ? Czy ten A. Duda zawózł do Kijowa za DARMO banderowcom ukrom ten 1 MILIARD Euro UKRADZIONE polskiemu podatnikowi ??
  Warto by było, aby się ktoś w końcu zajoł ROZWKŁANIEM tej ZAGADKI-prezentu 1 MILIARDA EURO bez zgody Sejmu , zawiezionego przez A.Dudę tym ZŁODZEJOM zabijakom awanturnikom międzynardowym tzw. „rządowi banderowskiemu UPA” do Kijowa w grudniu 2015 roku oraz ustalić KTO z III RP oraz ILE otrzymał ŁAPÓWKI od ZŁODZEJA Poraszenki ???

 3. Robert B.

  31 października 2017 at 10:21

  Ciekawe, kiedy ktoś dostanie zarzuty o wysługiwanie się bezcennemu Izraelowi….

 4. Art

  31 października 2017 at 13:13

  Język powyższego wpisu trochę zaniża poziom,ale jest tam wiele prawdy.
  Dodam tylko,że ten 1mld euro UPAowiec Poroszenko natychmiast ulokował w Panamie (Panama Papers).Gdy Panama Papers ujrzało światło dzienne,okazało się,że są tam oprócz Poroszenki także „polscy” politycy,tacy jak Tusk i inni.Jedynie premier maleńkiej Isladii podał się na drugi dzień do dymisji.a reszta taktownie skupiła się na wyciszaniu afery,tzn płacąc usłużnym „dziennikarzom” aby zamknęli dzioby.No i cisza trwa,a to było przecież opublikowane,więc dla tzw dziennikarzy śledczych-pestka.Cisza.

 5. Art

  31 października 2017 at 13:18

 6. stories you play hack }

  1 listopada 2017 at 03:21

  Thank You for this.

 7. I dugg some of you post as I thought they were very beneficial invaluable

 8. wsop free chips

  2 listopada 2017 at 15:55

  Cheers, great stuff, Me enjoying.

 9. hentaiware

  4 listopada 2017 at 01:03

  Good, this is what I was browsing for in bing

 10. I am not rattling great with English but I get hold this really easygoing to read .

 11. Tell Me how

  6 listopada 2017 at 15:26

  yahoo got me here. Cheers!

 12. Lelio Vieira Carneiro Junior

  10 listopada 2017 at 21:03

  After I initially commented I appear to have clicked the -Notify me
  when new comments are added- checkbox and from now on whenever a comment is added I recieve four emails with the same comment.
  Is there an easy method you can remove me from that service?
  Appreciate it!

 13. Dadado Veig

  11 listopada 2017 at 16:28

  Thanks , I have recently been searching for information approximately this subject
  for a while and yours is the greatest I have came upon so
  far. However, what about the bottom line? Are you certain concerning the supply?

 14. Carlos Eduardo Veiga

  11 listopada 2017 at 22:24

  Hi it’s me, I am also visiting this website daily, this web site
  is actually good and the people are really sharing nice thoughts.

 15. Jose Wilame Araujo Rodrigues

  12 listopada 2017 at 09:51

  Very good article. I’m experiencing a few of these issues as well..

 16. Umanizzare presidios

  13 listopada 2017 at 04:28

  What’s up, of course this paragraph is genuinely nice and
  I have learned lot of things from it regarding blogging.
  thanks.

 17. To help keep your belongings in complete safety?

 18. home security systems reviews diy

  15 listopada 2017 at 06:01

  Planning on concerned with your family?

 19. home security camera reviews uk

  16 listopada 2017 at 04:08

  To keeping your possessions in complete safety?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra