Z kraju

Odpowiedzialny za katastrofę smoleńską były szef BOR gen. Marian Janicki wstąpił do PO

Jak poinformował dziś w Krakowie wiceszef Platformy Tomasz Siemoniak – były szef Biura Ochrony Rządu, gen. Marian Janicki wstąpił do PO –  Zamierzam czynnie uczestniczyć w naprawie sytuacji w służbach mundurowych i służbach specjalnych – zapowiedział Janicki. Gen. Janicki pełnił funkcję szefa BOR w latach 2007-2013. I odpowiada między innymi za zabezpieczenie lotu do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku.

– Gen. Marian Janicki zdecydował się na wstąpienie do Platformy Obywatelskiej chcąc razem z nami walczyć o ważne sprawy dla Polski. Bardzo się z tego cieszę. Były szef BOR będzie wzmocnieniem dla naszego ugrupowania. – opowiadał Siemoniak na wspólnej z Janickim konferencji prasowej w Krakowie.

 

– Mam zamiar czynnie uczestniczyć w naprawie obecnej sytuacji w służbach mundurowych i służbach specjalnych w kraju. To wszystko w tej chwili idzie w złym kierunku. za chwileczkę nie będziemy mieli służb mundurowych. Będziemy mieli namiastkę tego, co powinno być – powiedział były szef Biura Ochrony Rządu.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

39 komentarzy

39 Komentarzy

 1. Kara ŚMIERCI dla MORDERCY M.Janickiego to za MAŁA kara !

  6 listopada 2017 at 23:11

  Janicki były szef BOR powinien być natychmiast ARESZTOWANY 10 kwietnia 2010 roku w godzinę po „wypadku” czyli ZAMACHU na Prezydenta III RP.
  Tym czasem INSPIRATORZY ZAMACHU w Smoleńsku 10-IV-2010r tego bandytę Janickiego kierowcę TW bolka wałęsy awansowali, nagradzali, przypinali takiemu PRZESTĘPCY medale na czele z takim POPYCHADŁEM globalistów R.Sikorskim, który na ZAMÓWIENIE żydo-masonów globalistycznych z Waszyngtonu/New Yorku został ministrem MON nie posiadając polskiego obywatelstwa, a potem został ministrem MSZ nie posiadając polskiego obywatelstwa, którego się ZRZEKŁ wiele lat wcześniej GARDZĄC tym polskim obywatelstwem.
  To jest EWENEMENT na skale światową i coś takiego jest NIE możliwe w innych poważnych państwch Świata!

 2. M.Janickiego na wolnosci to POŚMIEWISKO dla Polski na arenie miedzynarodowej

  6 listopada 2017 at 23:28

  MORDERCA Janicki jako szef BOR-u był i jest głównym WYKONAWCĄ ludobujstwa czyli ZAMORDOWANIA najwyższych urzednikow Panstawa Polskiego w dniu 10 kwietnia 2010 roku w Smolensku.

  Do puki ten MORDERCA Janicki nie bedzie powieszony, do tego czasu nie ma mowy o jakiejkolwiek naprawie poczucia bezpieczenstwa polskich obywateli obojetnie gdzie oni by mieszkali.
  Wszyscy ci ktorzy KLAMLIWIE bełkoczą, że Janicki jest NIBY „nie winny” to oznacza, że nie maja rozumu w glowach lub kompletny ZANIK szarych komurek w glowach, ktore zlasowaly sie w jakieś gowno. . .
  W kazdym innym POWAŻNYM kraju taki OPRAWCA jak Janicki byl by ARESZTOWANY w dniu ZAMACHU czyli 10 kwietnia 2010 roku.
  To że Komorowski razem z Tuskiem awanasowali tego MORDERCE do stopnia generala i przyznali jemu inne nagrody, swiadczy to na 100% ze Komorowski, Tusk, Graś, Schetyna … + dziesiątki innych pieniaczy krwawych GANGSTERÓW też byli jako przestępcza MAFIA głównymi INSPIRATORAMI tego ZAMACHU.
  To jest maksymalnie demoralizującym faktem że taki bandyta PO mafiozo jak D.Tusk „reprezentuje” wszystkich polskich obywateli na arenie miedzynardowej, co dodatkowo OŚMIESZA oraz w bardzo odczuwalny sposob powoduje, ze polscy obywatele ligitymujacy sie polskim paszportem są NIE szanowani, PONIEWIERANI za granicą.
  Ci zalegalizowani MORDERCY GANGSTERZY i ZABIJAKI tacy jak Tusk, Komorowski, Janicki, Miller, Gras, Arabski … itp. maja na sumieniu wiele innych MORDERSTW politycznych, za co do dzisiaj nie zostali rozliczani, gdyż system sądowniczy to też banda to autentyczna PRZESTEPCZA mafia dziająca z premedytacja na szkodę polskich obywateli.
  Zamach smoleński jest ZBODNIĄ zdrady Polskiej Racji Stanu ZBRADNIACH za co wszyscy sprawcy na czele z takim Janickim powinni byc POWIESZENI publicznie w pelnym majestacie prawa, ktore w III RP niestety NIE funkcjonuje !!!!
  To jest jeden z ważniejszych powodow opuszczania Polski przez najmlodsze pokolenie Polakow, które NIE czuje sie bezpiecznie życ w takiej III RP jaka PRZEWROCIL do gory nogami ROZWYDZONY przestepczy, ANTY-polski GANG mordercow „platform obywatelska” zarzadzany przez tego bandyte gangstera pschopate Schetynę , Kopacz czy Tuska.

 3. Art

  7 listopada 2017 at 00:46

  W Bangladeszu ten szofer siedział by już od 7 lat w pierdlu i czekał na czapę.A my musimy ciągle czekać na sędziego,który od paru miesięcy jest w drodze.Dzięki PAD.Przypomnę jeszcze,że to PAD bezprawnie wpuścił złoczyńcę Bula do Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego.Nie było żadnego oficjalnego dokumentu,a Bul powołał się na wiadomość z „Prawdy”,że Kaczyński nie żyje.I to prawnikowi,wysokiemu urzędnikowi Kancelarii Prezydenta wystarczyło.Dno.

  • Jaca

   7 listopada 2017 at 08:22

  • Tomek

   7 listopada 2017 at 13:08

   No ja rozumiem, że można chcieć w Polsce Budapesztu. Trochę mniej, ale też rozumiem, że Stambułu. Ale Bangladeszu? To sobie, chłopie, wzór dla Polski znalazłeś… Owszem, w Bangladeszu pewnie by sobie ten szofer już siedział w pierdlu i czekał na czapę, natomiast u nas nie siedzi m.in. dlatego, że Polska jest krajem znacznie bardziej rozwiniętym niż Bangladesz, a polska kultura stoi na wyższym poziomie niż kultura rozwijających się krajów islamskich. O jego winie to już nawet nie będę się rozpisywał. Więc nie pisz takich bzdur.

   Sugeruję wakacje w Bangladeszu, czy w jakimś innym kraju islamskim mającym prawa, które tak ci się podobają. Np. Egipt – ostatnio nieświadoma Brytyjka wwiozła tam leki przeciwbólowe, nie wiedząc, że tam akurat takie i takie leki są zakazane i teraz grozi jej 25 lat lub czapa. Zaj…sta kultura! Pojedź, przeżyj na własnej skórze taki Bangladesz, zaprzyjaźnij się z kolegami w bengalskiej celi, czekając na czapę, to się oduczysz takich ciągotek do prymitywniejszych kultur.

 4. Tomek

  7 listopada 2017 at 12:48

  „Odpowiedzialny za katastrofę smoleńską”

  Przepraszam, a w jaki sposób odpowiedzialny??? Kazał pilotom lądować, a nie lecieć na inne lotnisko??? Siedział w wieży kontroli lotów w Smoleńsku i nie kazał samolotowi odlecieć??? A może pomógł wnieść bombę termobaryczną (czy inną, której to pan Antoni usilnie poszukuje tak długo, że nawet prezes Kaczyński już w niego zwątpił)??? Nie wypisuj pan bzdur. Jak już, to odpowiedzialny za różnego rodzaju nieprawidłowości związane z wizytą. I ok, za to być może powinien odpowiadać, natomiast te nieprawidłowości nie miały żadnego związku z katastrofą, do której doszło. Choćby Janecki i 1000 BORowców postawił na płycie lotniska w Smoleńsku, to oni by tego samolotu, na litość Boską, nie złapali rękoma. Rozbiłby się.

  • prawo

   7 listopada 2017 at 15:00

   Widzisz jakiś Ty głupi. Nawet nikt nie odpowie na te Twoje zaczepki.

   • Tomek

    7 listopada 2017 at 16:07

    Jeden się, jak widać znalazł, tylko że nie był w stanie nic sensownego merytorycznie wydukać:)

  • magister

   7 listopada 2017 at 19:40

   W całości popieram Ciebie Tomku. Niestety, większość komentatorów to szambo, tak jak na „niepoprawni”. Tam już nie zaglądam. Ci ludzie przypominają mi bandę onanistów. Nie są w stanie nic osiągnąć z kobietą więc zaspokajają się ręcznie. Tak ci tutaj, nie są w stanie nic osiągnąć w życiu więc plują na każdego, któremu w życiu się cokolwiek udało.
   I ten kretyński tytuł – „winny katastrofy”. Już prawie rok nie są w stanie prawi i sprawiedliwi ustalić winy w przypadku kolizji samochodowej. A tu mają.
   Nigdy nie oddałem głosu na PO. Ale zwalnianie żołnierza ze służby tylko dlatego że rozpoczął ją przed rokiem 90tym jest kretynizmem. A że zapisał się do PO? No cóż a miał się zapisać do PIS? Na idiotę to on mimo wszystko nie wygląda. I warto przeczytać całość wywiadu, a w tym jak do generała bartki wydzwaniały.

 5. Hania

  7 listopada 2017 at 13:19


  Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego”

  To nie jest charakterystyka najświeższego podwładnego Schetyny…

  To jest cytat z zarządzenia Piotra I Wielkiego z roku 1708.

 6. Art

  7 listopada 2017 at 14:14

  @ Tomek
  Nie zna pan takiego pojęcia jak ironia?
  Bangladesz jest odniesieniem.Proszę wymienić ilu złoczyńców poszło do więzienia od 1989 roku?Ja nie znam takiego przypadku.
  Przy okazji,ks. Małkowski o jego „karze za grzechy (jakie?) i wierze naszego?PADa:
  PAD i wiara-ks Małkowski:http://niepoprawni.pl/video/ks-malkowski-u-gadowskiego-zakaz-zapraszania-mnie-do-gloszenia-slowa-boze

  • Tomek

   7 listopada 2017 at 15:38

   „Nie zna pan takiego pojęcia jak ironia?”

   No może zbyt pochopnie Pana oceniłem i nie zauważyłem tej ironii. Na usprawiedliwienie dodam tylko, że patrząc na różnego rodzaju bzdurne wpisy tu się pojawiające, pisane z pełną powagą i przekonaniem, czasem można na ironię w czyimś wpisie uwagi nie zwrócić:)

   „Proszę wymienić ilu złoczyńców poszło do więzienia od 1989 roku?”

   Wiele tysięcy. Chyba, że pyta Pan o jakiś konkretny przypadek? Bo oczywiście, wielu też nie poszło. Nie wiem, o kogo konkretnie Panu chodzi. Artykuł jest o Janeckim, Pan pisze o jakimś szoferze do którego sędzia nie dotarł?

 7. andzia

  7 listopada 2017 at 15:58

  Ludzie, którzy z błędów nie wyciągają wniosków sa głupcami. Komentatorzy zdaje się nie wyciągają wniosków oczywistych z tzw. śledztwa smoleńskiego są bałwanami. I z kim tu dyskutować?

 8. Slawomir Tomasz Roch

  7 listopada 2017 at 16:20

  Ludzie zauwazcie jak to wydaje sie przebiegly czlek jest z tego gen. Mariana Janickiego. Komu jak komu ale jemu kasy nie brakuje! Tymczasem brakuje mu zeba na samym przodzie! Szczerby gen. Janicki to nie tylko nowosc, rzucajaca sie od razu wszystkim w oczy, ma zapewne takze znaczenie wizerunkowe. Szczerbaty, znaczy slaby, zaniedbany, znaczy niegrozny, znaczy niewarty uwagi! Czyzby to bylo zamierzone i obliczone na ukrycie wlasnej osoby, a jesli rzeczywiscie ukrycie przed czym?! Odpowiedz moze nasuwac sie sama! Czyzby jednak w koncu sprawy zaszly ze sledztwem za daleko, socjotechnika wizerunkowa okazala sie niewystarczajaca i gen. Marian Janicki postanowil szukac oparcia w szeregach PO, tak na wszelki wypadek?! Robi sie ciekawie! Osadzac mi nie wolno ale pytac i owszem! Z Panem Bogiem

  • Art

   7 listopada 2017 at 18:35

   Nazywanie tej szmaty generałem jest obrazą dla np Gen.Hallera.

 9. Czaruś

  7 listopada 2017 at 18:25

  Siemoniak to Ukrainiec, pamiętajcie o tym.

 10. pola kowalska

  8 listopada 2017 at 06:44

  Jaki piekny ryj tylko mu czekistke zalozyc.Niestety nie ma przewrotu bez krwi i zmiany .Krew nasza POLAKOW poplynela a ZYDOSTWO zgodnie z planem zaczelo NISZCZYC nasz kraj iPRZEJELI WSZYSTKIE URZADY Malo tego spilala idzie dalej nie ma suwerennosci siedzimy w WC EU.Coraz to nowe RZECZY sa sprzedawana ZYDA Z USA i sciaganie nowego.Wlascicielami wodociagow jest nie POLSKA lecz ZYDOSTWO.Zydzi na wolnosci w Episkopat Zydowski Rzad nie robi nic jak by bylo malo tego to nawet nieraczy przyjsc na powiastke do sadu bo zydowka.Przemysl HORDY banderowcow i w kraju 3 miljony.Morawiecki” SUKCES” zydostwa po Balcerowiczu kroi nas jak chce jak zwykle w MOTTO dla naszego dobra.SZCZYTEM TEGO jest LIKWIDACJA NARODU POLSKIEGO przez SZCZEPIENIA.Maja ta sama ideologje co PO i PSL N i inne potwory Gowin teraz bedzie nowego Potwora wybudzal nowa parie ZYDOSKA.Wpuszczenie co raz to nowych ZYDOWSKICH GLOBALISTOW

 11. pola kowalska

  8 listopada 2017 at 06:56

  I ZNOW OKAZALO sie ze bez kar nie ma PRAWA a powstala nowa ZYDOWSKA MAFIA PIS ktora w milowych butach dazy do skolizowania i NIEWOLNICTWA POLAKOW ICH PLAN to NWO .Dla Smolenska za zbrodnie zydow co wysadzili w powietrze ZYDOW My mamy ZAPLACIC SWOJA WOLNOSCIA.Mamy MOSSAD BANDEROWCOW CZECZENOW TATAROW mongolow zoltych .A dla POLAKOW nie ma nic procz PODATKU.I mamy NIEMCOW RUSKICH UKRAINCOw Bande nadbaltycka co nam nic dobrego nie zyczy i Bialorus zydowska .PARE tysiecy ISLAMU.W akazdych z tych krajow RZADZI MAFIA ZYDOWSKA

 12. Lelio Vieira Carneiro Junior

  10 listopada 2017 at 04:10

  I got this web site from my pal who informed me concerning
  this web site and now this time I am visiting this
  site and reading very informative posts at this place.

 13. Carlos Eduardo Veiga

  11 listopada 2017 at 03:53

  I was pretty pleased to uncover this site.
  I wanted to thank you for ones time for this wonderful read!!
  I definitely enjoyed every part of it and I have you saved to
  fav to see new things in your web site.

 14. Karina

  11 listopada 2017 at 09:40

  Keep on writing, great job!

 15. Mervin

  12 listopada 2017 at 02:03

  I have been browsing online greater than three hours these days,
  yet I by no means discovered any interesting article like yours.
  It is lovely worth enough for me. In my opinion, if all site owners and bloggers
  made just right content as you did, the internet will likely be much more helpful than ever before.

 16. home security systems diy

  12 listopada 2017 at 02:11

  Generate dropping outdoor gate at your residence?

 17. José Wilame Araújo Rodrigues

  12 listopada 2017 at 10:18

  Can I just say what a comfort to discover somebody that really knows what they’re discussing
  on the internet. You definitely realize how to bring an issue
  to light and make it important. More and more people should look at this and understand this side of the story.
  I was surprised that you aren’t more popular since you certainly possess the gift.

 18. Itamar Serp

  12 listopada 2017 at 16:58

  Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of spam responses?

  If so how do you prevent it, any plugin or anything you can recommend?
  I get so much lately it’s driving me insane so any help is very much appreciated.

 19. Curtis

  12 listopada 2017 at 17:07

  Hi, I do believe your website could possibly be having
  internet browser compatibility issues. When I take a look at your
  website in Safari, it looks fine however, if opening in IE, it has some overlapping issues.
  I just wanted to give you a quick heads up! Aside from that, great blog!

 20. Dadado Veig

  12 listopada 2017 at 23:45

  Good post however I was wondering if you could write a litte more on this topic?
  I’d be very grateful if you could elaborate a little bit more.
  Cheers!

 21. To maintain your valuables safely?

 22. Bette

  13 listopada 2017 at 01:40

  My spouse and I stumbled over here different page and thought I may as
  well check things out. I like what I see so now i’m following
  you. Look forward to exploring your web page repeatedly.

 23. timex look

  13 listopada 2017 at 07:54

  Hello, I log on to your new stuff like every week.

  Your story-telling style is witty, keep doing what you’re doing!

 24. reverse phone directory

  13 listopada 2017 at 18:27

  I read this piece of writing completely regarding the difference of
  hottest and preceding technologies, it’s remarkable article.

 25. website design company

  14 listopada 2017 at 16:08

  Why users still use to read news papers when in this technological world the whole thing
  is available on net?

 26. timex observe

  15 listopada 2017 at 01:06

  I couldn’t resist commenting. Well written!

 27. home security systems walmart

  15 listopada 2017 at 15:31

  Are there dropping courtyard entrance in your residence?

 28. home security cameras costco

  15 listopada 2017 at 19:11

  To keeping your valuables in complete safety?

 29. home security cameras

  15 listopada 2017 at 19:34

  Do you know of dropping garden and patio home in your residense?

 30. landscape4me.com

  16 listopada 2017 at 00:22

  It’s remarkable in support of me to have a website, which is helpful for my know-how.
  thanks admin

 31. Since the admin of this website is working, no hesitation very soon it will be well-known, due to its feature contents.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra