Polskość

Jak duńska ministra imigracji przed pokojowymi uchodźcami spierniczała

We współczesnym świecie mamy do czynienia z absolutnym brakiem logiki i rozumienia na poziomie ciągów przyczynowo-skutkowych. O ile można zrozumieć dziecko, które musi się oparzyć, żeby zrozumieć, że to boli to zrozumienie wszelkiej maści lewackich poprawiaczy świata jest niemożliwe. W internecie można podziwiać, jak duńska minister ds. imigracji i integracji Inger Støjberg, w otoczeniu policji i ochroniarzy jest ewakuowana z ośrodka dla imigrantów w Sjælsmark. Pytanie, czy pani ministra zrozumiała, że jej ucieczka to efekt wcześniejszego przyjęcia stad roszczeniowych, agresywnych nierobów z III Świata?

 

Jedna z duńskich telewizji wymyśliła, żeby zrobić program o „biednych i pokrzywdzonych uchodźcach” i zaprosić do niego polityków. Oprócz duńskiej minister ds. imigracji i integracji Inger Støjberg miała być tam także posłanka Johanne Schmidt-Nielsen z socjalistycznej koalicji Czerwono-Zieloni. Na miejsce spotkania wybrano centrum deportacyjne Sjælsmark, w którym przebywają „uchodźcy”, którym z różnych przyczyn (przeważnie dlatego, że są nielegalnymi imigrantami ekonomicznymi, a nie żadnymi uchodźcami, albo że są przestępcami, którzy dopuścili się swoich czynów karalnych na terenie Królestwa Danii) mają być z tego państwa wywaleni na zbity pysk. Ponieważ odrzucono ich wnioski o azyl. Co już dawno by nastąpiło, gdyby Dania była państwem prawa, a rozmaicie słono opłacani przez duńskich podatników prawnicy i wspierający ich lewacy za pomocą wszelkich sztuczek tego nie utrudniali.

 

Pomysł od samego początku był beznadziejnie durny – minister imigracji i integracji w ośrodku z którego należy wywalić do rodzimych krajów przestępców kryminalnych i migracyjnych oszustów. Do tego druga (p)oślica ze skrajnie lewackiej koalicji zielonych i komunistów, która tym wszystkich bandziorom i oszustom z ośrodka najchętniej przychyliłaby Nieba, bo to przecież niewinne owieczki. Politycy mieli w planach odwiedzić jedną z rodzin zakwaterowanych w ośrodku, aby porozmawiać o warunkach, które Dania stworzyła imigrantom.

 

Imigranci mieli ze sobą kartki z napisem „Nie jesteśmy przestępcami”. W czasie kręcenia programu sytuacja zrobiła się jednak tak nerwowa, minister zetknęła się z tak agresywnym zachowaniem imigrantów że program przerwano. Około 40 osobowa grupa stała się agresywna, gdy minister po zakończonym spotkaniu chciała opuścić budynek centrum deportacyjnego. Imigranci zaczęli otaczać Inger Støjberg. Rozwścieczony tłum próbował uniemożliwić wydostanie się minister z centrum. W asyście policji szybko musiała uciec do samochodu, który ruszył z impetem po drodze potrącając rzucających się na pojazd imigrantów. Imigranci mieli ze sobą kartki z napisem „Nie jesteśmy przestępcami. Nielegalnie przekroczyli granice, zachowują się agresywnie, chcieli rozszarpać panią minister… Nie są przestępcami. Skąd. W ogóle. Nie są.

 

Całe zdarzenie nagrywali licznie zgromadzeni dziennikarze. Gdy Støjberg udało się uciec na zewnątrz budynku, tłum stał się jeszcze bardziej wściekły, a osobista ochrona duńskiej minister i policja zdecydowały się pod eskortą ewakuować polityków z ośrodka. Wściekłości tłumu nie udało się jednak opanować, już po wyjściu na zewnątrz doszło do przepychanek z ochroną, a samochód, którym duńska minister miała odjechać z ośrodka został okrążony przez grupę rozzłoszczonych uchodźców. Imigranci próbowali uniemożliwić urzędniczce ucieczkę z terenu ośrodka. W czasie ucieczki doszło nawet „do potrącenia jednej z kobiet” osadzonych w ośrodku, czyli tak naprawdę uderzenie autem w Muzułmankę, która rzuciła się na auto, żeby je zablokować. Auto, w którym odjeżdżała minister potem potrąciło więcej rzucających się na samochód imigrantów. To jeszcze bardziej rozwścieczyło muzułmanów. Według relacji jednego z duńskich dziennikarzy, na zewnątrz było około 40 osób, a minister potrzebowała pomocy ochroniarzy, żeby wydostać się i uciec z ośrodka.

 

Kto chce może sobie sam obejrzeć :

https://www.youtube.com/watch?v=x87XvhQtp8M

 

Karma wraca. Zarówno zła, jak i dobra. Nawpuszczanie sobie agresywnych, roszczeniowych, skrajnie obcych kulturowo  dzikusów, a ich obecne działania to logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy, którego efekty widzimy na co dzień w całej Europie.

 

Michał Miłosz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  11 listopada 2017 at 23:58

  Wyrok Korwina

  PiSuar spór wiódł z Platformerem,
  Co „Nowoczesnym” był: „Prawicą
  Która z ich partii jest?” Liderem
  Prawicy kto jest? Obie szczycą
  Bardzo się prounijnością…
  A więc, co jest niezgody kością?

  PiSiak tęczowość zgniótł Platformy,
  A Platfus PiS-u rozdawnictwo.
  Oba od prawicowej normy
  Z daleka są… Współzawodnictwo
  Rozsądził Korwin: „Między nami,
  Obaj jesteście idiotami.

  Albo łotrami, co idiotów
  Udają, bo im tak wygodnie.
  Lewactwem zwać więc jestem gotów
  Tę `Nowoczesnosć`. Udowodnię,
  Żeście lewaki: Kto wolności
  Nie chce, ten Marksa w sercu gości!”

  • www.o2.pl

   12 listopada 2017 at 09:30

   Policja pokazała wizerunki napastników, którzy skatowali Polaka w Londynie. Zdradza szczegóły sprawy.(murzyny i murzynki i co… prawy.pl)

 2. klioes vel pislamista

  12 listopada 2017 at 00:27

  Temat godzien nowego wierszyka:


  Związek przyczynowo-skutkowy

  Duńska ministra do spraw imigracji
  I integracji, Inger Støjberg, związek
  Być może pozna… Ma ten obowiązek.
  Bo jest w przysłowiu starym wiele racji:
  „Nie wchodź do klatki z lwami.” Bo kto wchodzi,
  Ten sam samemu sobie zwykle szkodzi…

  Także muslimka związek przyczynowo-
  Skutkowy poznać okazję zyskała.
  Nie szkoda teraz popsutego ciała?
  Kto pod samochód skacze, to i owo
  Może uszkodzić… (Połamane uda
  Zrosną się, nim się do Afryki uda.)

  Sądząc z reakcji Duńczyków, poznali
  Już związek prosty przyczyny i skutku.
  Reakcja pełna jest złości, nie smutku!
  Pozbędą chętnie się… Nie zapraszali
  Przecież do Danii nielegalnych gości,
  Co ich ministrze chcieli łamać kości.

 3. Slawomir Tomasz Roch

  12 listopada 2017 at 00:59

  Papiezu Franciszku cos dla Ciebie na ranne, rozancowe przemyslenia. Prymasie Polski abp Wojciechu Polak i dla Ciebie takze ciekawy material na Twoje bezcenne rozwazania. Roztropnosci nigdy za duzo, wszak to cnota powiadaja! Z Panem Bogiem

 4. SzkodaGadac

  13 listopada 2017 at 12:03

  Co za idiotkę z tej Stolnicy, bo zamiast uchylania im nieba, wystarczyło uchylić kiecki i dać im wszystkim d..y

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra