Felieton

Niemiecka minister obrony denuncjuje KOD-omitów

Stojąca na czele niemieckiego resortu obrony Ursula von der Layen stwierdziła na falach popularnej rządowej stacji telewizyjnej ZDF: „Musimy wspierać ruch oporu w Polsce”. Ów coming out, mówiąc w języku bliskich niemieckiemu rządowi środowisk, spowodował w świecie szok i konsternację, nagle bowiem Niemcy ustami tak wysoko postawionej polityk przyznali głośno i otwarcie, że nie dosyć, iż ingerują w sprawy Polski, to na dodatek czynią to wspierając czynniki odśrodkowe w naszym kraju.

Tym sposobem cała dotychczasowa retoryka o konieczności „obrony demokracji” w Polsce wzięła mówiąc kolokwialnie w łeb. Rzecz jasna rząd w Berlinie sobie tylko znanymi kanałami starał się skandal załagodzić i nadać słowom von der Layen nieco łagodniejszy wydźwięk, ale bezskutecznie. Sprawa zainteresowała agencje informacyjne na całym świecie, które cytowały też odpowiedź szefa polskiego MSZ Witolda Waszczykowskiego.
Wdzięczność niemieckim partnerom za udzielone wsparcie zapewne okaże Komitet Obrony Demokracji, który na cześć przyjaciół zza Odry przyjmie drugą, niemiecką nazwę, na przykład „Konzentieren Ob Danksagen” co można przełożyć jako „Koncentrować czy Dziękować”. No bo powody do dziękowania są, skoro sam resort obrony naszego zachodniego sąsiada pochylił się nad losami nieszczęśliwych w „kaczystowskim reżimie” KOD-erastów, awansując ich na dodatek do rangi „ruchu oporu”. Teraz zapewne nawet marsze czarnych macic, pardon, chciałam powiedzieć czarne marsze będą odbywały się pod skrzydłami czarnego, niemieckiego orła.
Już sobie wyobrażam sielankę rodem z przeszłego wieku, kiedy to folksdojcze aktywnie współpracowali z niemieckim wojskiem – współczesne rzesze współczesnych folksdojczów aktywnie dopieszczanych przez niemiecką armię z resortem obrony na czele. Kto wie, może Niemcy wydelegują specjalne oddziały, aby zasiliły nielicznych jednak KOD-erastów? Lepszej antyreklamy opozycjonistom stronnictwa pruskiego w Polsce Niemcy zrobić nie mogli, stawiając sobie widocznie za cel totalną kompromitację opozycji totalnej w Polsce i miażdżące zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w kolejnych wyborach. Trzeba przyznać, że jeżeli polityka niemiecka utrzyma swój kurs, to PiS-owi nie będzie nawet potrzebna kampania wyborcza, o rzeszach speców od wizerunku, czy politycznego marketingu nie wspominając. Wystarczy, że von der Layen otworzy usta…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. z-k

  5 listopada 2017 at 09:42

  Powiedziała tylko to co oczywiste. Przecież po to ciemne siły ulokowały tu swoje media, i finansują fundacje, organizacje pozarządowe (humanitarne i charytatywne), loże, konsulaty zatrudniające po paręset osób itp. Cała III-cia żydolewacka okrągłostołowa to efekt uzgodnień i walk pod dywanem mołojców z CIA, Mossadu, BND, FSB, „rodzimych” WSI i ostatnio także – banderowskich.

 2. PROŚCIARA Ursula von der Layen "minstra" obrony niemiec, zboczona Merkel ROZBIJAJĄ wewnetrznie Polaków, aby byli SŁABI !

  5 listopada 2017 at 10:41

  Cała „polityka” niemieckiego rządu ZAWSZE od wieków i dzisiaj była taka, aby Polska jako ich sąsiad był bardzo SŁABYM panstwej lub jej w ogóle NIE było.
  Niemcy teraz też USIŁUJĄ wewnętrznie ROZBICIĆ polityczne Polskę, skłucić ją wewnętrznie, gdyż taka OSŁABIONA Polska, ROZBICI polacy NIE są w stanie się PRZECIWSTAWĆ wyzyskowi niemieckiemu.
  Ta ZAKŁAMANA retoryka „rządu niemieckiego” o konieczności „obrony demokracji” w Polsce to tylko PRETEKST do mieszania się Niemców w wewnętrzne sprawy Polski, po przez udzielone FINANSOWE i polityczne wsparcie RZADU niemieckiego REBELII czyli folksdojczom z tzw. „Komitetu Obrony Demokracji”.
  Ta wypowiedz tej szwabskiej „dziury” Ursuli von der Layen powinna być NATYCHMIAST jasno skomentowana przez kacyków rządzących PiS z oficjalnym OSKARŻENIEM wobec rządu niemieckiego na forum MIĘDZYNARODOWYM i w samej Brukseli o PRUBĘ ROZBICIA Polski przez Niemcy.
  Jeśli ta zgraja banderowskich gangsterów PiS tego NIE zrobi i PRZEMILCZY ten fakt, to znaczy, że oni NICZYM się NIE różnią od folksdojczy KOD-u.
  Następnie PROKURATURA jeśli jeszcze jest takowa w tym POYEBIE III RP, powinna sformułować akty OSKARŻENIA wobec wszystkich folksdojczy KOR i PO którzy składali DONOSY na polski rząd domagających się UKRANIA w Berlinie i Brukseli legalniej wybranej władzy w III RP w 2015 roku.
  Ta wypowiedz tej ZDZIRY Ursula von der Layen z Niemiec jest jej OFICJALNYM NAWOŁYWANIEM do organizowania REWOLTY i organizowania KONFEDERACJI w Polsce z celem SKŁUCANIA politycznego polskich obywateli za pomocą otwartych INTRYG politycznych oraz MORDERSTW politycznych !!!
  Rząd niemiecki potworzył swoje BOJÓWKI w Polsce pod szyldami różnych niemieckich tzw. „fundacji” finansujących tzw. organizacje „poza-rządowe” grasujące PRZECIW polskim interesom i nawet niemieckie anty-polskie BOJÓWKI polityczne jak RAŚ i inne jak KOD … itp których celem jest prowadzenie autentycznego SABOTAŻU w Polsce PRZECIW legalnej wybranej władzy w Polsce, co jest widoczne GOŁYM okiem !!!
  GDZIE są polskie służby które by BRONIŁY życiowych interesów Państwa Polskiego ???
  Aby jeszcze bardziej SFERMENTOWAĆ polskie społeczeństwo to UE razem z Niemcami SFERMENTOWAŁA „ukrainę”, ROZBILI ją jak Jugosławię, czego efektem jest teraz NAJAZD UKRAINCÓW banderowców na Polskę co jeszcze bardzie DESTABILIZUJE wewnętrznie Polskę. Własnie o to chodzi NIEMCOM !!!
  ZABICIE L.Kaczyńskiego czyli ZAMACH smoleński 10-IV-2010 roku też został spreparowany z CELEM skłócenia, zestabilizowania polskiego społeczeństwa, ROZERWANIA więzi społecznych w Polsce, aby NIE było JEDNOŚĆI społecznej w Polsce, aby ROZERWAĆ na kawałki Polskę !!!
  Z całą pewnością do ZAMACHU przyczynili się też NIEMCY-Berlin, który knuł INTRYGI polityczne w Polsce za pomocą grasujących NIEMIECKICH służb specjalnych w Polsce, które organizowały SZCZUCIE i napuszczanie folksdojczy z PO na neobandrowców z PiS-u … itp !!!
  Rząd niemiecki INSPIRUJE do awanturnictwa politycznego w Polsce, gdyż NIEMCY chcą aby w Polsce ciągle WŻAŁO jak to NIEMCY generują na Ukrainie.
  To też służby specjalne NIEMIEC zorganizowali KRWAWE intrygi polityczne w byłej Jugosławi, a potem te wściekłe psy, NIEMIECKIE Luftwaffe razem z amerykańskimi ZABIJAKAMI bombardowali Belgrad oraz ROZERWALI Jugosławię na kawałki !!!
  Niemcy to wiele WIEKSZY wróg Polski niż Rosja !!!

  • Jan

   5 listopada 2017 at 14:24

   Ale p…..sz, człowieku…

  • frate

   5 listopada 2017 at 14:30

   100/100 to do PROSA

 3. Robert B.

  5 listopada 2017 at 11:03

  Wypsnęło się suce, co robią od dawna. Ciekawe, czy mają agenturę w bezcennym Izraelu. Sądzę, że nie, bo gdyby żydostwo wykryło choć najmniejsze ślady niemieckiej agentury, to by im tak filmy o holokauście „udramatyzowali”, że Niemcy by pożałowały. Co innego Polacy. Ci filmów nie nakręcą. Będą cicho siedzieć, a co poniektórzy będą się odwoływać do „dobrych stosunków polsko-niemieckich”…

 4. Robert B.

  5 listopada 2017 at 11:07

  Pani Anno!

  „Koncentrować czy Dziękować” byłoby po niemiecku „Konzentrieren ODER Danken”. „Ob” używane jest tylko w pytaniach podrzędnych, np. Ich will wissen, ob… – Chcę wiedzieć, czy…

 5. Niemcy do kraj ABSURDU pod przywódctwem PSYCHOPATKI Merkel !

  6 listopada 2017 at 09:16

  Niemcy w ostatniej dekadzie czyli ostatnich 10 latach PRZYZWYCZAILI się, że pod ich SZNTAŻEM finansowym oraz DAWANYM przez niemieckie „fundacje” sponsorowane przez „rząd niemiecki” po kryjomu dawali ŁAPÓWKI najwyższym urzędnikom małych państw członkom UE, za co oni razem ze swoimi „ekipami rządzącymi” jak np gang PO mafiozy Tuska ZGADZALI się na zwiększaniem TRANSFEROWANIA krajowej suwerenności do Brukseli i Berlina, a nawet Paryża, Tel-Aviwu i żydo-neokońskiego zdemoralizowanego moralnie Waszyngtonu.
  Te ŁAPÓWKI niemieckiego rządu były i są wpłacane w bankach niemieckich w Niemczach, za co tacy dalej BEZKARNI nie rozliczeni sprzedawczycy jak Tusk, Schetyna, R.Sikorski, Kopacz, B.Komorowski, czy rozwydrzony SUPER złodziej PRZEQURWA Janusz Lewandowski
  https://pbs.twimg.com/media/DDpq_i6XsAAqQpU.jpg
  …itp. + posłowie gangu PO „parlamentu UE” ORGANIZOWALI w Polsce EROZJE państwa polskiego u podstaw i ostateczne zniszczenie ekonomiczne, polityczne, kulturalne oraz obyczajowe CAŁEJ narodowej identyfikacji oraz całej społecznej i kulturowej JEDNOŚCI państwa Polskiego.
  Identyczny schemat PRZEKUPSTWA i zdrady interesów na rzecz Niemiec czy Francji służby specjalne niemiec na zamówienie RZĄDU niemieckiego ORGANIZOWALI w innych krajach UE jak Hiszpania, Anglia, Grecja, Portugalia … itd. a nawet organizując separatystyczne networki w Szkocji, których celem było i jest doprowadzenie do KONFEDERACJI i ROZWALENIA UK przez te separatystyczne networki szkotów opłacanych przez „rząd niemiecki”, tak aby ODERWAĆ Szkocję od UK !!!!
  To rząd NIEMIECKI i ich LEWACKI gang komunistycznu CDU na zamówienie żydowskiej międzynarodowki SPROWADZALI do Niemiec MILIONY NACHODZCÓW z Afryki i Azji, a także „rząd niemiecki CDU merkelowej” na zamówienie żydowskich GLOBALISTÓW z New Yorku ZWALCZAŁ w Europie ideje dobrze współpracujących ze sobą suwerennych państwa narodowych i regionalnej tożsamości w UE.
  Obecny rząd niemiecki WARIATKI Merkel KPIŁ i dalej sobie KPI z ustabilizowanej demograficznie Europy oraz rząd niemiecki czyli PSYCHOPACI globalistyczni ZMUSZALI i wciskali MARKSIZM kulturowy tzw. multikulturalizm jako niekwestionowane „dobro” dla wszystkich państw w Europie, a nawet w USA.
  Merkel i rząd niemiecki CDU z Merkel WTRACALI się bezczalnie w procesy wyborcze w USA w 2016 roku i OFICJALNIE poparli tą idijotkę i złodzejkę H.Clinton w jej staraniu się o urząd prezydenta USA.
  Doszło do takiej sytuacji w Niemczech, że NORMALNOŚĆ jaka była przed rządami tej PSYCHOPATKI Merkel jest od wielu lat KARANA, a nienormalność i DEWIACJE oraz kryminalne GWAŁTY są NAGRADZANE przez rząd lewacki dyktatorki Merkel i jej komunistyczny anty-niemiecki gang CDU.

 6. klioes vel pislamista

  6 listopada 2017 at 11:25

  Wychowanie po niemiecku

  W Polsce zaczęli celebryci
  Uświadamianie Ciemnogrodu.
  Bo już się młody Niemiec szczyci
  Uświadomieniem! To narodu
  Tego jest wyższość… Ba, niejedna!
  Przechodząc więc do rzeczy sedna:

  W Niemczech już małe przedszkolaki
  Obowiązkowo nakładanie
  Komdomów ćwiczą. Jak się jaki
  Rodzic sprzeciwi, ma zadanie
  Jugendamt temu ciemniakowi
  Dziecko odebrać. …Wszyscy zdrowi!

  2DF czyli telewizja,
  Podobnie jak niemiecka szkoła,
  Wskazują gdzie jest hypokryzja:
  Jest w Polsce! (W głowie jest matoła,
  Co wierzy w Boga… A nie wierzy,
  Że kondom dziecku się należy.)

  Czterdzieści procent (wciąż za dużo!)
  Młodzieży wie coś o Auschwitzu.
  „To polski obóz był.” – Powtórzą
  To wszyscy z czasem… Jest jak wicu,
  Co doktor Goebbels zwykł powtarzać:
  „Trzeba bez przerwy w błocie tarzać!…”

 7. Lelio Vieira Carneiro Junior

  11 listopada 2017 at 01:39

  It is truly a great and helpful piece of info. I’m glad that you shared this
  helpful information with us. Please stay us informed like this.
  Thank you for sharing.

 8. Itamar Serpa Fernandes

  11 listopada 2017 at 13:55

  Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and
  gave it to my 4 year old daughter and said „You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed.
  There was a hermit crab inside and it pinched her ear.

  She never wants to go back! LoL I know this is entirely
  off topic but I had to tell someone!

 9. home security cameras best buy

  11 listopada 2017 at 18:05

  To guard your family members from impairment?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra