Imigrant z Mołdawii w Kostrzynie nad Odrą zgwałcił 75-letniego staruszka

Jak poinformowała policja – sprawcę gwałtu, do którego doszło w nocy z wtorku   na środę w Kostrzynie nad Odrą jest 39 letni imigrant z Mołdawii . Ofiarą był starszy 75-letni mężczyzna, który został zaatakowany w śmietnikowej altanie, kiedy wynosił nocą śmieci.

 

Do zatrzymania doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na terenie województwa wielkopolskiego. Dzisiaj i jutro zostaną przeprowadzane czynności procesowe z domniemanym sprawcą. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach. Zatrzymany jest obywatelem Mołdawii.

 

Czemu jakiś „zbok” z Mołdawii – ma pobyt stały w Polsce? Dlaczego nie sprawdzamy niekaralności Ukraińców i innych przybyszów do naszego kraju?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

45 komentarzy

45 Komentarzy

  1. okropność

    10 listopada 2017 at 20:58

    Polska „pogotowiem seksualnym” dla obcych „kultur”…
    Urzędnicy którzy wpuścili gwałciciela powinni ponosić odpowiedzialność karną.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra