Z kraju

American Jewish Committee – demonstracja 11 listopada została wykorzystana do propagowania haseł zwolenników białej supremacji i retoryki neonazistowskiej

Komitet Żydów Amerykańskich wzywa polski rząd do wyraźnego sprzeciwu wobec nienawiści podsycanej przez polską skrajną prawicę” – możemy przeczytać w oświadczeniu warszawskiego biura Komitetu Żydów Amerykańskich. W opinii American Jewish Committee demonstracja, która odbyła się 11 listopada, „została wykorzystana do propagowania haseł zwolenników białej supremacji i retoryki neonazistowskiej”.

Oświadczenie napisała Agnieszka Markiewicz, dyrektor warszawskiego biura American Jewish Committee Central Europe.  Komitet Żydów Amerykańskich uważa, że – „godne świętowanie Dnia Niepodległości przez władze państwowe zostało poważnie zniekształcone przez skrajną prawicę, głoszącą hasła zagrażające zarówno podstawowym wartościom, jakie wyznaje Polska, jak i jej reputacji. Wzwamy także polski rząd do przedstawienia w jasny sposób swojej polityki w zakresie postępowania ze skrajnie prawicową ideologią i przemocą wobec mniejszości. Jak słusznie powiedział nieżyjący prezydent Lech Kaczyński podczas obchodów Święta Niepodległości 2008 roku »patriotyzm nie oznacza nacjonalizmu. Jest to przekaz wart przypominania i wzmacniania. Nie należy mylić radykalnego nacjonalizmu i głoszenia nienawiści z patriotyzmem. Wzrost ksenofobii i nacjonalizmu w Polsce staje się coraz bardziej niebezpieczny i spodziewamy się, że rząd bardzo wyraźnie potępi to zjawisko, podejmując jednocześnie kroki, by je zwalczać. Wzrost ksenofobii i nacjonalizmu w Polsce staje się coraz bardziej niebezpieczny”.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

76 komentarzy

76 Komentarzy

 1. gość

  13 listopada 2017 at 20:15

  Duda po stronie żydów!
  ————-
  Prezydent: Nie ma zgody na ksenofobię, na nacjonalizm, na antysemityzm

  http://gosc.pl/doc/4313791.Prezydent-Nie-ma-zgody-na-ksenofobie-na-nacjonalizm-na

  • Krzysiek

   14 listopada 2017 at 13:23

   Juda nie objął patronatem obchodów Święta Ofiar na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej dnia 11 lipca w tym roku. Juda wspiera banderyzm, lewactwo i nawet zdrajcę i złodzieja rudego szwaba Tuska. Ta organizacja żydowska, to nie jest to lewackie badziewie z usa, tak serdecznie witane przez Dudę w siedzibie muzeum tfu HŻP?

   • Robert B.

    14 listopada 2017 at 14:45

    Gdy Duda z trzeciorzędnego polityka został wystawiony na kandydata na prezydenta i okazało się, że żonka ma „pierwszorzędne korzonki”, od razu mnie tknęło. Coś za dużo tych „pierwszorzędnych korzonków” kręci się wokół władzy. Na roli, na kutrze rybackim, na przodku w kopalni, gdzie realna praca u podstaw, zmaganie się z naturą, nie pasożytowanie na wytworach innych ludzi, jakoś się te „pierwszorzędne korzonki” nie kręcą… I to oczywiście przypadek… Henry Ford który tak pisał, nie mógł mieć oczywiście ani krztyny racji:

    „Najpospoliciej przytaczanym powodem tego postępowania jest to, że charakterystyczną cechę Żyda stanowi zdolność ciągnięcia zysków z ludzi: nie z ziemi, nie z przerabiania surowców, ale z ludzi. Niech sobie inni orzą ziemię: Żyd o ile będzie mógł, będzie żył z oracza. Niech sobie inni pracują w przemyśle: Żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. Na tym polega jego szczególny talent. Jeśli do określenia tego talentu użyjemy słowa „pasożytniczy”, termin ten będzie z wiele względów trafny.”

    • Robert B.

     14 listopada 2017 at 14:50

     Ten cytat powinien być uzupełniony cytatem:

     „Jest rzeczą charakterystyczną, że Żydzi osiedlają się w większej liczbie nie tam, gdzie jest wiele ziemi, ani też w miejscach obfitujących w surowce, lecz w największych zbiorowiskach ludzkich. Jest to zjawisko godne uwagi, zwłaszcza wobec skarg Żydów, że goje stosują względem ich ostracyzm; Żydzi osiedlają się najliczniej w tych miejscach i wśród tych ludzi, gdzie są, jak się uskarżają najmniej pożądani.”

   • karola32

    19 listopada 2017 at 18:47

    10/10.

  • wolna-polska.pl

   14 listopada 2017 at 18:22

   1-Żydzi a sprawa murzyńska.2-Żydzi a handel niewolnikami.

  • internet

   14 listopada 2017 at 18:24

   „Odrzuciłem judaizm całkowicie, i uważam, że jest to ideologia niebezpieczna i kłopotliwa – wywiad z Izraelem Szamirem

  • you-tube

   14 listopada 2017 at 18:26

   Co żydzi sądzą o Polakach? UWAGA! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

  • o2.pl

   14 listopada 2017 at 18:28

   Policja pokazała wizerunki napastników, którzy skatowali Polaka w Londynie. Zdradza szczegóły sprawy.

  • wolna-polska.pl

   14 listopada 2017 at 18:29

   Żydzi są odpowiedzialni za mieszanie ras.

  • NARODOWYROJALISTA

   18 listopada 2017 at 20:19

   SWIETO NIEPODLEGŁOSCI JEST ŚWIETEM WSZYSTKICH POLAKÓW A NIE TYLKO WYBRANYCH W POWSZECHNYCH WYBORACH ZRESZTĄ SFAŁSZOWANYCH PRZEZ PROPAGANDĘ MASONSKĄ.MASONERIA I SRODOWISKA LEWICOWO-LIBERALNE SĄ WROGAMI POLSKI.MARSZ NIEPODLEGŁOSCI JEST WIELKIM MANIFESTEM PATRIOTYZMU,WIERNOSCI ZASADOM MORALNYCH ,ODRADZAJĄCYCH SIĘ WARTOŚCI KATOLICKICH.

  • Majk

   20 listopada 2017 at 15:40

   Rdzenni Polacy!!!dajmy odczuc prezydentowi A Dudzie ze nie jest polskim prezydentem , to kolejny pacholek zydow jak Kwasniewski, czy komorowski. Prezydent A Duda nie broni interesow polakow,Polskigdyz nie ma odwagi mowic prawdy , jak Polska jest opluwana, na arenie miedzynarodowej, on tylko udaje polaka , miejmy nadzieje ze historja go rozliczy z jego prezydentury.

 2. marju73

  13 listopada 2017 at 20:27

  Co innego supremacja żydowska.

  • klioes vel pislamista

   13 listopada 2017 at 20:34

   Kto jest przeciwny, ten jest antysemitnikiem!!!
   🙂

  • Robert B.

   13 listopada 2017 at 21:37

   Do @marju73:

   „Stworzył ich Bóg w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni goje w innym celu, jak dla służenia Żydom dniem i nocą. Nie przystoi bowiem synowi króla (tj. Żydowi), aby mu służyły zwierzęta we własnej postaci lecz zwierzęta w postaci ludzkiej”. [Talmud]

  • niepisior

   13 listopada 2017 at 21:50

   A ja wzywam Żydów amerykańskich, do NIE WTRĄCANIA SIĘ W WEWNĘTRZNE SPRAWY POLSKI, a WSZYSTKICH ŻYDÓW NA ŚWIECIE DO ZAPRZESTANIA PRZEŚLADOWAŃ PALESTYŃCZYKÓW W IZRAELU NA TLE PRZYNALEŻNOŚCI NARODOWOŚCIOWEJ!

   • max

    14 listopada 2017 at 20:13

    bardzo madra wypowiedz , popieram w 100%, nalezy stworzyc taka petycje do polskiego MSZ aby w imieniu POLSKI wystosowala taka odpowiedz zydom amerykanskim, to oni sa odpowiedzialni za mieszanie ras i to co obecnie sie dzieje w europie I na swiecie.

   • wolna-polska.pl

    15 listopada 2017 at 20:58

    Roi Tov: prawdziwy lud Izraela.

 3. klioes vel pislamista

  13 listopada 2017 at 20:33

  Na reakcję postępowego świata na marsz niepodległości

  Świat me(n)diów straszną wieść powiela,
  Że „marsz faszystów był w Warszawie!”
  Już forein office Izraela
  Wojnę chce wypowiedzieć prawie;

  Już z Stockholmskiego Kalifatu
  Jego minister Johanssonik
  Zaćwierkał strwożonemu światu:
  „To trzeba zwalczać!” Tu ukłonik:

  „Faszyści” z Polski gratulują
  Zwalczania, które w Kalifacie
  Sprawia minister… Spacerują
  Szwedki bezpiecznie… Prawdę znacie.

  No-go areas? – „Nie ma w Szwecji!”
  Nie płoną wcale samochody…
  (No a Izrael? Tak w dyskrecji:
  BRAĆ Z NIEGO PRZYKŁAD SĄ POWODY!!!)

 4. jok

  13 listopada 2017 at 20:39

  Ja tez zauwazam, moze nie wzrost, bo poziom chyba jest constans, sporą ksenofobię i wręcz nie tyle nacjonalizm, co szowinizm. Jak obserwuję tzw. srodowiska zydowskie….

 5. Robert B.

  13 listopada 2017 at 21:35

  Co oni mają do powiedzenia w tej sprawie? Wiadomo! Żydom się wydaje, że sprawują jurysdykcję na całym światem. Energicznie zwalczają wszelkie nacjonalizmy, bo wiedzą, że inaczej świata nie podbiją jak przez jego atomizację. Goje to ma być bezkształtna, bezwiedna masa pozbawiona korzeni, którą zawiadywać ma rasa, która ma pozostać odrębna i dobrze poinformowana.

 6. Tomasz

  13 listopada 2017 at 21:41

  Syjoniści to faszyści .

 7. Franciszek

  13 listopada 2017 at 21:42

  Kto szedł z tymi transparentami ? czy to nie byli panowie z Mosadu ?

 8. Nazi Americans

  13 listopada 2017 at 22:00

  Przeszkadza żydom polski Marsz Niepodległości. W zeszłym roku blokowanie informacji na pejsbuku, teraz nagonka w mediach. Patriotyzm jest im bardzo nie na rękę, oni by tu chcieli żydo-Polin lub UkroPol.

  Paradoksalnie jeśli chodzi o NAcjonalizm, to USA niemal nie ma sobie równych. Tam jest praktycznie kult państwa co skutkuje (częściowo skrywaną) pogardą/nienawiścią do wszystkich innych. Ale to już żydom nie przeszkadza, podobnie jak sprowadzanie milionów muzułmanów do Europy – z nimi to dopiero będą mieli „antysemityzm”.

 9. Dante

  13 listopada 2017 at 22:13

  Patriotyzm nie oznacza nacjonalizmu. Dla ludzi znajacych encyklopedyczne definicje jest to oczywiste – patriotyzm to umiłowanie własnego kraju, a nacjonalizm to umiłowanie własnego narodu. Kraj to nie naród. 🙂
  Wygląda na to, że żydowski komintern nie odrobił lekcji i posługuje się pojęciami, których znaczenia nie pojmuje. Albo myli szowinizm z nacjonalizmem. Choć w to mi akurat ciężko uwierzyć, przecież ustrój Izraela oraz talmudyczny judaizm opiera się na żydowskim szowinizmie.

  • hansi

   14 listopada 2017 at 06:55

   Ależ rozumieją, doskonale rozumieją 🙂
   Są nawet mistrzami w fałszowaniu (aż po obrócenie na nice) znaczeń elementarnych pojęć 🙂
   Ostatnio – zwracam wszędzie uwagę – fałszują nam w żywe oczy znaczenie słowa „Polska” i „Polak” 🙂
   SAMI – jak zawsze i wszędzie – PODSZYWAJĄC się pod znaczenia 🙂
   Rządząca Polską jawnie już żydownia, manifestuje wszędzie, że jest „Polakami”.
   Mówi – „MY – POLACY” 🙂 … I że to ICH kraj – „Polska” 🙂
   W takim razie – KIM jesteśmy MY ? 🙂
   Zacytował to z Talmudu krótko i węzłowato „Robert B.” powyżej 🙂

   • Dante

    14 listopada 2017 at 08:44

    Zawsze mi się wydawało, że ojcem kłamstwa jest Szatan. Skoro więc jakaś religia posługuje się fałszem, to od kogo ona pochodzi? Czyim plemieniem wybranym są wobec tego wyznawcy talmudycznego judaizmu?
    A jak już przy tym jesteśmy, to dlaczego nikt nie zauważa oczywistego podobieństwa tej religii do islamu? Obie religie głoszą nietolerancję wobec innowierców, pozwalają na ich okradanie, oszukiwanie a nawet zabijanie.
    Trudno mi w tym dostrzec wiarę w tego samego Boga, którego czczą chrześcijanie.

    • hansi

     14 listopada 2017 at 08:57

     Oj, nie sięgajmy już AŻ TAK głęboko 🙂
     Religia jest religią – ZAWSZE 🙂
     Kwestia tylko WIELKOŚCI..sekty 🙂
     Kościół Katolicki TEŻ miewał swoje..okresy świetności 🙂
     Podobnie, jak Buddyzm, który też był kiedyś silny i mordował Chińczyków, jak oni dziś jego mordują 🙂
     KK dzisiaj jest słaby i zdemoralizowany…
     A Islam rośnie w siłę.. Jak już kilka razy w historii..
     Rośnie w siłę też i Złoty Cielec żydowski…
     Takoż – kolejny raz w historii, która KOŁEM się toczy…
     Poprzez kolejne :holocausty” 🙂 ..
     Szkoda, że nie doczekam kolejnego, żeby go zobaczyć…
     A nawet się chętnie do niego przyczynić, choć NIE – wobec moich żydowskich kolegów, którzy są normalnymi ludźmi, NIE usiłując (jak Duda, czy Kaczyński..) podłączać się do „słusznych korzeni”…
     A Bóg – jest wszędzie TEN SAM..
     Tyle, że IMIĘ jego – w różny sposób nadużywane 🙂
     Poprosi on „do kasy” również (kolejny raz..) i tę dzisiejszą zbrodniczą żydownię…
     Wierzmy w to głęboko..
     I POMAGAJMY w spełnieniu tej wizji (naszego wyzwolenia spod żydowskiej okupacji..) 🙂

 10. tuszyn

  13 listopada 2017 at 22:14

  Biała gorączka jaka ogarnia szachrajską międzynarodówkę na sam widok biało -czerwonych barw dowodzi, iż ma wielkie plany przemeblowania Polski dla swoich potrzeb. Wychowała już sobie wśród Polaków całe zastępy zaprzańców (nawet w kościelnej hierarchii) i oduraczonych pożytecznych idiotów

 11. fakt prawdziwy (?)

  13 listopada 2017 at 22:36

  a tak w ogóle to o co chodzi? przecież Arabowie, Żydzi i Hindusi oraz jeszcze kilka innych dla nas egzotycznych nacji należy do białej rasy. więc o co kaman?

 12. Tosia

  13 listopada 2017 at 22:51

  „Komitet Żydów Amerykańskich” niech sobie WZYWA do czego tam chce, nie powinno nas to interesować…….ale w ich państwie, w IZRAELU a nie w POLSCE. Od Polski parchom WARA!!! Pora, żeby przestać nazywać ich „ofiarami” a zacząć, zgodnie z prawdą, „sprawcami”.

  • hansi

   14 listopada 2017 at 06:57

   Niestety – interesuje to Kaczyńskiego i jego bandę 🙁 ..
   Udowadniając, jak bardzo „dobra” jest ta jego „dobra zmiana”…
   I dla KOGO ona ma być dobra…
   Bo NIE DLA NAS – Polaków…

  • hansi

   14 listopada 2017 at 07:01

   No właśnie, „Tosiu”.
   KIEDY żydy – trzecie pokolenie ich dzieci już w Polsce, w rodzaju Kwaśniewskiego, Michnika, Smolara, czy Balcerowicza, panoszy się w Polsce – ZAPŁACĄ Polakom REPARACJE za swoje zbrodnie wobec Polaków, wobec których ich łże-holocaust, urządzony ich przez Niemców (z którymi mieli UKŁAD, że zostaną w ich gettach pozostawieni w spokoju !), to mały Pikuś ? W samej Rosji – dobre 60 MILIONÓW ludzi ? Roszczenie bez porównania bardziej uzasadnione, niż roszczenia swołoczy z „Holocaust Industry” Abrahama Foxmanna i Szewacha Weissa, w biały dzień, bezczelnie usiłujące (i już to realizujące, dzięki Kaczyńskiemu !..) jeszcze dodatkowo obrabować Polaków ?..

  • pidzio

   15 listopada 2017 at 16:24

   wpis Tosia popieram. Należy mówić prawdę o krzywdach jakich żydzi dopuścili się na nas Polakach przyczyniając się często do śmierci naszych rodaków podczas drugiej wojny światowej oraz po jej zakończeniu gdy ta nacja była tzw. wierchuszką komunistycznych władz.
   W dwóch tomach książki pt. „Żydzi przeciw Żydom” pan prof Jerzy Robert Nowak przytacza wypowiedzi tych Żydów, którzy przeżyli gehennę ze strony swoich koszernych rodaków podczas drugiej wojny światowej.
   Jedna wypowiedź napisana przez żydowską pisarkę jest godna uwagi, że „Żyd bardziej bał się swojego rodaka z policji żydowskiej aniżeli niemieckiego esesmana”. Aż nie chce się wierzyć, że Ci co rządzą dotują ta mniejszość razem z ich muzeum i co najgorsze zarówno PIS jak i PO z PSL zgodzili się aby ponad pięćdziesiąt tysięcy Żydów dostawało co miesiąc po 100 euro z naszych podatków. Należy odkłamać historię
   oraz mówić i pisać prawdę w powyższym temacie!!!

 13. markx

  13 listopada 2017 at 23:08

  moze oddajcie lepiej wzgorza golan syrii, pieniadze z art -b i innych przekretow ktore wylodowaly w izraelu…plemie mzmijowe…

 14. gość

  13 listopada 2017 at 23:32

  Zawiadomienie o przestępstwie propagowania rasizmu i dyskryminacji w czasie Marszu Niepodległości złożył w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Żoliborz Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths.

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-dumny-zyd-polskiego-pochodzenia-do-prokuratury-ws-propagowan,nId,2464538

  • Rychu

   14 listopada 2017 at 13:05

   A to ciekawe. Kiedy w Berlinie w dzielnicy Spandau, MASZERUJA neofaszyści ubolewający nad losem Hessa, nikt nie pyta o poziom faszyzacji w Niemczech. Nikt nawet nie pomyśli czy to aby wypada Niemcom tak jawnie bez ogródek o ukrywania intencji manifestować „przywiązanie do starej tradycji”.
   A może to już jest tak powszechne, że nikomu nie chce się o tym pisać???
   Też nie!
   Chodzi wyłącznie o to, aby całemu światu faszyzm kojarzył się z Polską i tylko z Polską.

   Nie wykluczone, że w kolejnym rozdziale dowiemy sie, że to z powodu walk Polaków z Polakami (nazistami) Niemcy musieli wkroczyć do Polski i bronić Żydów i Niemców mieszkających w Polsce….
   Jeśli nie tak, to przynajmniej jakoś podobnie…
   To nie jest żart, tylko planowa polityka medialna i wybielanie Niemieckiej historii…

 15. Paragraf

  14 listopada 2017 at 00:03

  Żyd obraża Polaków ze względu na narodowość i wyznanie. Grozi za świętowanie niepodległości Polski i wyznawanie chrześcijaństwa a nie islamu.

 16. roberto

  14 listopada 2017 at 00:11

  Wstretne zydy wzywac to mozecie rzad w berlinie i polajac.
  A POLSKI RZAD I POLAKOW JAKO DUMNY NAROD MOZECIE POCALOWAC W DUPE.
  POLSKA TO NIE JAKAS DZIWKA KTORA MOZNA POUCZACZA KAZDYM RAZEM I DYSCYPLINOWAC JAK DZIECKO W SZKOLE.
  RECE PRECZ ZYDOCHY OD POLAKOW

 17. antares

  14 listopada 2017 at 00:21

  Żydów pojedynczo paczkowanych można lubić. Tak jak Polaków , Szwedów czy Angoli. Żydów w kupie choćby takiej jak Komitet Żydów Amerykańskich nie można nie cierpieć. To szubrawcy.

  • Robert B.

   14 listopada 2017 at 14:49

   Cóż, jak takich „pojedynczo paczkowanych” znam osobiście paru i niestety… doskonale wiedzą, do jakiego plemienia należą, co mają robić i jak ciągną realne korzyści z tego, że „są Żydami”… Co to znaczy „być Żydem” poza Izraelem (a i tam też), wszyscy doskonale wiemy…

 18. jaja

  14 listopada 2017 at 03:38

  Żydzi (służący w wojsku polskim), gdygyście w 1920 roku nie byli internowani przez gen. Sosnkowskiego, za waszą radosną kolaborację z bolszewią, to w dniu 11 listopada Polacy nie celebrowaliby swej niepodległości. Zapamiętajcie to sobie raz na zawsze, i zacznijcie może najpierw od siebie, jak wy postępujecie we własnym kraju, jaki macie stosunek do swoich sąsiadów.
  Wam żydzi,na każdym kroku trzeba przypominać komu zawdzięczacie swoje życie, wolność i kraj, kto was przytulił gdy was wypędzano z innych krajów, gdy was mordowano, wy niewdzięczne żałosne istoty.

  • hansi

   14 listopada 2017 at 07:05

   „..przypominać komu zawdzięczacie swoje życie..”
   No właśnie tego nie mogą Polsce darować ! 🙂
   Patrz – Szewach Weiss i Abraham Foxmann – obydwaj uratowani przez Polaków 🙂
   Dzisiaj – najzagorzalsi polakożercy i złodzieje 🙂

   • pidzio

    15 listopada 2017 at 16:35

    wpis hansi
    A pan prezydent odznaczył Żyda Szewacha W. orderem polskim (chyba za jakieś ukryte zasługi)?
    A może by tak panie prezydencie jeszcze jeden order za zasługi tym razem dla pana Jana H. za to, że wyzwał nas Polaków od chamów i zastanawia się co Żydzi mają z naszym narodem zrobić?

 19. jok

  14 listopada 2017 at 04:30

  Jest wyjście -moźna wszystkie hasla przed marszem Niepodleglosci, ale i trasę oraz termin, bo moze11 listopada im nie odpowiadac, dawac do zatwierdzenia organizaacjom „walczacym z antysem-zmem”::)
  No i flagi, wprawdzie widzialem 2 ukrainskie, tylko na poczatku wprawdzie, to jednak bylo zatrzesienie bialo-czerwonych. Nie wiem czy taka liczba odpowiada „organizacjom”….:)))

 20. hansi

  14 listopada 2017 at 06:49

  Krótko mówiąc – Duda już jawnie pokazał, że NIE JEST Prezydentem Polaków, lecz reprezentuje na terenie Polski interesy „żydów”, czyli syjonistyczny Izrael.
  Jako taki – jest po prostu ZDRAJCĄ STANU i podlega KARZE ŚMIERCI, która to instytucja – niestety nie istnieje w Polsce, zlikwidowana przez komucho-ubecję tak gładko, że nawet nie sposób dojść, KTO personalnie to zrobił 🙂
  Krótko mówiąc – Władzuchna RP NIE reprezentuje Polaków.
  NIE posiada więc żadnej polskiej legitymacji do rządzenia w Polsce. Panie Kaczyński – ZDRAJCO POLSKI, identycznie, jak Braciszek, pochowany jeszcze za to, obok innych zdrajców stanu – na Wawelu 🙂
  Władza RP, reprezentująca interesy ŻYDOWSKIE, udowadnia KAŻDĄ ustawą i zarządzeniem, intencje i konkretne działania na SZKODĘ Polaków.
  Niestety – KTO to są „Polacy” ?..
  Bo Duda z pewnością uważa się za Polaka, swołocz, zdradziecka…
  NAWET polscy Goje ?..
  Pewien żydowski prowokator tutaj, nazwiskiem „Noah Wendt”, ma niestety całkowitą rację…
  Polacy – NIE zasługują na los inny, niż mu Kaczyński gotuje 🙁 …
  Taką mają Władzuchnę – do jakiej sobie dopuścili 🙁 …
  Miałeś, chamie, Złoty Róg…

 21. Tosia

  14 listopada 2017 at 07:20

  Mnie naszła taka refleksja po Marszu Niepodległości……… cieszy postawa jego uczestników. Mamy jeszcze młodzież, której droga jest polska racja stanu a patriotyzm to nie jest puste słowo. Będzie kim odżydzać Polskę. Mam nadzieję, że jeszcze tego doczekam, ba, sama wystąpię w „pierwszym szeregu”. Kiedy, no kiedy – już przebieram nogami…….

  • hansi

   14 listopada 2017 at 08:40

   Niestety – NAJPIERW musimy stanąć w obronie w/w.
   Bo przecież „polska” Władzuchna w podskokach WYKONA rozkazy żydów,
   nawet nie muszących daleko chodzić, bo siedzących w tej samej Warszawie, zaraz obok..
   A Duda wykona, co przyrzekł Foxmannowi w Waszyngtonie i nie tylko.
   Będą wyłuskiwać „prawicowych ekstremistów” pojedynczo i PO CICHU !
   Z zakazem informowania.
   Trzeba więc NAGŁAŚNIAĆ ! I protestować.
   Chociażby petycjami.
   Które – pomimo, że wrzucane przez „nasz” żydowski rząd do kosza,
   to jednak odrobinę mieszać będą im szyki.
   Podobnie, jak w sprawie „szczepień”,
   gdzie ta żydowska swołocz chce robić wszystko możliwie po cichu…

 22. hansi

  14 listopada 2017 at 07:24

  Panie Miłosz.
  Warto to śledzić.
  Bo – podobnie, jak z Radziwiłłem i jego „szczepionkami” – władzuchna będzie się starała rzecz wyciszać i WYŁUSKIWAĆ LUDZI POJEDYŃCZO, wszelkiej restrykcyjne działania UTAJNIAJĄC.
  Trzeba więc śledzić szykany Władzuchny wobec (nielicznych w sumie) grup z Marszu, które niosły te transparenty, o które pieni się pryncypialnie żydownia i zwoływać ludzi w ich OBRONIE, pod sądami, robiąc zadymy i wołając wszelkie MEDIA, typu „niezależna.tv”, czy Marcina Rolę i Witolda Gadowskiego na przykład, którzy mają już sporą oglądalność i żydownia nie może ich już ignorować..
  Oczywiście akcje protestacyjne z podpisami, do przesyłania ich do Kancelarii Prezydenta i do Szydło – wiadomo, że wrzucane do kosza, ale jednak wsypujące trochę piachu w tryby rządowej maszynerii żydowskiej, niszczącej Polaków we własnej Ojczyźnie…

 23. tomek

  14 listopada 2017 at 07:56

  hansi ty esbecki ssynu tyz zwykly dywersant

  • pidzio

   15 listopada 2017 at 16:43

   NIE PISKAJ TOMUŚ!!

 24. Bezczelne QURWY Komitet Żydów Amerykańskich KŁAMIĄ i bezpodstwanie szczują Świat na Polaków !

  14 listopada 2017 at 08:43

  Parady i marsze uliczne MASOWO organizowane w USA prawie we wszystkich miastach ameryki z okazji „Dnia Niepodległości” każdego roku w dniu 4 lipca absolutnie NICZYM się NIE różnią lub o wiele bardziej SKRAJNE niż ten marsz, który się odbył w Warszawie 11 listopada 2017 roku.
  W USA na tych paradach w całej Ameryce jest prezentowany SKRAJNY nacjonalizm amerykański, zalane są flagami amerykańskimi, przez największych OSZUSTÓW i złodzeji lub rasistów z gangu „partia demokratyczna” czytane są NIENAWISTNE teksty z groźbami napadnięcia na inne mniejsze kraje na Świecie tych najemników płatnych zabijaków US Army, którzy są FAKTYCZNIE zbrojnym ramieniem tych złodzieji żydo-banksterów i żydowskich złodziejskich mega korporacji, ale na pewno już teraz NIC NIE mają wspólnego z interesem tzw. „narodu amerykańskiego”.

  Na tych paradach z okazji 4 lipca q ostatnich kilku latach wznoszone sa skrajne RASISTOWSKIE hasła wymierzone w białego człowieka z grożbami jego unicestwienia oraz OCZERNIAJACE religię chrześcijańską którym sprzyja ten pomyleniec HERTYK w funkcji papierza „franciczką” który JUDAIZUJE kościół katolicki na Świecie.
  Faktycznie w USA ostanim 10-o leciu dorwali się do władzy skrajni SATANIŚĆI i skrajne kolorowe LEWACTWO-marksiści i geje-komuniści + murzyny podpuszczani przez żydowskich mafiozów z OŚMIORNICY żydowskiej – czyli niezliczonej ilości żydowskich SZOWINISTYCZNYCH organizacji, które zbankrutowały finansowo i moralnie to wykolejone USA, zwłaszcza w tej zaszczurzonej KLOACE żydowskiej w New Yorku czy tym burdelu GWAŁCICIELI oraz bezkarnych PEDOFILI w żydowskim „filmowym” Hollywoodzie demoralizującym USA oraz cały Świat!!!
  Ludzie w Polsce BOJKOTUJCIE wszystkie „filmy” sfabrykowane w żydowskim zdemoralizowanym do dna Hollywoodzie !!!!
  Internauto wrzuć na wyszukiwarce „YouTube” hasło:
  4 july parade
  to zobaczycie tą rasistowską i skrajnie LEWACKĄ DZICZ lub zboczeńców seksualanych, którzy domagają się na siłę 100% władzy dla LEWACTWA gdyż im jest już za mało, że mają 70% władzy w tym burdelu, który w 70% jest już demoralizowany przez ten BANDYCKI przestępczey gangu tzw. „partia demokratyczna” która faktycznie jest bandą MEGA złodzeji maksymalnie skorumpowanych z korporacjami, które wspólnie UPODLIŁY to USA.
  Niech to skrajna OSZUSTKA żydowska kompletna IDIJOTKA Agnieszka Markiewicz, dyrektor warszawskiego tej BANDY SZOWINISTÓW z międzynarodowej przestępczej mafii „American Jewish Committee Central Europe” niech PERDOLNIE tym swoim głupim łbem o ścianę skoro UDAJE, ze nie widzi co się dzieje w tym BAGNIE USA !

  Niech ta OSZUSTKA żydowska Agnieszka Markiewicz(jakie jest jej FAKTYCZNE żydowskie nazwisko ???) niech ona jedzie do tego RYNSZTOKU intelektualnego New Yorku i tam zatrzyma te pochody ŻYDOWSKICH  szowinistów i RASISTÓW w Waszyngtonie, którzy na ostatnim swoim pochodzie 4 czerwca wznosili ZABIJACKIE ludobójcze hasła, nieśli hasła że: „Palestyny NIE będzie” … i temu podobne:
  https://www.youtube.com/watch?v=-__6J1lz-Yk
  lub też ŻYDY wznosili hasła że „Unia Europejska” zostanie ZNISZCZONA” izraelską atomówka za tzw. „antysemityzm” …. a faktycznie to ci tzw. „antysemici” to są ci których żydy nie nawidzą, za to że nie dają się w 100% brutalnie wykorzystywać finansowo żydowskiej międzynarodowej mafii lub ich banksterom.
  Niestety ale w żydo-mafijnej zbankrutowanej III RP przez takich ŻYDÓW jak ten pachołek żydowski a.duda czy syjonistycznych BANDEROWCÓW kaczyńskiego czy tego żydo-masonskiego psychopaty rusofoba a.macierewicza czy ich poprzedników ZŁODZEJO-bandytów żydów czy niemców z polskim obywatelstwem z przestępczego anty-polskiego gangu PO tych bandytów Tuska, Kaomorowskiego, Schetyny, czy tego padalca Sławomira Neumanna wspieracza złodzejstwa w Gdańsku, na wybrzeżu a teraz w „warszawce” neo-banderowców PiS …

 25. hansi

  14 listopada 2017 at 08:45

  JEST szansa.. Dopóki mamy jeszcze odważną młodzież, która nie boi się restrykcji ze strony „naszej” wiernopoddańczej żydom Władzuchny.
  Ale trzeba jej POMÓC ! Stanąć w jej obronie zaraz !
  A NIE – tylko się biernie przyglądać, jak ich wsadzają do więzień !…

 26. CasONR

  14 listopada 2017 at 10:11

  Nazizm , komunizm to systemy lewicowe – socjalistyczne. Każdy totalitaryzm jest lewicowy i ma podłoże socjalistyczne. Nacjonalizm jest zły mówią , a liberalizm dobry ? liberalizm który jest w rzeczy samej totalnym nieporządkiem , rozkładem , chaosem it itd który degeneruje społeczeństwo i morduje życie poczęte . Panie Duda dlaczego nie stajesz w obronie Polaków ? dlaczego nie stajesz w obronie prawdy ? Co z Pana za prezydent ? Kogo interesy reprezentujesz?

 27. pola kowalska

  14 listopada 2017 at 11:30

  Komitet zydow niech zajmnie sie prostowaniem klamstw ZYDOSKICH ANTYPOLONISTYCZNYCH .Bydlo zydowskie w rzadzie w urzedzie w sadzie nawet prezydent jest ZYDOWSKI .Ci ludzie nigdy nie beda POLAKAMI mowja zyja miedzy nami ale nigdy nie beda.KLAMJA wszytkie symbole milosci czystosci plamia brudem i smiedzacym czostkiem.Wmawiaja nam ze nic nie jest swiete .Najbardziej wkurzaja sie na Dmowskiego PILSUCKIEGO i inych z POLSKI PRZEDWOJENNEJ i tak trzeba tymac krutko na smyczy zaczyna mosiek brykac majdan pakowac i do siebie.USA to ci sami co wywolali II wojny swiatowe a teraz III wojne swiatowa.TO GLOBALISCI co skubja nas jak gesi za pomoca swych rodakow w RZADZIE co oddaja wszystko za darmo nasz MAJATEK NARODOWY co zostal UKRADZIONY naszym DZIADKOM by dzis mogl sie zyd wsbogacac i pysznic.Przed wojna to rynsztok prostytutki i wszystko co zle to zydzi.Dzieki komunuchom przejeli nasz kraj w imie SOLIDARNOSCI gdzie POLACY do dzis nie dostali nic a ZYDOSTWO „. ZAMKI BOGACTWA NARODOWE z pracy rak” dorobilo sie.JAK EKONOM BALCEROWICZ i inne typki ZYDOWSKIE.Jedna Banda nie odeszla a juz 100nastepnych szykuje sie do niszczenia naszego KRAJU.Jak sa tacy MULTI KULTI to czemu nie biora tych biedakow do swoich krajow?????do IZRAELA

 28. tomek

  14 listopada 2017 at 14:50

  polskie gudłaje kiedy tak zydy protestowali przeciw polskiej władzy pytam sie gudłaje ktorzy tu pisza kiedy wy ssyny jurgeltnicy tak było?

  • pidzio

   15 listopada 2017 at 16:50

   TOMUŚ (CZEREŚNIAK) NIE PISKAJ!!!

   • karola32

    19 listopada 2017 at 18:57

    tomuś pije tanie nalewki i ma zryty „mózg”.

 29. gość

  14 listopada 2017 at 17:34

  Zwycięstwo Marszu Niepodległości, przegrana Dudy – Prof. Jerzy R. Nowak: Minął Tydzień #19

  https://youtu.be/C4hX7REFzYI

  • pidzio

   15 listopada 2017 at 16:57

   Wpis gość. Też zachęcam do czytania Pana prof JERZEGO ROBERTA NOWAKA naszego wspaniałego polskiego patrioty.

 30. gość

  14 listopada 2017 at 18:21

  PILNE! Próba podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

  O incydencie poinformował na Twitterze prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

  Sprawa jest rozwojowa i jak dotychczas wiemy tylko o świadomej próbie podpalenia siedziby organizatorów Marszu Niepodległości w Warszawie.

  https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/pilne-proba-podpalenia-siedziby-stowarzyszenia-marsz-niepodleglosci/

 31. Raymond Gigler

  15 listopada 2017 at 17:54

  progressive web apps supported browsers

 32. pola kowalska

  16 listopada 2017 at 08:40

  Zydostwo to SPUSCIZNA STALINA wcisnieto nam miljony tego syfu KOLABORANTOW SOCJOPATOW MORDERCOW.Od kiedy mamy ich w naszym spoleczenstwie na rowni z nami i zmienionymi nazwiskami szarancza zaczela przybierac na sile .Przez kumoterstwo opanowala nasz kraj.Polska powinna byc oczyszczona z nalotu obcych nam nieprzyjaznych osob. Ich bron to antysemityzm i ” Kocham POLSKE”Bydlo co powino miec wypad a coraz ich wiecej w naszym kraju .Loze Masonskie Stowarzyszenia Pozarzadowe Banki i caly przemysl ktory przejmuja za zgoda RZADU.GDZIE minister bawi sie w EKONOMA talent i SUKCES nie majac zadnego pojecia Bo zostal przeszkolony przez SYJONISTOW i tacy sa w RZADZIE.ZDRAJCY STANU maja nadal prawo ustalac PRAWO.Prezydent POLSKI a nie zydowski co ci LUDZIE ROBJA W NASZYM RZADZIE POLSKIM bez POLAKOW

 33. Piotrx

  17 listopada 2017 at 22:01

  Czyli teraz żydzi będą nam mówić jak ma wyglądać „godne świętowanie Dnia Niepodległości” ?

  Co to jest „retoryka neonazistowska” i w jakiej formie miała się ona niby pojawić na marszu tego oczywiście talmudyczni krętacze nie wyjaśnili. Za to w ich stylu jest ciągłe używanie chwytnych haseł w rodzaju „ksenofobia czy rasizm ” itd. wobec innych narodów choć sami go od wieków praktykują (Talmud).

  Dla przypomnienia nazizm = narodowy socjalizm to ideologia lewicowa (czyli wywrotowa) w jaki więc niby sposób miała by ona mieć swoich zwolenników wśród prawicy ? Nazizm wymordował miliony Polaków więc taka potwarz wobec Narodu Polskiego polegająca na bezczelnym insynuowaniu Polakom „retoryki neonazistowskiej” powinna skończyć się co najmniej w sądzie oraz spotkać się ze zdecydowaną ripostą i protestem ale na to nie ma co liczyć ze strony oddelegowanych obecnie do zarządzania naszym krajem.

 34. Www.aimp.Ru

  17 listopada 2017 at 23:50

  I was suggested this blog by my cousin. I’m
  not sure whether this post is written byy hiim as nobody else
  know such detailed about my difficulty. You’re wonderful!
  Thanks!

 35. 221.131.71.138

  18 listopada 2017 at 07:45

  Hey there I am so grateful I found your site, I really found
  you by accident, while I was looking on Google for something else,
  Anyways I am here noww and would just like to say kudos for a
  marvelous post and a all round thrilling blpog (I also love the theme/design), I
  don’t have tme to read it all at the minute but I have book-marked
  it and also added your RSS feeds, so when I hae time I will be back to read a lot more, Plsase do keep up thhe superb work.

 36. website

  18 listopada 2017 at 07:53

  Yesterday, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see iff
  it can survive a 40 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad iss now brfoken and she
  has 83 views. I know this is completely off topi but I had to share it with someone!

 37. Star Wars Online

  18 listopada 2017 at 17:20

  This design is incrediƄle! You most certainly know how
  to keep a reader entertained. Between your wit andd your videos, I was
  аlmost moved to start my owwn blog (well, almost…HaHa!)
  Fantawstic job. I really enjoyed what you had to say,
  and more than that, hhow youu presеnted it.
  Too cool!

 38. Star Wars Last Jedi Online

  18 listopada 2017 at 22:41

  Ηeya i am for the primary time here. I cam across this board and I find It truly usefuⅼ & it
  helped me ᧐ut much. I am hoping too provide one
  thing bɑck and help others sujch as you helped
  me.

 39. Mirek

  19 listopada 2017 at 00:33

  Marsz Niepodległości to coś pięknego. Polska dla Polaków, Jerozolima dla żydów, piekło dla wyznawców islamu!!!

 40. Mirek

  19 listopada 2017 at 00:38

  żydzi nie przyjmują uchodźców islamskich, wsadzają tych którzy ich przemycają a czepiają się POLSKI!!! Deportować wszystkich nie europejczyków z Polski ( żydów, islamistów i murzynów)

 41. Piotrx

  19 listopada 2017 at 14:49

  Zanim zacznie się oskarżać innych o rasizm , ksenofobię itd. warto najpierw posprzątać własną „stajnię Augiasza”

  Na przykład, Lubavitcher rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson tak oto opisuje różnicę pomiędzy Żydami i gojami: Nie mamy tu do czynienia z przypadkiem dogłębnej przemiany, w której człowiek przechodzi po prostu na wyższy poziom. Mamy tu raczej do czynienia z przypadkiem … zupełnie odmiennego gatunku… Ciało Żyda ma absolutnie inną jakość, niż ciało [członka] jakiegokolwiek narodu na świecie… Różnica w wewnętrznej jakości [ciała] … jest tak ogromna, że ciała te mogą być poczytywane za całkowicie różne gatunki. Oto powód, dlaczego Talmud twierdzi, że jest halachiczna różnica w postawie wobec ciał nie-Zydów (w przeciwieństwie do ciał Żydów): „ich ciała istnieją na próżno”… Jeszcze większa różnica zachodzi w odniesieniu do duszy. Istnieją dwa jej przeciwstawne rodzaje: dusza nieżydowska pochodzi ze sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska wywodzi się ze świętości. Owo przekonanie o żydowskiej wyjątkowości pobrzmiewa w stwierdzeniu Elie Wiesela, działacza zajmującego się Holocaustem: w nas wszystko jest inne. Żydzi są „ontologicznie” wyjątkowi.

  Peter Brimelow zauważył, że „rasistą” jest każdy, kto wygrywa polemikę z liberałem lub z liberalnym lewicowcem, a w pewnych przypadkach także z neokonserwatystą. W dużej mierze jest to również prawdziwe w odniesieniu do większości osób, które oskarża się, że są „antysemitami”

 42. Natalia

  19 listopada 2017 at 16:10

  Marsz Niepodległości to piękny przykład patriotyzmu.Duda niby człowiek wykształcony nie rozróżnia nacjonalizmu od faszyzmu,albo udaje.Postępowanie Dudy jest dziwaczne.
  Tomek to komuch?.

 43. Emilia

  19 listopada 2017 at 16:14

  R.Dancewicz wypowiada się o Marszu Niepodległości jakby miała sieczkę zamiast mózgu.

 44. wiki.mozillabd.org

  20 listopada 2017 at 15:15

  Hi there! Would you mind if I share your blog with my twitter group?

  There’s a lot of folks that I think would really enjoy
  your content. Please let me know. Cheers

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra