Z zagranicy

Jelisejew: Polska obiecała Ukraińcom odbudowę zniszczonych pomników UPA

Podczas spotkania Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów RP i Ukrainy w Krakowie strona polska obiecała Ukraińcom odbudowę zniszczonych pomników UPA w Polsce – taką informację podał zastępca szefa kancelarii prezydenta Ukrainy Konstiantyn Jelisejew, przewodniczący ukraińskiej delegacji podczas rozmów w Krakowie.
Wypowiedź Jelisejewa ukazała się w niedzielę w audycji „Fakty tygodnia” ukraińskiej stacji telewizyjnej ICTV.

– Polska strona zapewniła nas, że będzie pracować nad tym, aby te miejsca pamięci [zniszczone pomniki UPA – red.] były odnowione i do momentu ich legalizacji pozostaje status quo – powiedział Jelisejew cytowany przez portal Kresy.pl.

Jak informuje ukraińska telewizja, odbudowa pomników rezunów to cena za zgodę na wznowienie polskich prac poszukiwawczych i ekshumacyjnych na Ukrainie.

Źródło: Kresy.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

105 komentarzy

105 Komentarzy

 1. hansi

  20 listopada 2017 at 12:30

  ..słuchać hadko 🙁
  „POLSKA obiecała” ? POLSKA ?..
  Czy aktualna ekipa na fasadzie, rękami jednego jakiegoś pajaca, typu Waszczykowski, czy kto to się tam wypowiadał i „obiecał” w imieniu POLSKI, jak Duda – w Waszyngtonie obiecał Foxmannowi, oraz w Izraelu, na temat czego, do dzisiaj – ZERO jakichkolwiek sprawozdań, czy oświadczeń wobec POLAKÓW w Polsce ?.. O której się potem mówi, że „POLSKA obiecała” ??? 🙂

 2. Poryck

  20 listopada 2017 at 12:34

  Mam nadzieję, że to tylko żart albo pobożne życzenia Ukraińców! Gdzie jest komentarz do tej bulwersującej wiadomości z Kancelarii Prezydenta?

 3. fuck upa oun

  20 listopada 2017 at 12:42

  uja w czekoladzie, a nie pomniki.

 4. LSED

  20 listopada 2017 at 13:04

  Jest jakieś dementi naszych okupantów w tej sprawie, a może ten przydupas czekoladowego złodzieja puścił fake’a?

 5. Krzysztof

  20 listopada 2017 at 13:36

  Albo to plotka albo Duda szykuje się na polityczne samobójstwo.

 6. Sławomir

  20 listopada 2017 at 15:17

  Czy każde kretyństwo należy brać za prawdę ? Przecież taka decyzja to samobójstwo polityczne.
  Prędzej chodzi o pomniki żołnierzy URL w Kaliszu i Szczypiornie na tamtejszych cmentarzach ich żołnierzy. Bo o tym ostatnio rozpisywali się w mediach ukraińskich.
  Należy poczekać na konkrety, a nie emocjonować się przy klawiaturach ku uciesze naszych wrogów.

 7. wiesscar

  20 listopada 2017 at 15:32

  Noah Wendt: pomniki radzieckie niech sobie Rosjanie u siebie stawiaja, UPA to mordercy Zydow, Polakow itd., co do pretensji zydowskich o kase to za co te kase chca/chcecie?

  • Noah Wendt

   20 listopada 2017 at 15:42

   Za mienie Zydow, ktorzy bezpotomnie w wyniku Holokaustu zgineli, a przejęli je Polacy.

   • PolishPolackski

    20 listopada 2017 at 16:38

    Słowo klucz: BEZPOTOMNIE. Jakim prawem żyd żąda pieniędzy? Bo żyd i mu wolno? Czy, że mu się należy, bo żyd?

    • Noah Wendt

     20 listopada 2017 at 19:26

     A jakim prawem mordercy maja zagarnąć mienie swoich ofiar. Juz futer, poscieli, zastawy obiadowej nie musicie oddawac, ale odszkodowanie wyplacicice. Jestem pewien i chernie sie zaloze, masz kto odwage?

     • PolishPolackski

      20 listopada 2017 at 21:23

      Mordercy? Mylisz Polakow Z KIM tym razem? Znowu że swoimi ziomkami, dla których krowa jest więcej warta, niż wszystkie żydki z Polski razem wzięte?

      Nigdy nie okazaliście wdzięczności dla nas, Polaków, ale z oszczerstwami pierwsi w kolejce się ustawiacie i swoich JEDYNYCH dobroczyńców traktujecie gorzej, niż własnych katów.

      Jeśli Polska zapłaci haracz kompletnie wam niezależny i nie mający precedensu w ŻADNYM cywilizowanym kodeksie, będzie to znaczyło ni mniej ni więcej, tylko, że Żyd rządzi światem i ma za nic prawa, czyli coś, czego zarzekacie się, że nie ma, a kto tak twierdzi – ten antysemita.

      I przestań już kłamać..

     • Tomasz

      20 listopada 2017 at 22:32

      Noch Wendt a ilu Żydów było agentami Gestapu w NKWD UB w Partiach Komunistycznych ? Twórca zbrodniczej ideologii komunistycznej Karol Marks też Żyd .Żadne odszkodowania od mafii żydowskiej z USA Izraela nie należy się od Państwa Polskiego to mienie obywateli II Rzeczypospolitej wyznania Mojżeszowego zagrabionego przez Niemców należy się prawowitym spadkobiercom czyli krewnym którzy zgineli w Niemieckich Obozach Zagłady w Polsce i w Europie Zachodniej .Wy gardzicie obywatelami Polskimi wyznania Mojżeszowego dla was liczy się kasa .Ile Cmentarzy Żydowskich jest zaniedbanych ? Ani złotówki nie dołożyliście nie które niszczeją to Polacy dają pieniądze na tablice pamiątkowe gdzie były Cmentarze Żydowskie zniszczone przez Niemców czasie okupacji i porządkują te miejsca .

     • Kas

      22 listopada 2017 at 15:16

      Nie dostaniecie ani złamanego szekla parchu.

   • pepe

    20 listopada 2017 at 16:39

    A co mają parchy palestyńskie do mienia obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy bezpotomnie zginęli w czasie II wojny światowej? Ani na terenie RP, ani w żadnym kraju w Europie (może poza Ukrainą – KPZU i WKP(b) na zawsze w waszych serduszkach) nie funkcjonują gusła z epoki kamienia łupanego oparte na Talmudzie. Zegar tyka jak zapowiedział rebe Kissinger – operacji Most 2 nie będzie (Wujek Sam za słaby, Krym definitywnie zamknięty, duże połacie ziemi kijowskiej w rękach chińskich, nikt nie chce z wami mieć nic do czynienia). Demografia locuta, causa finita. Więc weź ty się utop póki możesz samodzielnie patologiczny szowinisto i rasisto w Morzu Martwym razem z resztą syjonistycznych nacjozjebów – za parę lat będziecie topieni z małą pomocą swoich semickich braci. I nie pomogą psikusy typu: wystruganie jeszcze dziesięciu ISIS czy analne stosunki ze szmatogłowymi wahabitami. Bar Kochba na horyzoncie, ewentualnie krążownik Ameryka gdzie z utęsknieniem czekają miliony miejscowych Murzynów żeby się wreszcie z wami ostatecznie rozprawić.

   • xyz

    20 listopada 2017 at 17:50

    A te żydy co zginęli bezpotomnie to jakie mieli obywatelstwo? Izraela czy polskie? To o czy piszesz występuje w prawodawstwie żadnego kraju na świecie… Rozumiem jednak, że wy „starotestamentalni” macie ciągoty do stawiania się zawsze ponad prawem… Taka wasza natura.

   • Hanuś

    21 listopada 2017 at 00:31

    Idź się wydmuchać, jeśli masz katar cevki

   • Yolo

    23 listopada 2017 at 05:16

    A KTO WAM ŻYDOSTWU KAZAŁ WLAZIC DO EUROPY!!!!????? WY NIE MACIE ŻADNEGO SWOJEGO MIENIA, A TO CO SIĘ WAM WYDAJE JAKO WASZE MIENIE TO ŻEROWISKO NA CUDZYM DOROBKU! KTO DAŁ WAM PRAWO DO ODSZKODOWAŃ ZA JAKIEŚ MIENIE!!!!??? WY NIC NIE MACIE BO JESTEŚCIE TUŁACZEM, LUDEM BEZ ZIEMII I JAK TE PIJAWKI WYSYSACIE CUDZĄ KREW, KORZYSTAJĄC Z CUDZEGO!!! WYNOCHA Z POLSKI, JUDASZOWE GNIDY!!! NIE WARTO WAS ŻAŁOWAĆ, ŻE BYŁY NA WAS POGROMY, BO NIE BYŁO INNEGO WYJŚCIA DLA LUDNOŚCI W OBRONIE PRZED WASZĄ CHCIWOŚCIĄ I RYTUALNYMI MORDERSTWAMI NA CHRZEŚCIJAŃSKICH DZIECIACH!!! WY BESTIE Z PIEKŁA RODEM SPIEPRZAJTA NA PUSTYNIĘ SAHARĘ, LUDU ZŁOCZYŃCÓW, A ZAMIAST ODSZKODOWAŃ BĘDZIECIE ZBIERAĆ KOPY W D [*]. WSTRĘTNE, PARSZYWE ŻYDOSTWO! SAMI SIĘ PROSICIE O NOWY HOLOCAUST!!!!

 8. Ania

  20 listopada 2017 at 15:38

  PO-PSLściagał Ukraińców a teraz PIS ściąga Ukraińców.Ludzie mówia że w Polsce juz jest ok.4-5 mln Ukraińców . Morawiacki z PIS nawołuje że trzeba w Polsce więcej Ukraińców.Jak widać Polacy nie sa do niczego potrzebni w Polsce.Polaków nie potrzebuja też przedsiebiorcy.PO-PIS dziela sie rządzeniem .Zagłosują na nich Niemcy, folksdojcze,Ukraińcy,Żydzi,separatyści z RAŚ.Aleśmy znów sie nabrali na Dude i PIS.

 9. ziemianka

  20 listopada 2017 at 16:18

  Mienie Żydów, którzy bezpotomnie zginęli w wyniku Holocaustu, to mienie obywateli polskich, którzy bezpotomnie zginęli. W takim przypadku mienie przejmuje ich państwo, to znaczy państwo polskie. Chyba, że pozostawili testament, w którym inaczej rozporządzili swym mieniem.

  • Noah Wendt

   20 listopada 2017 at 16:33

   Nie bo nie zostawili testament. Gdyby zostawili to ktoś obdarowany mieniem w nim poszedl, by do polskiego sadu. Jednak widzac afere z tzw. reprywatyzacja i tu mozna zostać okradzionym przez gang panstwowy zlozony z adwokata, sedziego, rejenta, samorzadowego urzednika i innych, ktorzy uwazaja, ze mienie zydowskie nalezy sie wszystkim Polakom.
   Ach te pszeki…
   Najpierw zarzucaja Zydom, ze nie utozsamiali sie przed wojna, ba w XIX wieku, z Polska i walka o niepodleglosc, ze chcieli stworzyc Judeopolonie, nie znali polskiego i nic dla Polski nie robili, chcieli ich wypedzic na Madagaskar, brali udzial w Holokaust, w polowaniach na Zydow, w mordowaniu, w Polsce najwiecej bylo denuncjatorow i szmalcownikow, ale jak przychodzi do odpowiedzialnosci to Polacy ostatni. Pierwsi do grabiezy i zlodziejstwa. A jak sie nazywa po polsku czlowiek, co kradnie mienie po umarlych i to nie jakichkolwiek, ale po tych, ktorych sam wydal albo co gorsza sam pozbawil zycia?
   W Polsce najwiecej bylo tzw. Sprawiedliwych i szmalcownikow!

   • PolishPolackski

    20 listopada 2017 at 16:43

    Jeden ciąg oszczerstw i bredni na które masz dowody tylko w postaci oszczerstw i bredni a’la Gross. I dobrze o tym wiesz.

   • LSED

    20 listopada 2017 at 17:08

    @Noah Wendt –
    „…w Polsce najwiecej bylo denuncjatorow i szmalcownikow…” – PRAWDA.
    Nie było na okupowanych przez Niemców i Sowietów ani jednej rodziny żydowskiej, która masowo nie kolaborowałaby z najeźdźcami przeciwko Polakom lub swoim ziomkom czy to w szeregach policji żydowskiej, milicji komunistycznej czy jako zwykłe kapusie Gestapo/Abwehry bądź NKWD/GRU.

   • xyz

    20 listopada 2017 at 18:04

    Tak się składa, że przemilczałeś temat swoich pobratymców z Judenratów, zwłaszcza żydowskiej policji, tak ochoczo pakującej swoich braci do wagonów bydlęcych jadących do Auschwitz… Jak mieliśmy was szanować, skoro nie szanowaliście siebie samych??? Zapomniałeś również wspomnieć, że Polska była jedynym krajem w Europie, w którym groziła śmierć za pomoc żydom. A mimo to w waszym Jad Waszem (czy jak to się tam pisze) jest najwięcej „polskich” drzewek…

    • Noah Wendt

     20 listopada 2017 at 19:24

     A wy ciagle z tymi drzewkami?! I co z tego, ze ich najwiecej. Tak to prawda. Ale znaj kontekst, z 3,3 mln. Zydow, uratowalo sie ilu, uwaga, szesc tysiecy!!!!. Tylu uratowali Polacy. Z trzech milonow, wiesz co to proporcje?? Reszta zginela z rak Niemcow, Polakow, Ukraincow, Litwinow, z tej wyliczanki Polacy zabili najwiecej, bo prawie 600.000
     Teraz te drzewka nie wygladaja juz tak dostojnie, czy nie?
     Tematu Judenrat nie przemilczalem, ale Zydzi stworzyli go dobrowolnie? czy zmuszeni przez Waszych przyjaciol – niemieckich nazistow? Wiemy, co Polacy, ci milosierni katolicy robili Zydom pędzonym do gett! Polacy to żadni przyjaciele Zydow, a myśli tak bardzo wiele osob w Izrael, nie tylko potomkowie tych co zgineli w Polsce. Na pohybel pszekom…

     • PolishPolackski

      20 listopada 2017 at 21:31

      Ilu Polaków trzeba bylo, zeby uratowac jednego Zyda? 5? 10? Ulu dostalo te zasrane drzewka z tych 10? Ilu zginelo, bo zaryzykowali zycie dla nacji ZAWSZE Polakow zdradzajacej, nawet wiedzac o tym, ze Zyd = zdrada?

      Niestety ok 3mil Polakow ryzykowalo dla Zydow zycie co dnia. Pisze niestety, bo wdziecznosc Zyda za uratowanie mu zycia widzimy dzis prawie codzien i liczymy je w wiadrach gnoju wylewanego ma Polske.

 10. George

  20 listopada 2017 at 16:59

  No nie wierzę… To chyba jakiś fake news? Bo jeśli to prawda…

 11. gość

  20 listopada 2017 at 19:09

  Ukraina: Żona Poroszenki okrada małe dzieci

  Luxembourg Herald ujawnia, że Marina Poroszenko, małżonka obecnego prezydenta Ukrainy, jest zamieszana w defraudacje funduszy przeznaczonych na pomoc dla dzieci niepełnosprawnych. Dziennikarze gazety powołują się przy tym na źródła w kijowskim Ministerstwie Sprawiedliwości.

  Kradzione pieniądze wchodziły w skład pomocy humanitarnej, udzielanej przez państwa zachodnie. Proces miał polegać na zakładaniu fałszywych funduszy charytatywnych, które otrzymawszy finanse, przelewały je na konta firm należących do podejrzanych, a następnie same bankrutowały. Skala procesu może sięgać setek milionów dolarów. Żona Poroszenki uznawana jest za głównego koordynatora całej operacji, w którą zamieszany ma być także Rościsław Pawlienko – szef prezydenckiej administracji.

  http://xportal.pl/?p=31703

 12. darek

  20 listopada 2017 at 19:42

  Mam nadzieję, że to fake. A jeśli nie, to jest to po prostu jeszcze jedna konwulsja, którą trzeba będzie przecierpieć na drodze do wielkości Polski. Ci, co robią takie rzeczy, sami kopią dołki pod sobą. I pytanie nie brzmi, CZY w nie wpadną, tylko KIEDY w nie wpadną. Ta heca z emeryturami też do takich działań się zalicza.

 13. gość

  20 listopada 2017 at 20:38

  Nie wpuszczono pierwszego Ukraińca z „czarnej listy”

  W sobotę polscy funkcjonariusze straży granicznej nie wpuścili do kraju odpowiedzialnego sekretarza ukraińskiej Państwowej Międzyresortowej Komisji do Spraw Upamiętnienia Uczestników Operacji Antyterrorystycznej, Ofiar Wojny i Politycznych Represji Światosława Szeremeta – przekazał lwowskiej gazecie „Warianty” ukraiński urzędnik. Szeremeta został zatrzymany na przejściu granicznym w Medyce.

  Szeremeta opowiedział, że jechał do Łańcuta z ukraińską delegacją. Na przejściu granicznym polscy funkcjonariusze straży granicznej zabrali mu paszport i powiedzieli, żeby poczekał na kierownika zmiany. Ten natomiast powiadomił urzędnika, że otrzymał roczny zakaz wjazdu do Polski. Szeremeta uściślił, że ma ważną wizę Schengen wydaną przez Niemcy.

  Politykowi zabroniono wstępu na terytorium Polski, bo znalazł się na „liście Waszczykowskiego”. „Osoba ta figurowała w naszych bazach teleinformatycznych. Widniał jako osoba niepożądana, więc zgodnie z procedurą nie mógł wjechać do Polski” – powiedziała rzeczniczka bieszczadzkiego oddziału Straży Granicznej.

  W związku z incydentem ministerstwo spraw zagranicznych Ukrainy wezwało w trybie pilnym na dywanik polskiego ambasadora w Kijowie Jana Piekło.

  „Strona ukraińska wyraziła ubolewanie z powodu niewpuszczenia pana Szeremety na terytorium Polski. Zostałem również poinformowany, że to jest problem, który dotyczy uruchomienia ekshumacji, gdyż Szeremeta jest człowiekiem, który jest za to odpowiedzialny” — powiedział ambasador. „Ustaliliśmy, że należy kontynuować komunikację wzajemną i pracę i że porozumienia krakowskie zawarte między delegacją ukraińską i polską w ramach Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów Polski i Ukrainy są — zdaniem obu stron — nadal obowiązujące i że powinniśmy doprowadzić do tego, żeby można je było wdrażać w życie i usunąć problemy, które się na tej drodze pojawiły” – dodał Piekło.

  Jak głosi informacja MSZ Ukrainy opublikowana na stronie internetowej resortu, polskiemu ambasadorowi powiedziano, że zakaz wjazdu dla Szeremeta „jest sprzeczny z logiką konstruktywnych porozumień współprzedstawicieli konsultacyjnego komitetu prezydentów Ukrainy i Polski, które zostały osiągnięte 17 listopada 2017 roku w Krakowie”. W ministerstwie wyrażono nadzieję, że osiągnięte porozumienia „pozwolą niezwłocznie rozwiązać nieprzyjemną sytuację” związaną z ukraińskim urzędnikiem.

  Spotkanie współprzedstawicieli konsultacyjnego komitetu prezydentów Ukrainy i Polski odbyło się w Krakowie w piątek, strony omówiły bieżący stan stosunków dwustronnych i potwierdziły swoją wolę umocnienia partnerstwa strategicznego.

  https://wolnemedia.net/do-polski-nie-wpuszczono-pierwszego-ukrainca-z-czarnej-listy/

  • podolak

   20 listopada 2017 at 20:52

   „strony polska i ukraińska uzgodniły na spotkaniu, że „czarne listy” osób, którym zakazano wstępu na terytorium obu państw powinny zostać „zoptymalizowane”, czyli skrócone, tak aby nie znajdowali się na nich historycy czy działacze społeczni.”

   Dla takich „działaczek” skracają.

   https://www.ukrinform.ua/authors/arinaasinevic.html

 14. Tomasz

  21 listopada 2017 at 05:15

  Noach Wendt Nadal istnieje organizacja powrotu Zydów ateistów skupia samych bogaczy którzy obecnie chcą utworzenia Judeopoloni projektu z XIX odbywają się wasze syjonistyczne kongresy W Berlinie wam tyko chodzi o kasę razem z Niemcami tak samo jak w XIX chcecie zniszczyć Polskę i Polaków nie uda się to wam ZWYCIĘSTWO PRZYJDZIE PRZEZ MARYJĘ .BEZ BOGA ANI DO PROGA”

  • Noah Wendt

   21 listopada 2017 at 08:08

   Tak zwyciestwo od i przez Boga. Ale wy pszeki tego nie doświadczycie, bo zaczynacie byc gorsi od samych siebie, porzucacie religie ktora dawala wam sile, przestajecie zyc wartosciami, skupiacie sie na odcinaniu sobie „glowy” przez aborcje i eutanazje.
   Polska niszczy sie sama, ale chcemy podlozyc wam noge by was przewrocic. Polska nie jest nikomu potrzebna, wielu Polakom nie bedzie przeszkadzac gdy rachunki kasowac bedzie Rosja, czy Niemcy. Macie swoje wartosci europejski.

   • Tomasz

    21 listopada 2017 at 08:40

    Nohah Wend was Żydzi z Izraela i USA sama nienawiść i chciwość zniszczy.Maryja zapowiedz8iała że zniszczy somoka czyli sztana.A Jezus Chrystus mówił o was „groby pobielane” „plemie żmijowe”tacy jesteście Żydzi talmudyczni .Polacy mają wartości chrześcijańskie na których została zbudowana Europa która pogrążyła się w apostazji .Ani Żydom z Izraela USA I Europy Zachodniej oraz Niemcom i Rosji nic się od Państwa Polskiego nie należy .A bogaci Żydzi z USA są winni śmierci swoich ubogich braci obywateli II Rzeczypospolitej wyznania Mojżeszowego nie chcieli przyjąć okrętu z Żydami z Europy Wschodniej wysłanego przez Niemców w czasie II Wojny Światowej .

 15. Tomasz

  21 listopada 2017 at 10:54

  Noach Wendtjakim a w USA więcej dokonano morderstw dzieci poczętych.W Polsce są organizacje pro-live które domagają się zakazu zabijania dzieci poczętych eutanazji w Polsce której nie ma .

 16. oach

  21 listopada 2017 at 16:57

  Polaków szmalcowników karało Polskie Państwo Podziemne najwyższym wymiarem kary Śmiercią i zdrajców Polski to był kryminalny margines społeczeństwa Polskiego.A czy Żydzi rozliczyli przestępstwa których się dopuścili w czasie II wojny światowej i w późniejszym okresie? Nie rozliczyli się.Bogaci Żydzi są chciwi na cudze pieniądze .

  • Noah Wendt

   21 listopada 2017 at 17:14

   Z raportow Państwa Podziemnego wynika, ze wykonano pomiędzy 1943 a 1944 ( do powstania warszawskiego) 12 wyroków smierci. Musial byc sad i zatwierdzenie wyroku. Jednoczesnie tylko w Warszawie sami Polacy, to samo panstwo podziemne, ocenialo ilosc szmalcownikow na 3000 ( trzy tysiace!!!). Znana spiewka – Zydow wydawali ludzie z marginesu, lumpy, mety spoleczne, zdrowy trzon spoleczenstwa litował sie nad Zydami. Skad antysemityzm i wrecz zwierzeca nienawisc do Zydow wśród elit?

 17. Open borders for israel

  21 listopada 2017 at 17:58

  To wy szmalcowaliscie na samych siebie (vide Gross) i na pomagające wam polskie rodziny. Wszystko o czym piszesz to projekcja.

 18. Tomasz

  21 listopada 2017 at 18:16

  Noach Wendt same wierutne kłamstwa jesteście z Synagogi Szatana.Wasz zniszczy nienawiść i chciwość Biblijny Żyd Jezus Chrystus powiedział o was „plemie żmijowe”.

  • Noah Wendt

   21 listopada 2017 at 20:44

   Tra-la-la…Polacy niewinne ofiary wojny, juz nikt, poza wami samymi, w to nie wierzy. Nic mnie wasz Jezus nie interesuje. Raz tego wytrycha mozna uzyc, ale caly czas, przesada!

   • Tomasz

    21 listopada 2017 at 21:23

    Noach Wendt Jesteście opętani nienawiścią do Polaków,Arabów oraz Biblijnych Żydów zamieszkujących Palestynę gdzie nauczał Mistrz z Nazaretu Jezus Chrystus .NIEMIECKIE OBOZY KONCENTRACYJNE,Wasz ziomek Karol Marks twórca zbrodniczej ideologii marksizmu z którego pochodzi komunizm,niemiecki narodowy -socjalizm rasistowski szowinistyczny oraz szowinizm Ukraiński .To Niemcy mordowali Polaków,Żydów,Rosjan,cyganów,Ormian,Tatarów .Odszkodowanie należy się chciwym bogatym Żydom od Państwa Niemieckiego od nardu morderców .Będą procesy za pomówienia Polski i Polaków.

 19. Pingback: SZOK !Donald Tusk osobiście kieruje pro ukraińską POLITYKĄ PiS w Polsce - iTVPolska Internetowa Telewizja Polska: Nowości z Polskiego YouTube

 20. Frank Christescu

  22 listopada 2017 at 12:02

  Respect to website author , some wonderful entropy.

 21. gość

  22 listopada 2017 at 17:46

  Polska: Rezygnacja szefa Polsko-Ukraińskiego Forum Historyków

  Zawsze problemem jest interpretacja faktów i tutaj nie musi być jednomyślności, ale co do samych faktów możemy stwierdzić, że było tak, a nie inaczej. Tymczasem już rok temu pojawiły się pierwsze oznaki, że naszym partnerom nie zależy na prawdzie – powiedział prof. Waldemar Rezmer w wywiadzie dla „Polski Zbrojnej”. Znany historyk zrezygnował właśnie z przewodniczenia Polsko-Ukraińskiemu Forum Historyków. Tę funkcję sprawował od 2015 roku.

  „W pełni podzielam zdanie prof. Jana Żaryna, że Ukraińcy przyzwyczaili się, iż Polska to miękki partner. Kilka dni temu znany ukraiński liberalny i prounijny dziennikarz i komentator polityczny, przewodniczący ukraińskiej części Polsko-Ukraińskiego Forum Partnerstwa, Witalij Portnikow, stwierdził, że „Polska w obecnej sytuacji znacznie bardziej potrzebuje Ukrainy niż Ukraina Polski”. W tej chwili trwa już „sprawdzanie” najnowszych polskich zapowiedzi o niewpuszczaniu do naszego kraju osób o antypolskich poglądach i inicjatorów antypolskich akcji. Prezes ukraińskiego IPN Wjatrowycz śmieje się z tych zapowiedzi, twierdząc, że w Warszawie nie ośmielą się wprowadzić dla niego zakazu wjazdu do Polski. Szokujące są również słowa ambasadora Deszczycy, że ustąpią w kwestiach upamiętnień i ekshumacji, gdy odbudujemy pomniki UPA w Polsce. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy mielibyśmy stawiać symboliczne krzyże w miejscach zbrodni znajdujących się teraz na Ukrainie, a równocześnie zgadzać się na budowę, a później dbać o pomniki ich morderców w Polsce.” – powiedział profesor na zakończenie rozmowy.

  Czytaj dalej:
  http://xportal.pl/?p=31775

 22. Danka

  23 listopada 2017 at 12:17

  Jaka Polska?! Jaka Polska?! Prezydent Duda bedzie odnawial pomniki bestii mordujacych Polakow?! Duda! !!!

 23. Danka

  23 listopada 2017 at 14:28

  Jeszcze cos.Czy Duda nie przekroczyl swoich kompetencji? To jest sprawa MSZ i RPWIM.Prof.Szwagrzyk nie powinien na to przystac.To jakas patologiczna umowa, z piekla chyba rodem! Wykopywac ofiary i za to odnawiac pomniki ich mordercom.i to na polskiej ziemiDuda, gdzie duma, duma narodowa i honor Polski, gdzie w tym Majestat Rzeczypospolitej?! Ohyda, godna ….!

 24. Danka

  23 listopada 2017 at 14:32

  Za swoja pensje, prez.Duda!

 25. jacek

  23 listopada 2017 at 16:33

  Jeśli rezunom zbudują pomnik to własnoręcznie je rozwalę i napluję w mordę każdemu kto podejmie taką decyzję.Ktoś taki będzie skończony.

  • Danka

   24 listopada 2017 at 02:19

   Jacek! 100/100 Ten „ktos” juz naplul w twarz…SOBIE.I takiego go zostawmy.

 26. Danka

  24 listopada 2017 at 02:33

  Duda protekcjonalnie odmowil objecia patronatem prezydenckim Spolecznych Obchodow upamiwtnienia Ofiar rzezi wolynskiej, czym sie pohanbil i skompromitowal.Bardziejniz biesiadowaniem na lewackich fetach, gdzie Doda wypiela sie w jego kierunku i Majestat Rzeczypospolitej w tym momencie sie ulooootnil. To, co teraz c chce zrobic, to szczyt wszystkiego, to obraza Narodu Polskiego, panie prezydencie.Za wlasna pensje, jesli wola, niech pan funduje, co siepanu podoba, bo Polakom to sie nie podoba i nie zgadzaja sie Polacy na minumenty dzikich barbarzyncow.Czesc i Chwala Poleglym w meczarniach Rodakom.Hanba zdrajcom naszego Narodu!.

 27. Vishal Arora

  25 listopada 2017 at 06:32

  It is just promise nothing else
  Vishal
  https://examsegg.com

 28. https://www.youtube.com/watch?v=Ia-tcBPAQXo

  29 listopada 2017 at 00:08

  You must take part in a contest for among the best blogs on the web. I’ll suggest this web site!

 29. den pha led

  29 listopada 2017 at 01:41

  Spot on with this write-up, I really suppose this website wants way more consideration. I’ll most likely be once more to learn way more, thanks for that info.

 30. bán bông gòn

  29 listopada 2017 at 12:01

  Your house is valueble for me. Thanks!…

 31. ghe luoi

  29 listopada 2017 at 13:04

  Your home is valueble for me. Thanks!…

 32. nha dat

  29 listopada 2017 at 13:28

  Youre so cool! I dont suppose Ive learn something like this before. So good to search out any individual with some authentic ideas on this subject. realy thank you for beginning this up. this website is one thing that is wanted on the internet, someone with a little originality. useful job for bringing one thing new to the internet!

 33. Mauro Solhjem

  16 grudnia 2017 at 13:58

  Hello, i think that i saw you visited my weblog so i got here to return the choose?.I’m trying to find issues to improve my site!I guess its good enough to make use of a few of your concepts!!|

 34. Demarcus Brinius

  16 grudnia 2017 at 23:05

  I think this is one of the most vital information for me. And i’m glad reading your article. But should remark on few general things, The web site style is wonderful, the articles is really excellent : D. Good job, cheers|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra