Z kraju

Andrzej Nowak – Donald Tusk to sługus Putina. Profesor przypomina jak lider PO służy Moskwie

Zbulwersowany tym, że „Donald Tusk śmie oskarżać polski rząd o sprzyjanie imperialnej ekspansji Putina”, w swoim najnowszym artykule „Zlecenie z Moskwy. Nie miał nigdy Putin bardziej skutecznego współpracownika swoich planów wobec Polski aniżeli Tusk”, opublikowanym na portalu „W Polityce”, profesor Andrzej Nowak przypomniał pro rosyjską działalność Donalda Tuska.

 

Zdaniem profesora Andrzeja Nowaka antypolska działalność Donalda Tuska w sprawie zamachu smoleńskiego „pokazało najdobitniej wszystkim zainteresowanym [w tym i Rosji]: z Polską pod takimi rządami [PO] można zrobić wszystko. Skoro z Polską, to z każdym innym, słabszym krajem w Europie Wschodniej i Środkowej”.

 

W swym artykule profesor Nowak przypomniał „towarzyski spacer [Tuska i Putina] na sopockim molo (…) Putin musiał się bardzo dobrze bawić, kiedy dwa tygodnie po tym spacerze mógł przyjąć raport o przeprowadzonych właśnie wielkich manewrach Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, na których ćwiczono operację z użyciem taktycznej broni nuklearnej przeciwko miastu … Warszawa. Polscy obserwatorzy byli, jak najbardziej, zaproszeni. Niech widzą, jakie są warunki zgody z Rosją”.

 

Jak przypomina profesor Andrzej Nowak, po zamachu smoleńskim Donald Tusk „zdecydował się oddać w tej sprawie postępowanie i wszystkie materialne dowody na wyłączność” Rosji oraz, że „z inicjatywy prezydenta Komorowskiego [kolegi partyjnego Donalda Tuska] zbudowaliśmy pomnik niedoszłym zdobywcom Warszawy z Armii Czerwonej z roku 1920″.

 

Profesor Andrzej Nowak przypomniał również, że „portal Gazieta.ru określił Donalda Tuska zaszczytnym mianem: „nasz człowiek w Warszawie”. (…) [rosyjski] Minister Ławrow łaskawie zgodził się przyjąć zaproszenie do udzielenia lekcji wszystkim polskim ambasadorom, zwołanym na ten bezprecedensowy pokaz służalstwa wobec Moskwy (nie było przecież wcześniej takiej lekcji ze strony Amerykanów, Niemców, ani nawet w czasach sowieckich nie zdecydowano się na tak otwarte demonstrowanie zależności…). Polsce udało się z kolei uzyskać funkcję skutecznego „adwokata” interesów Federacji Rosyjskiej wobec Unii Europejskiej w sprawie ruchu bezwizowego dla Obwodu Kaliningradzkiego. Przełamaliśmy w tej sprawie sprzeciw wielu państw członkowskich Unii, w tym w szczególności naszego małego sąsiada – Litwy. Nasz znakomity Państwowy Komitet Wyborczy zdobył za to możliwość odbycia szkolenia w Moskwie, wprost u przewodniczącego rosyjskiej Centralnej Komisji Wyborczej, Władymira Czurowa, nazywanego „czarodziejem Kremla”, świeżutko po całkiem otwartym sfałszowaniu przez niego, na oczach całego świata, wyborów parlamentarnych i prezydenckich w Rosji”.

 

Zdaniem profesora Andrzeja Nowaka przykładem bliskiej współpracy rządów PO z Moskwą było „porozumienie, jakie za zgodą rządu Donalda Tuska, Władymir Putin nakazał podpisać w maju 2013 roku między FSB, dumną następczynią KGB, i polską Służbą Kontrwywiadu Wojskowego. Kiedy w listopadzie 2013 roku po incydencie pod ambasadą rosyjską w Warszawie przepraszali polski prezydent i premier, a kiedy następnie polską ambasadę w Moskwie obrzucili racami rosyjscy bojówkarze, nikt żadnych przeprosin ze strony Moskwy się nawet nie domagał, wtedy pewien rosyjski politolog, Andriej Piontkowski, najcelniej chyba skwitował istotę tych: „Breżniew z większym szacunkiem rozmawiał z Gierkiem czy Jaruzelskim niż Putin z Tuskiem”.

 

Do antypolskich działań Donalda Tuska po zamachu smoleńskim, profesor Andrzej Nowak zaliczył: akceptacje kłamstw komisji Anodiny, oddanie dochodzenia Rosjanom, akceptacje bezczeszczenia zwłok polskich bohaterów, szarganie honoru ofiar katastrofy.

 

Zdaniem profesora Andrzeja Nowaka „dziś całkiem sporo agentów wpływu Kremla” wie „jak skorzystać z tej fali sowieckiego (…) kłamstwa o „60 tysiącach nazistów” maszerujących w Warszawie”.

 

Opracował Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. Art

  23 listopada 2017 at 14:57

  Putina też.Dobry piesek dwóm panom służy,czyli taka qoorwa sprzedajna.Bo przecież nie zaprzeczymy,że Makreli też służy.Od Putina kupił gaz na 25 lat(miało być do 37 roku),a resztę Polski ofiarował szkopom.Stocznie,kopalnie i większość fabryk.Oraz ziemię.Thusk po Michniku i Urbanie wyrządził Polsce powojennej największe szkody.Acha,i taki drobiazg;wypędził poza granice Polski 2.5 mln młodych Polaków,po drodze rozbijając większość rodzin.W sumie chyba przebił tych dwóch pierwszych …..synów.

 2. rojo

  23 listopada 2017 at 15:10

  I to ma być profesor. wstyd.

 3. Soroka

  23 listopada 2017 at 17:18

  Dzięki Panie Profesorze za godną postawę naukowca, dla którego prawda jest najważniejsza!
  Wielkie dzięki Panie Profesorze.

 4. m

  23 listopada 2017 at 17:26

  Sługus Putina, popychło niemieckie (Brudziński), szmata (Saryusz-Wolski), zdrajca (Sokołowska), frustrat i śmierdzący leń (Czarnecki), wyjątkowo cyniczna kreatura pozbawiona jakichkolwiek zasad (Ziemkiewicz) …
  Zapomniałem o czymś?
  Ciekawe, co o nim myślą Merkel i Putin :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Hans

   24 listopada 2017 at 23:28

   wiedza dobrze ze to kawał zwyczajnego chuja ,i dlatego nim gardzą ,jest im potrzeby przy władzy a w innym przypadku możliwe ze popełni samobójstwo bo za dużo wie i widział a Ribbentrop-Molotow nie potrzebuje zdrajców i konfidentów ktorzy zdradzają swoje kraje jak te debile z totalnej opozycji latające na skargę na Polskę ,takie śmieci sa potrzebne do pewnych celów politycznych a później eksterminacja albo samobójstwo albo do wapna

 5. Hania

  23 listopada 2017 at 18:02

  Niby profesor, a gada, że aż wstyd 🙂
  Pytanie
  – komu służą takie mądrale?

  • Soroka

   23 listopada 2017 at 20:20

   A ja wiem komu ty służysz!

 6. Hania

  23 listopada 2017 at 20:30

  Z pana Soroki śmieje się już z połowa czytelników Prawego 🙂

 7. Hania

  23 listopada 2017 at 20:34

  ( pan Soroka nie czyta)

  Profesor napisał
  ” mógł przyjąć raport o przeprowadzonych właśnie wielkich manewrach Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, na których ćwiczono operację z użyciem taktycznej broni nuklearnej przeciwko miastu … Warszawa. Polscy obserwatorzy byli, jak najbardziej, zaproszeni. Niech widzą, jakie są warunki zgody z Rosją”.

  A za przeproszeniem słynna baza US Army w Redzikowie i tamtejsze pociski to komu mają służyć?
  Polsce i Polakom?
  Przeciwko komu są nakierowane?
  ew odwet na kogo poleci, hę?!?

  • Soroka

   24 listopada 2017 at 09:36

   To będą pociski obronne, a nie zaczepne ruska siewczyni nienawiści. U Niemców już się zaczyna burdel, bo może już Bóg pod wpływem zanoszonych do Niego modłów powiedział niemieckiemu szowinizmowi basta!
   Na ruskie zbrodnie i ciągłe szerzenie nienawiści i agresję, też Pan Bóg położy kreskę. Codziennie się o to modlę i zapewne wielu innych Polaków.

 8. synowskie upomnienie

  23 listopada 2017 at 20:57

  Nowak sam jest sługusem neokonserwatystów z USA, i oczywiście starszych i mądrzejszych. To taki sam patologiczny rusofob jak i Macierewicz.

 9. Zbynio Torcik

  24 listopada 2017 at 00:33

  Stromy zjazd po równi pochyłej Nowaka nabiera rozpędu.Zawsze mówiłem ,że pisizm-smoleńskizm jest zarażliwy i zjadliwy jak wścieklizna

 10. Beata

  24 listopada 2017 at 09:33

  Dziękuję panie profesorze za właściwą postawę nie tylko w kwestii Tuska.Obrońcy Tuska się kompromitują.Pewnie tęsknią za korytem.

 11. Marek Sikorski EX LEGE PWP

  29 maja 2018 at 19:48

  Moja droga… cz. 1 (2001 – …)
  EX LEGE PWP MAREK SIKORSKI
  Jestem autorem (2001-2018r.) bezprecedensowego we współczesnym świecie Projektu
  ubezpieczenia interesu majątkowego osoby fizycznej od ryzyka „błędów i niewłaściwych
  działań funkcjonariuszy publicznych” (wiki) gwarantowanego przez Ministra Finansów
  państwa dłużnika – Polskę na sumę ubezpieczenia =100 mld pln= 20 mld gbp. Jestem
  właścicielem majątku zalegalizowanego przez Ministra Finansów, zgromadzonego na
  podstawie umowy ubezpieczenia interesu majątkowego, jako wielokrotność sumy
  ubezpieczenia. Majątek został ulokowany i złożony na depozycie pieniężnym u Płatnika–
  Minister Finansów Rzeczypospolitej Polskiej, w trybie Ustawowej Ugody – Ustawa Kodeks
  cywilny art. 917, art. 918 k.c.
  Ubezpieczenie interesu majątkowego osoby fizycznej jest przez prawo wewnętrzne Polski
  dopuszczalne na podstawie Ustawy Kodeks cywilny przepis art. 821 k.c. – Przedmiotem
  ubezpieczenia majątkowego może być każdy interes majątkowy, który nie jest sprzeczny z prawem
  i daje się ocenić w pieniądzu.
  Projekt został zaplanowany przeze mnie jako forma wybitnie nowatorska poprawy jakości
  prawa i poprawy jakości życia obywateli oraz skutecznej ochrony majątkowej przed
  traktowaniem ich przez władze państwa jak śmieci. W związku z duża wypadkowością ta
  ochrona majątkowa zapewniła mi zgromadzenie bardzo dużych aktywów finansowych.
  Aktywa są gwarantowane przez Polskę – Minister Finansów i umożliwiają osiągnięcie
  nieograniczonych celów gospodarczych i charytatywnych
  Punktem wyjścia mojego projektu jest zawarcie umowy dobrowolnego ubezpieczenia
  majątkowego, która ze względu na osobę, która ex lege przejęła świadczenie ex tunc została
  zarejestrowana pod sygnaturą DS-57/6660/01/SJ Kancelaria Prezesa Rady Ministrów z dn. 7
  lipca 2001r. ze zm. „Od błędów i niewłaściwych działań funkcjonariuszy publicznych”,
  albowiem ex lege art. 417 k.c. obowiązek świadczenia, od wskazanego we wniosku Pana
  Marka Sikorskiego Zakładu Ubezpieczeń (PZU) przejął Skarb Państwa jego jednostka
  organizacyjna Minister Sprawiedliwości, zaś płatnikiem jest Minister Finansów właściwy dla
  spraw zobowiązań Państwa Polskiego.
  Punktem przełomowym dla osiągnięcia sukcesu projektu jest decyzja o legalizacji ex lege
  roszczeń bezspornych, na podstawie prawnej mojego oświadczenia majątkowego
  przedstawionego właściwemu Ministrowi Finansów i wszystkim organom centralnych władz
  publicznych Polski – to był szok dla władz.
  W zakresie gromadzenia kapitału projekt zrealizowałem na warunkach przewidzianych
  przez prawo Ustawy Kodeks cywilny w latach 2001-2004 przy udziale organów wszystkich
  centralnych władz publicznych oraz dłużnika i płatnika. Na bieżąco informowana była
  właściwie Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (wcześniej UOP). Znakomicie opisuje ten
  Strona 1 z 11
  fakt Audyt Finansowo księgowy Rozdział 8. – Raport z legalizacji przedmiotowych wierzytelności
  od Skarbu Państwa d0 obrotu gospodarczego przez Ministra Finansów.
  Projekt przeprowadziłem profesjonalnie i transparentnie i dlatego wszelkie zarzuty niewiedzy
  lub braku świadomości władz nie mogą być skuteczne.
  13 WYBRANYCH ISTOTNYCH PARAMETRÓW PROJEKTU
  1. Wartość aktualna Projektu to suma wartości nominalnej zgłoszonych i zalegalizowanych
  roszczeń bezspornych wymagalnych na 31.12.2004r. = 10 bln zł powiększona o odsetki
  ustawowe w okresie wymagalności od 31.12.2004r. do dnia zapłaty.
  Oprocentowane odsetek wg – Rozporządzenie Rady Ministrów z 4 grudnia 2008r. w sprawie
  określenia wysokości odsetek ustawowych (Dz. U. z 2008r. Nr 220, poz. 1434).
  2. Wartość aktualna zgłoszonych i zalegalizowanych roszczeń bezspornych stanowi element
  długu publicznego Polski (ukrywany przez władze). Zalegalizowane przez właściwego Ministra
  Finansów jako mój osobisty majątek.
  3. Dłużnik w projekcie – Skarb Państwa jednostka organizacyjna Minister Sprawiedliwości
  albowiem zgodnie z prawem, na podstawie art. 417 k.c. Przejął obowiązek świadczenia od
  Zakładu Ubezpieczeń PZU wskazanego we wniosku o ubezpieczenie.
  4. Przejęcie obowiązku świadczenia przez dłużnika nastąpiło na podstawie prawnej art. 417
  k.c. Dlatego, że w warunkach przejęcia przez państwo całkowitej odpowiedzialności za los
  jednostki (mój) ex lege skorzystałem z gwarancji przepisu Ustawy Kodeks cywilny art. 810
  k.c. i ex lege zawarłem tę umowę.
  W szczególności doszło do zblokowania mnie w realizacji w sposób tradycyjny, tj. negocjacji
  bezpośrednich decyzji ubezpieczenia się przez ograniczonego umysłowo i przytępionego
  rutyną prokuratora, który wg standard dowodowy Konwencji…„bez uzasadnionych
  wątpliwości” działał wskutek złej wiary, podstępu władz publicznych – degrengolady wymiaru
  sprawiedliwości.
  5. Płatnik dłużnika – Minister Finansów właściwy dla spraw zobowiązań państwa polskiego.
  6. Zawarcie Umowy Dobrowolnego Ubezpieczenia Majątkowego, która ze względu na osobę
  świadczącą ex tunc została zarejestrowana pod sygnatur akt DS-57/6660/01/SJ Kancelaria
  Prezesa Rady Ministrów z dn. 7 lipca 2001r. ze zm. „Od błędów i niewłaściwych działań
  funkcjonariuszy publicznych” albowiem EX LEGE obowiązek świadczenia, od wskazanego
  we wniosku Pana Marka Sikorskiego Zakładu Ubezpieczeń (PZU) przejął Skarb Państwa
  jednostka organizacyjna Minister Sprawiedliwości, zaś płatnikiem ex lege jest Minister
  Finansów właściwy dla spraw zobowiązań Państwa Polskiego – a to na podstawie prawnej
  Ratyfikowanej Umowy Międzynarodowej, tj. gwarancji art. 5 Konwencji o Ochronie Praw
  Człowieka i Podstawowych Wolności i gwarancji Orzeczenia Kurt v. Turcja z 25 maja 1998r.,
  Strona 2 z 11
  RJD 1998-III, par. 124 w zb. z art. 417 k.c. ; PROCEDURĘ ZAWARCIA PRZEDSTAWIA
  ROZDZIAŁ – MOJE KLUCZOWE DECYZJE, PKT 1.
  7. Ugoda wynegocjowana i zawarta z dłużnikiem i z płatnikiem w trybie ustawy, w tym art.
  682 k.c. (2003r.), ratyfikowana przez organy centralnych władz publicznych – Doktryna część
  I. Jej rezultatem jest uznanie długu i oferta sprzedaży i wspólnego zagospodarowania mojego
  majątku.; gwarancja Ustawy Kodeks cywilny (art. 917, art. 918 k.c.)
  8. Legalizacja roszczeń bezspornych1 przez Ministra Finansów :
  – co do zasady i wielkości majątku – cz. I Oświadczenie woli Nr O-51-25-507 wniesione w maju
  2007r. LIST POLECONY NR 147710440.
  – co do obrotu gospodarczego – cz. II Oświadczenie woli Nr O-260-10-707 wniesione w lipcu
  2007r. LIST POLECONY NR 6180.;
  9. Uznanie długu – płatnik w procedurze legalizacji mienia uznał dług o wartości nominalnej
  wymagalnej na 31.12.2004r. = 10 bln pln, powiększony o odsetki ustawowe w okresie
  wymagalności od 31.12.2004r. do dnia zapłaty.
  Uznanie długu nastąpiło ex lege w procedurze przyjęcia Oświadczenia majątkowego 2007r. w
  trybie ustawy bez zastrzeżeń oraz w sposób nieodwracalny albowiem z powodów formalnych
  w przeciągu 5-ciu lat od legalizacji, tj. do 2012r. Organ podatkowy Minister Finansów nie
  zgłosił żadnych zarzutów do dokonanej legalizacji, co wg Ustawy Ordynacja podatkowa
  organ podatkowy mógł uczynić.
  10. Totalna, wskutek motywacji zasługującej na szczególne potępienie, dyskryminacja osoby
  uposażonej, ubezpieczonej jednocześnie ubezpieczającej – Marek Sikorski, niewątpliwie z
  przyczyn kwalifikowanych jako majątek zapewniła dowody wielkiej ilości szkód i roszczeń a
  tym samym realizację projektu.
  11. Wydanie i ogłoszenie dokumentu Deklaracja z 2008r. – Doktryna część II osoby
  uposażonej,ubezpieczonej, ubezpieczającej – Marek Sikorski o sposobie zarządzania
  projektem stanowi dowód transparentnego i przejrzystego gromadzenia majątku i
  zarządzana nim.
  12. STAN PRAWNY ZALEGALIZOWANYCH WIERZYTELNOŚCI UPRAWNIA DO
  PRZEDSTAWIENIA TYTUŁU EGZEKUCYJNEGO/ WYKONAWCZEGO W RAMACH
  ZAWARTEGO KONTRAKTU.
  13. Zbiór 21 kategorii upublicznionych dowodów z dokumentów urzędowych – powstania,
  opracowania produktu oraz legalizacji mienia i produktu przedstawia Projekt w sposób
  wyczerpujący oraz przejrzysty, zapewniając profesjonalne skuteczne wykorzystanie
  oferowanych aktywów finansowych.
  RYZYKO REALIZACJI PROJEKTU
  Strona 3 z 11
  To było działanie w warunkach wojny totalnej z funkcjonariuszami państwa. Państwa, które
  ich chroniło, będąc tak naprawdę praworządnym tylko dla świata zewnętrznego, nie dla
  swoich obywateli. Ten fakt jest najgorszy oraz bardzo niebezpieczny, to powszechne zjawisko
  współczesnego świata, gdy nikt nie wierzy w to co mówisz, tylko dlatego, że władza i media
  mówią inaczej.
  Przeszedłem swoistą drogę krzyżową, było i niesienie krzyża swego losu i biczowanie
  przeciwnościami, był i Annasz, był i Kajfasz, był i Poncjusz Piłat, który pozwolił aby w
  procesie wygrał łotr i zbrodniarz Barabasz.
  Zwracam uwagę, że przeszedłem drogę, począwszy od kilkunastu zdań pisanych odręcznie na
  zwykłych kartkach papieru, na których zapisałem ofertę na zawarcie umowy ubezpieczenia, a
  aktualnie jestem właścicielem ogromnych aktywów finansowych i jednocześnie mam własne
  strony internetowe, bloga, prowadzę konto na Facebooku i Twitterze jestem aktywnym
  uczestnikiem forów internetowych.
  Przeszedłem, więc „drogę krzyżową” w celu zrealizowania genialnego pomysłu zapisanego na
  kilku kartkach papieru, odręcznie wypełnionej umowy ubezpieczenia do aktualnego stanu –
  przede wszystkim prawa własności aktywów finansowych powstałych na bazie w/w umowy.
  Ryzyko w walce z bezprawnymi działaniami instytucji państwowych istnieje i jest duże. W
  Polsce często osoba niewygodna władzy ma wypadek samochodowy lub „robi mu się
  samobójstwo”.
  Klękam tylko przed Bogiem. Matka Boża Licheńska jest moją opiekunką i moją tarczą, jej
  powierzyłem moją sprawę i życie. Zapewne jej opiece zawdzięczam, że żyje…
  Dlatego, że Bóg obdarował mnie wolną wolą i wieloma talentami –
   jako człowiek wolny, zbuntowany przeciwko błędom i niewłaściwym działaniom
  funkcjonariuszy publicznych zrealizowałem mój autorski projekt ubezpieczenia
  interesu majątkowego.
   mogę dokonywać i dokonuję wyborów. Kluczowy był sam pomysł i po tym wybór
  odpowiednich metod i technik pragmatycznego działania. One zadecydowały o
  skuteczności mojego działania, postępowania skargowego lub serwisu
  specjalistycznego na poszczególnych etapach i w końcowym rozrachunku o sukcesie.
   jestem świadom ryzyka (Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście.),
  lecz dla wyższych idei podejmuje je, a ryzyko wynika min. z poniższych faktów:
  – zamach na wszystkie dobra osobiste,
  – zamach na Konstytucję (totalny),
  – zamach na Ustawę Kodeks cywilny (totalny),
  – wyczerpanie znamion większości przepisów Ustawy Kodeks karny,
  Strona 4 z 11
  – zamach na gwarancję ratyfikowanych umów międzynarodowych (totalny),
   skutecznie realizowałem założenia Projektu pomimo, że funkcjonariusze państwowi w
  sposób masowy, zorganizowany i bezprawny niszczyli mnie i każdą wiadomość
  wprowadzoną do obiegu prawnego, kompletnie zaniechali wydawania decyzji,
  jednocześnie na potęgę preparowali fałszywe dokumenty, preparowali nielegalne
  decyzje, sfingowali postępowanie karne na wszystkich ustawowych etapach.
  MOJE KLUCZOWE DECYZJE
  1. Złożenie oferty na zawarcie umowy ubezpieczenia – lipiec 2001r. skutkujące zawarciem w
  trybie oferty i w drodze Ustawy Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia art. 810 i nast. k.c., w
  warunkach przejęcia przez państwo całkowitej odpowiedzialności za los jednostki Umowy
  Dobrowolnego ubezpieczenia majątkowego zarejestrowana pod sygnatur akt
  DS-57/6660/01/SJ Kancelaria Prezesa Rady Ministrów z dn. 7 lipca 2001r. ze zm. – gwarancja
  Ustawy Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia i gwarancja ratyfikowanej umowy
  międzynarodowej art. 5 Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności.
  2. Złożenie kilkuset zawiadomień o szkodach – lipiec 2001 do grudzień 2004 i nadal;
  gwarancja Ustawy Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia.
  3. Zgłoszenie kilkuset roszczeń – lipiec 2001 do grudzień 2004 i nadal.; gwarancja Ustawy
  Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia.
  4. Wynegocjowanie i zawarcie ugody z dłużnikiem i z płatnikiem w trybie ustawy, w tym art.
  682 k.c. (2003r.). Ugoda ratyfikowana przez organy centralnych władz publicznych;
  gwarancja Ustawy Kodeks cywilny (art. 917, art. 918 k.c.)
  5. Złożenie oświadczenia majątkowego celem legalizacji majątku-
   Legalizacja co do zasady i wielkości majątku – cz. I Oświadczenie woli NR O-51-25-507
  wniesione w maju 2007r. LIST POLECONY NR 147710440.
   Legalizacja co do obrotu gospodarczego – cz. II Oświadczenie woli NR O-260-10-707
  wniesione w lipcu 2007r. LIST POLECONY NR 6180.;
  Gwarancje : Ustawy Ordynacja podatkowa, Prawa do własności Konstytucja art. 64, Prawa
  ochrona własności art. 1 Protokołu nr 1 Konwencji…
  6. Wydanie decyzji w 2009r. o badaniu oświadczenia majątkowego przez Biegłego Rewidenta z
  listy Ministra Finansów i zawarcie umowy na jego przeprowadzenie oraz realizacja.;
  Gwarancja Ustawy Ordynacja podatkowa.
  REALIZACJA KLUCZOWYCH DECYZJI
  1. Serwis specjalistyczny był realizowany na podstawie oferty sprzedaży lub wspólnego
  wykorzystania- zagospodarowania w celu realizacji projektu .
  2. Postępowanie skargowe przeprowadzone na gruncie skutecznego instrumentu ochrony
  praw człowieka Konwencji … i zgodnie ze wskazaniami art 826 k.c., i wskazaniami prawa
  Ustawy Kodeks postępowania administracyjnego art. 22 7 kpa w celu realizacji projektu .
  Strona 5 z 11
  Punkty 1 i 2 dokonane na podstawie miliona oświadczeń woli osobiście sporządzonych w
  konsultacjach merytorycznych wybitnych specjalistów.
  Gwarancja Ustawy Kodeks cywilny.
  GENEZA PROJEKTU…
  Geneza pomysłu, a tym samym Projektu to moje autorskie pragmatyczne opracowanie tego
  ubezpieczenia, który był sposobem na rozwiązanie problemu złamania zasady
  praworządności i legalizmu przez funkcjonariuszy publicznych, którzy działali wobec mnie w
  odwecie.
  Przyczyną odwetu było zwolnienie przeze mnie w sposób prawidłowy kilku osób z pracy w
  mojej firmie. Osoby te z kolei posiadały wpływy rodzinne w instytucji prokuratura i sąd
  powszechny. Ponieważ straciły atrakcyjną pracę postanowiły się zemścić, co stało się źródłem
  moich kłopotów.
  Pomyślałem sobie wówczas, że to niemożliwe by takie rzeczy bezkarnie się działy…
  postanowiłem zło dobrem zwyciężyć – dlatego ubezpieczyłem się od tego ryzyka, dość
  powszechnego na terenie Polski.
  Pycha funkcjonariuszy publicznych kroczy o krok przed ich upadkiem. Dlatego mam na
  podstawie prawnej Projektu takie wierzytelności od Skarbu Państwa i tak duże lecz od
  ustawowego Zakładu Ubezpieczeń.
  FAKTY :
   JESTEM PRAWOWITYM WŁAŚCICIELEM PROJEKTU ; gwarancje art.1 Protokół
  nr1, art. 5 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności i gwarancji
  Orzeczenia Kurt v. Turcja z 25 maja 1998r., RJD 1998-III, par. 124 w zb. z art. 417 k.c.
  1. DOWÓD – AUDYT PRAWNY UJ W KRAKOWIE, CZERWIEC 2006r.
   JESTEM PRAWOWITYM WŁAŚCICIELEM MIENIA, które stanowi mój majątek i
  jednocześnie dług publiczny Polski = 10 bilionów złotych wartości nominalnej roszczeń
  bezspornych wymagalnych na 31.12.2004r. Z odsetkami ustawowymi płatne od dnia
  wymagalności do dnia zapłaty, zgłoszonych prawidłowo w ramach stosunku
  obligacyjnego, po uprzednim zgłoszeniu szkód. Roszczenia stanowią dług publiczny
  Polski ; gwarancja Ustawy Kodeks cywilny.
  2. DOWÓD – AUDYT FINANSOWO KSIĘGOWY BIEGŁEGO REWIDENTA Z LISTY MINISTRA FINANSÓW BIEGŁY
  REWIDENT 6202 PODMIOT UPRAWNIONY DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH NR 417
   JESTEM POSIADACZEM DEPOZYTU PIENIĘŻNEGO utworzonego ex lege przez
  Ministra Finansów na podstawie ugody ( art. 917, art. 918 k.c.) Z 2003r. o wartości 10
  bln zł z odsetkami ustawowymi celem: wykonania ugody, realizacji mojej oferty
  Strona 6 z 11
  handlowej jawnej od 2003r., wykonania deklaracji Prywatnego Wierzyciela Polski z
  2008r.; Gwarancja Ustawy Kodeks cywilny.
  3. DOWÓD–AUDYT PRAWNY UJ W KRAKOWIE, CZERWIEC 2006r.
   AKTUALNA WARTOŚĆ DEPOZYTU PIENIĘŻNEGO – wartość nominalna długu
  Polski p owiększona o odsetki ustawowych w okresie wymagalności od 31.12.2004r. do
  dnia zapłaty. Oprocentowanie odsetek wg – Rozporządzenie Rady Ministrów z 4
  grudnia 2008r. W sprawie określenia wysokości odsetek ustawowych (Dz. U. z 2008r. nr
  220, poz. 1434).
  4. DOWÓD – AUDYT FINANSOWO KSIĘGOWY BIEGŁEGO REWIDENTA Z LISTY MINISTRA FINANSÓW BIEGŁY
  REWIDENT 6202 PODMIOT UPRAWNIONY DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH NR 417.
   JESTEM WŁAŚCICIELEM MAJĄTKU prawidłowo przedstawionego do legalizacji i
  w związku z tym ex lege zalegalizowanego przez Ministra Finansów Polski, maj i lipiec
  2007r., Na podstawie prawnej mojego oświadczenia woli – zalegalizowanego – co do
  zasady, co do sumy, co do obrotu gospodarczego;
  Gwarancja Ustawy Ordynacja podatkowa.
  5. DOWÓD – Legalizacja co do zasady i wielkości majątku –
  cz. I Oświadczenie woli NR O-51-25-507 wniesione w maju 2007r.
  LIST POLECONY NR 147710440. Legalizacja co do obrotu gospodarczego –
  cz. II Oświadczenie woli NR O-260-10-707 wniesione w lipcu 2007r. LIST POLECONY NR 6180.
   RAPORT BIEGŁEGO REWIDENTA ZGODNIE Z MSR wskazuje, że legalizacja
  przebiegła prawidłowo w trybie ustawy bez zastrzeżeń i ze względów formalnych już w
  sposób nieodwracalny. Została ratyfikowana przez organy wszystkich centralnych
  władz publicznych Rzeczypospolitej Polskiej w 21 kategoriach dokumentów.
  Gwarancja ustawy – Ustawa Ordynacja podatkowa.
  6. DOWÓD – AUDYT FINANSOWO KSIĘGOWY BIEGŁEGO REWIDENTA Z LISTY MINISTRA FINANSÓW BIEGŁY
  REWIDENT 6202 PODMIOT UPRAWNIONY DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH NR 417.
   OFERUJĘ PRODUKT FINANSOWY, INSTRUMENT FINANSOWY, skuteczny
  instrument płatniczy – przygotowane na podstawie aktywów finansowych, którym
  przysługują uprawnienia prawo kształtujące, na podstawie art. 363 k.c. ; gwarancja
  Ustawy Kodeks cywilny.
  7. DOWÓD – 12 OFERT
   PRZEDSTAWIŁEM WŁADZOM POLSKI MOJĄ DOKTRYNĘ już w 2003 roku na
  podstawie prawnej kolejnego oświadczenia woli – ugoda z dłużnym Skarbem Państwa i
  z jego płatnikiem, ratyfikowana przez organy centralnych władz
  publicznych ;gwarancja Ustawy Kodeks cywilny ( art. 917, art. 918 k.c. )
   DOKTRYNA CZĘŚĆ I i II ZAWIERA KONCEPCJĘ RATOWANIA PAŃSTWA,
  zabezpieczona finansowo na podstawie ugody (art. 917, art. 918 k.c.) zawartej z
  władzami w trybie art. 68 2 k.c. i dokumentem deklaracji 2008r. – Doktryna część II.
  Jej realizacja polega na finansowaniu emisji produktu finansowego, nieznanego dotąd
  instrumentu finansowego, instrumentu płatniczego, … lub inne produkty, które
  Strona 7 z 11
  opracuję w przyszłości, na podstawie depozytu pieniężnego z mojego mienia
  zdeponowanego u p łatnika .
  Doktryna wskazuje i wyjaśnia mechanizmy ekonomiczne, że produkty wprowadzone
  do obrotu gospodarczego będą napędzać gospodarkę.
  Celem oferty skutecznej ze względu na gwarancje prawa Ustawy Kodeks cywilny art.
  509 par. 1 k.c. „ wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę
  trzecią ( przelew ) …” . ”j est gwarantowane prawo osoby uposażonej do odzyskania
  świadczeń pieniężnych z tytułu zawartej polisy ubezpieczenia.
  W tej konkretnej sytuacji oferta zapewniła ratunek Polsce przed bankr uctwem ze
  względu na niebezpieczny dług, lawinowo pows tający, poprzez jego zmianę w
  znakomite inwestycje Polski, moje i nabywców, co jest pewne i nie może być
  kwestionowane w sposób uzasadniony.
  W rezultacie wskutek realizacji korzystnej oferty sanacji podmiotów gospodarczych i
  osób fizycznych zapewniłem Polsce ratunek – nie tylko odroczenie terminu płatności
  lecz również ośmiokrotne zwiększenie dochodu budżetu państwa.
   FAKTEM NIEZAPRZECZALNYM JEST, ŻE REALIZACJA TEGO PROJEKTU
  BYŁA TRUDNA, WZBUDZIŁA WE WŁADZACH NAJGORSZE UCZUCIA I W
  ZWIĄZKU Z TYM USIŁOWAŁY MNIE ZNISZCZYĆ…
  Jednak w ten sposób popełniały błędy lub w sposób niewłaściwy działały, co
  powodowało lawinowy wzrost odszkodowań, który napędzał realizację Projektu, który
  nie ma precedensu w skali świata, ze względu na argumenty:
   Przedmiot ubezpieczenia(art. 821 k.c.) – błędy i niewłaściwe działania funkcjonariuszy
  publicznych.
   Suma ubezpieczenia (art. 811 k.c.) -100 mld zł i wielkość roszczeń bezspornych zgłoszonych,
   Osoba dłużnika – Skarb Państwa jednostka organizacyjna Minister Sprawiedliwości –
  wypłacalnego, co potwierdza rating „wielkiej trójki – [A-/A-2]” i ze względu na dokument :
  Deklaracja z 2008r. osoby uposażonego
   Deklaracja wierzyciela zamiany odszkodowań-długu publicznego Polski (Oświadczenie woli
  z 2008r. – Deklaracja) w znakomite inwestycje.
  UWAGI – KONKLUZJE…
  Wśród dowodów skutecznego działania Projektu jest fakt min. Kompletnej zmiany przepisów
  ustawy kodeks cywilny (Księga III – Zobowiązania, Tytuł XXVIII Umowa ubezpieczenia),
  data wejścia w życie zmiany 2007r. Ten fakt wskazuje na trafne wykorzystanie przeze mnie
  prawa do stworzenia mojego Projektu o gigantycznie wielkiej wartości.
  Strona 8 z 11
  Władze uznały, że istniejąca sytuacja, pomimo, że dopuszczalna przez prawo jest zbyt
  ryzykowna dla państwa i dla zakładów ubezpieczeń. Dlatego gruntownie zmieniły prawo tej
  ustawy. Kluczowy przepis, na którym oparty był mój projekt w pierwszej fazie został z ustawy
  usunięty.
  Projekt jest tak nowatorski, że szokuje nawet teraz, po upływie kilkunastu lat ! Realizuje
  zasadę – „Pieniądzom należy rozkazywać a nie służyć im”, która stanowi moje motto w biznesie.
  W projekcie występuję osobiście i zarządzam osobiście jako osoba ogromnie zdeterminowana
  do zawarcia umowy ubezpieczenia majątkowego, która w rezultacie zawarła tę umowę
  dlatego stała się osobą ubezpieczoną na sumę 100 mld zł, uposażoną i ubezpieczającą.
  Do decyzji zawarcia ubezpieczenia interesu majątkowego skłoniło mnie poczucie własnej
  wartości, moja tożsamość, wiara w moc Boga oraz jego opiekę, w rezultacie logicznej oceny
  stanu faktów.
  Również okoliczności mojego życia, złamanie zasad legalizmu i praworządności przez
  administrację rządową i wola rozwiązania tego problemu społecznego, wola odpowiedniej
  rekompensaty dla mnie za skutki tych negatywnych działań…
  Umowę zawarłem z powodów potrzeby ochrony majątkowej mojej osoby i Rzeczypospolitej
  Polskiej, tu z pobudek patriotycznych.
  Dowody tego są konkretne i stanowią je rękopisy z tamtego okresu, złożone do organów władz
  publicznych, które potraktowały mnie jak śmiecia.
  Jednocześnie władze unikały mnie w postępowaniach sądowych i administracyjnych, w
  których wywoływane były do odpowiedzi na pytania związane z realizacją projektu.
  Władze ze względu na brak argumentów, strach… zacierały ślady wszelkiej korespondencji w
  tej sprawie „bez uzasadnionych wątpliwości” standard dowodowy konwencji…
  Odniosłem wielki sukces majątkowy, który powinien sfinansować inne wielkie dzieła, nad tym
  pracuję i zapraszam do współpracy.
  KLUCZOWE DATY
  DATĄ PODSTAWOWĄ PROJEKTU…
  LIPIEC 2001 ROKU – ZAWARCIE UMOWY DOBROWOLNEGO UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWEGO…
  DATĄ PRZEŁOMOWĄ PROJEKTU JEST …
  MAJ I LIPIEC 2007R. – LEGALIZACJA MOICH AKTYWÓW FINANSOWYCH (WIERZYTELNOŚCI BEZSPORNE,
  WYMAGALNE, NIEPRZEDAWNIONE, PRZENASZALNE, PODZIELNE, PRAWO KSZTAŁTUJĄCE) O WARTOŚCI
  NOMINALNEJ = 10 BLN. PLN WYMAGALNEJ NA DZIEŃ 31-12-2004R. PRZEZ WŁAŚCIWEGO MINISTRA
  FINANSÓW JUŻ W SPOSÓB NIEODWRACALNY – CO DO ZASADY, CO DO WARTOŚCI, CO DO OBROTU
  GOSPODARCZEGO ORAZ MAJ – LIPIEC 2012 ROKU – TERMIN NIEODWRACALNEJ LEGALIZACJI
  Strona 9 z 11
  MAJĄTKU Z POWODÓW FORMALNYCH, BRAKU SPRZECIWU ORGANU PODATKOWEGO W OKRESIE 5
  LAT OD DNIA LEGALIZACJI.
  DATĄ KRYTYCZNĄ PROJEKTU JEST…
  1 WRZEŚNIA 2008R., TJ. TERMIN ODWETU POLSKI ZA LEGALIZACJĘ MOJEGO MAJĄTKU – ZAMACH
  STANU DOKONANY PRZEZ RZĄD DONALDA TUSKA DOKONANY Z ZAMIAREM EWENTUALNYM
  POPEŁNIENIA ZBRODNI P-KO LUDZKOŚCI.
  DATĄ DRAMATYCZNĄ PROJEKTU JEST …
  26 MAJA 2017R. DZIEŃ PORWANIA MOJEJ ŻONY PRZEZ POLICJĘ NA ZLECENIE RZĄDU POLSKIEGO
  DZIAŁAJĄCEGO W ODWECIE NA OGŁOSZENIE PROTOKOŁU ROZBIEŻNOŚCI – NIEWĄTPLIWIE W
  WYNIKU MOTYWACJI ZASŁUGUJĄCEJ NA SZCZEGÓLNE POTĘPIENIE, ZE SZCZEGÓLNYM
  OKRUCIEŃSTWEM I UDRĘCZENIEM W WARUNKACH ZAMACHU STANU I ZMOWY KORUPCYJNEJ NA
  POZIOMIE KLEPTOKRACJI, W SKUTEK ZŁEJ WIARY I DYSKRYMINACJI Z PRZYCZYN
  KWALIFIKOWANYCH JAKO MAJĄTEK… W WYNIKU ZŁAMANIA WSZYSTKICH BEZWZGLĘDNYCH
  ZAKAZÓW PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO, PRAW PODSTAWOWYCH CZŁOWIEKA, PRAWA DO
  SKUTECZNEGO ŚRODKA ODWOŁAWCZEGO, PRAWA OCHRONA WŁASNOŚCI I INNYCH POSTANOWIEŃ
  KONWENCJI. DATA STANOWI TERMIN WIELKIEJ ESKALACJI TORTUR WYMIERZONYCH W
  MAŁŻEŃSTWO I RODZINĘ ORAZ MAŁŻONKÓW I ICH DZIECI.
  Problem liczb w Projekcie.
  Ryzykowne w przedstawieniu tego projektu są liczby, lecz one stanowią istotę ubezpieczenia.
  Liczby szokują swoją wielkością, lecz ze względu na cel projektu są faktami bezspornymi,
  ustalonymi we właściwych procedurach i na warunkach przewidzianych przez prawo
  wewnętrzne, i zgodnie z zasadami prawa międzynarodowego. Z drugiej strony nie możliwe
  jest prawidłowe przedstawienie żadnego Projektu ubezpieczenia interesu majątkowego bez
  wskazania liczb określających parametry ubezpieczenia. Takie zaniechanie pozbawiło by
  czytelnika możliwości odkrycia prawdziwego celu i sensu zawartej umowy ubezpieczenia
  interesu majątkowego.
  Ja nie mam problemu liczb, albowiem na podstawie art. 10 Konwencji – Każdy ma prawo do
  swobody wypowiedzi. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i
  przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice
  państwowe. Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu w wyroku z 17.12.1976r., A. 12, par 49,
  stwierdził: „Swoboda wypowiedzi jest jednym z filarów demokratycznego społeczeństwa,
  podstawą jego rozwoju i warunkiem samorealizacji jednostki.(…) Nie może obejmować tylko
  informacji i poglądów odbieranych przychylnie, albo postrzeganych jako nieszkodliwe lub
  obojętne, ale i takie, które obrażają, oburzają lub wprowadzają niepokój w państwie lub jakiejś
  grupie społeczeństwa. Takie są wymagania pluralizmu, tolerancji i otwartości, bez których
  demokratyczne społeczeństwo nie istnieje.”
  Ponieważ życie ludzkie powszechnie uznane jest za bezcenne
  I takie jest również moje życie,
  ustaliłem taką sumę ubezpieczenia
  I takie są odszkodowania i ex lege zarządzam nimi.
  Powołuję się na motta mojego życia:
  Strona 10 z 11
  „Jeżeli zrobię wszystko co jest w mojej mocy reszta nie do mnie należy, dlatego największe burze
  niezamącają głębi spokoju.” Św. Faustyna
  Ex Lege
  Prywatny Wierzyciel Polski
  Marek SIKORSKI
  1. wg Audytów … – bezsporne, wymagalne, przenaszalne , podzielne, prawo kształtujące, nieprzedawnione
  Strona 11 z 11
  Moja droga… cz. 1 (2001 – …)
  EX LEGE PWP MAREK SIKORSKI
  Jestem autorem (2001-2018r.) bezprecedensowego we współczesnym świecie Projektu
  ubezpieczenia interesu majątkowego osoby fizycznej od ryzyka „błędów i niewłaściwych
  działań funkcjonariuszy publicznych” (wiki) gwarantowanego przez Ministra Finansów
  państwa dłużnika – Polskę na sumę ubezpieczenia =100 mld pln= 20 mld gbp. Jestem
  właścicielem majątku zalegalizowanego przez Ministra Finansów, zgromadzonego na
  podstawie umowy ubezpieczenia interesu majątkowego, jako wielokrotność sumy
  ubezpieczenia. Majątek został ulokowany i złożony na depozycie pieniężnym u Płatnika–
  Minister Finansów Rzeczypospolitej Polskiej, w trybie Ustawowej Ugody – Ustawa Kodeks
  cywilny art. 917, art. 918 k.c.
  Ubezpieczenie interesu majątkowego osoby fizycznej jest przez prawo wewnętrzne Polski
  dopuszczalne na podstawie Ustawy Kodeks cywilny przepis art. 821 k.c. – Przedmiotem
  ubezpieczenia majątkowego może być każdy interes majątkowy, który nie jest sprzeczny z prawem
  i daje się ocenić w pieniądzu.
  Projekt został zaplanowany przeze mnie jako forma wybitnie nowatorska poprawy jakości
  prawa i poprawy jakości życia obywateli oraz skutecznej ochrony majątkowej przed
  traktowaniem ich przez władze państwa jak śmieci. W związku z duża wypadkowością ta
  ochrona majątkowa zapewniła mi zgromadzenie bardzo dużych aktywów finansowych.
  Aktywa są gwarantowane przez Polskę – Minister Finansów i umożliwiają osiągnięcie
  nieograniczonych celów gospodarczych i charytatywnych
  Punktem wyjścia mojego projektu jest zawarcie umowy dobrowolnego ubezpieczenia
  majątkowego, która ze względu na osobę, która ex lege przejęła świadczenie ex tunc została
  zarejestrowana pod sygnaturą DS-57/6660/01/SJ Kancelaria Prezesa Rady Ministrów z dn. 7
  lipca 2001r. ze zm. „Od błędów i niewłaściwych działań funkcjonariuszy publicznych”,
  albowiem ex lege art. 417 k.c. obowiązek świadczenia, od wskazanego we wniosku Pana
  Marka Sikorskiego Zakładu Ubezpieczeń (PZU) przejął Skarb Państwa jego jednostka
  organizacyjna Minister Sprawiedliwości, zaś płatnikiem jest Minister Finansów właściwy dla
  spraw zobowiązań Państwa Polskiego.
  Punktem przełomowym dla osiągnięcia sukcesu projektu jest decyzja o legalizacji ex lege
  roszczeń bezspornych, na podstawie prawnej mojego oświadczenia majątkowego
  przedstawionego właściwemu Ministrowi Finansów i wszystkim organom centralnych władz
  publicznych Polski – to był szok dla władz.
  W zakresie gromadzenia kapitału projekt zrealizowałem na warunkach przewidzianych
  przez prawo Ustawy Kodeks cywilny w latach 2001-2004 przy udziale organów wszystkich
  centralnych władz publicznych oraz dłużnika i płatnika. Na bieżąco informowana była
  właściwie Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (wcześniej UOP). Znakomicie opisuje ten
  Strona 1 z 11
  fakt Audyt Finansowo księgowy Rozdział 8. – Raport z legalizacji przedmiotowych wierzytelności
  od Skarbu Państwa d0 obrotu gospodarczego przez Ministra Finansów.
  Projekt przeprowadziłem profesjonalnie i transparentnie i dlatego wszelkie zarzuty niewiedzy
  lub braku świadomości władz nie mogą być skuteczne.
  13 WYBRANYCH ISTOTNYCH PARAMETRÓW PROJEKTU
  1. Wartość aktualna Projektu to suma wartości nominalnej zgłoszonych i zalegalizowanych
  roszczeń bezspornych wymagalnych na 31.12.2004r. = 10 bln zł powiększona o odsetki
  ustawowe w okresie wymagalności od 31.12.2004r. do dnia zapłaty.
  Oprocentowane odsetek wg – Rozporządzenie Rady Ministrów z 4 grudnia 2008r. w sprawie
  określenia wysokości odsetek ustawowych (Dz. U. z 2008r. Nr 220, poz. 1434).
  2. Wartość aktualna zgłoszonych i zalegalizowanych roszczeń bezspornych stanowi element
  długu publicznego Polski (ukrywany przez władze). Zalegalizowane przez właściwego Ministra
  Finansów jako mój osobisty majątek.
  3. Dłużnik w projekcie – Skarb Państwa jednostka organizacyjna Minister Sprawiedliwości
  albowiem zgodnie z prawem, na podstawie art. 417 k.c. Przejął obowiązek świadczenia od
  Zakładu Ubezpieczeń PZU wskazanego we wniosku o ubezpieczenie.
  4. Przejęcie obowiązku świadczenia przez dłużnika nastąpiło na podstawie prawnej art. 417
  k.c. Dlatego, że w warunkach przejęcia przez państwo całkowitej odpowiedzialności za los
  jednostki (mój) ex lege skorzystałem z gwarancji przepisu Ustawy Kodeks cywilny art. 810
  k.c. i ex lege zawarłem tę umowę.
  W szczególności doszło do zblokowania mnie w realizacji w sposób tradycyjny, tj. negocjacji
  bezpośrednich decyzji ubezpieczenia się przez ograniczonego umysłowo i przytępionego
  rutyną prokuratora, który wg standard dowodowy Konwencji…„bez uzasadnionych
  wątpliwości” działał wskutek złej wiary, podstępu władz publicznych – degrengolady wymiaru
  sprawiedliwości.
  5. Płatnik dłużnika – Minister Finansów właściwy dla spraw zobowiązań państwa polskiego.
  6. Zawarcie Umowy Dobrowolnego Ubezpieczenia Majątkowego, która ze względu na osobę
  świadczącą ex tunc została zarejestrowana pod sygnatur akt DS-57/6660/01/SJ Kancelaria
  Prezesa Rady Ministrów z dn. 7 lipca 2001r. ze zm. „Od błędów i niewłaściwych działań
  funkcjonariuszy publicznych” albowiem EX LEGE obowiązek świadczenia, od wskazanego
  we wniosku Pana Marka Sikorskiego Zakładu Ubezpieczeń (PZU) przejął Skarb Państwa
  jednostka organizacyjna Minister Sprawiedliwości, zaś płatnikiem ex lege jest Minister
  Finansów właściwy dla spraw zobowiązań Państwa Polskiego – a to na podstawie prawnej
  Ratyfikowanej Umowy Międzynarodowej, tj. gwarancji art. 5 Konwencji o Ochronie Praw
  Człowieka i Podstawowych Wolności i gwarancji Orzeczenia Kurt v. Turcja z 25 maja 1998r.,
  Strona 2 z 11
  RJD 1998-III, par. 124 w zb. z art. 417 k.c. ; PROCEDURĘ ZAWARCIA PRZEDSTAWIA
  ROZDZIAŁ – MOJE KLUCZOWE DECYZJE, PKT 1.
  7. Ugoda wynegocjowana i zawarta z dłużnikiem i z płatnikiem w trybie ustawy, w tym art.
  682 k.c. (2003r.), ratyfikowana przez organy centralnych władz publicznych – Doktryna część
  I. Jej rezultatem jest uznanie długu i oferta sprzedaży i wspólnego zagospodarowania mojego
  majątku.; gwarancja Ustawy Kodeks cywilny (art. 917, art. 918 k.c.)
  8. Legalizacja roszczeń bezspornych1 przez Ministra Finansów :
  – co do zasady i wielkości majątku – cz. I Oświadczenie woli Nr O-51-25-507 wniesione w maju
  2007r. LIST POLECONY NR 147710440.
  – co do obrotu gospodarczego – cz. II Oświadczenie woli Nr O-260-10-707 wniesione w lipcu
  2007r. LIST POLECONY NR 6180.;
  9. Uznanie długu – płatnik w procedurze legalizacji mienia uznał dług o wartości nominalnej
  wymagalnej na 31.12.2004r. = 10 bln pln, powiększony o odsetki ustawowe w okresie
  wymagalności od 31.12.2004r. do dnia zapłaty.
  Uznanie długu nastąpiło ex lege w procedurze przyjęcia Oświadczenia majątkowego 2007r. w
  trybie ustawy bez zastrzeżeń oraz w sposób nieodwracalny albowiem z powodów formalnych
  w przeciągu 5-ciu lat od legalizacji, tj. do 2012r. Organ podatkowy Minister Finansów nie
  zgłosił żadnych zarzutów do dokonanej legalizacji, co wg Ustawy Ordynacja podatkowa
  organ podatkowy mógł uczynić.
  10. Totalna, wskutek motywacji zasługującej na szczególne potępienie, dyskryminacja osoby
  uposażonej, ubezpieczonej jednocześnie ubezpieczającej – Marek Sikorski, niewątpliwie z
  przyczyn kwalifikowanych jako majątek zapewniła dowody wielkiej ilości szkód i roszczeń a
  tym samym realizację projektu.
  11. Wydanie i ogłoszenie dokumentu Deklaracja z 2008r. – Doktryna część II osoby
  uposażonej,ubezpieczonej, ubezpieczającej – Marek Sikorski o sposobie zarządzania
  projektem stanowi dowód transparentnego i przejrzystego gromadzenia majątku i
  zarządzana nim.
  12. STAN PRAWNY ZALEGALIZOWANYCH WIERZYTELNOŚCI UPRAWNIA DO
  PRZEDSTAWIENIA TYTUŁU EGZEKUCYJNEGO/ WYKONAWCZEGO W RAMACH
  ZAWARTEGO KONTRAKTU.
  13. Zbiór 21 kategorii upublicznionych dowodów z dokumentów urzędowych – powstania,
  opracowania produktu oraz legalizacji mienia i produktu przedstawia Projekt w sposób
  wyczerpujący oraz przejrzysty, zapewniając profesjonalne skuteczne wykorzystanie
  oferowanych aktywów finansowych.
  RYZYKO REALIZACJI PROJEKTU
  Strona 3 z 11
  To było działanie w warunkach wojny totalnej z funkcjonariuszami państwa. Państwa, które
  ich chroniło, będąc tak naprawdę praworządnym tylko dla świata zewnętrznego, nie dla
  swoich obywateli. Ten fakt jest najgorszy oraz bardzo niebezpieczny, to powszechne zjawisko
  współczesnego świata, gdy nikt nie wierzy w to co mówisz, tylko dlatego, że władza i media
  mówią inaczej.
  Przeszedłem swoistą drogę krzyżową, było i niesienie krzyża swego losu i biczowanie
  przeciwnościami, był i Annasz, był i Kajfasz, był i Poncjusz Piłat, który pozwolił aby w
  procesie wygrał łotr i zbrodniarz Barabasz.
  Zwracam uwagę, że przeszedłem drogę, począwszy od kilkunastu zdań pisanych odręcznie na
  zwykłych kartkach papieru, na których zapisałem ofertę na zawarcie umowy ubezpieczenia, a
  aktualnie jestem właścicielem ogromnych aktywów finansowych i jednocześnie mam własne
  strony internetowe, bloga, prowadzę konto na Facebooku i Twitterze jestem aktywnym
  uczestnikiem forów internetowych.
  Przeszedłem, więc „drogę krzyżową” w celu zrealizowania genialnego pomysłu zapisanego na
  kilku kartkach papieru, odręcznie wypełnionej umowy ubezpieczenia do aktualnego stanu –
  przede wszystkim prawa własności aktywów finansowych powstałych na bazie w/w umowy.
  Ryzyko w walce z bezprawnymi działaniami instytucji państwowych istnieje i jest duże. W
  Polsce często osoba niewygodna władzy ma wypadek samochodowy lub „robi mu się
  samobójstwo”.
  Klękam tylko przed Bogiem. Matka Boża Licheńska jest moją opiekunką i moją tarczą, jej
  powierzyłem moją sprawę i życie. Zapewne jej opiece zawdzięczam, że żyje…
  Dlatego, że Bóg obdarował mnie wolną wolą i wieloma talentami –
   jako człowiek wolny, zbuntowany przeciwko błędom i niewłaściwym działaniom
  funkcjonariuszy publicznych zrealizowałem mój autorski projekt ubezpieczenia
  interesu majątkowego.
   mogę dokonywać i dokonuję wyborów. Kluczowy był sam pomysł i po tym wybór
  odpowiednich metod i technik pragmatycznego działania. One zadecydowały o
  skuteczności mojego działania, postępowania skargowego lub serwisu
  specjalistycznego na poszczególnych etapach i w końcowym rozrachunku o sukcesie.
   jestem świadom ryzyka (Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście.),
  lecz dla wyższych idei podejmuje je, a ryzyko wynika min. z poniższych faktów:
  – zamach na wszystkie dobra osobiste,
  – zamach na Konstytucję (totalny),
  – zamach na Ustawę Kodeks cywilny (totalny),
  – wyczerpanie znamion większości przepisów Ustawy Kodeks karny,
  Strona 4 z 11
  – zamach na gwarancję ratyfikowanych umów międzynarodowych (totalny),
   skutecznie realizowałem założenia Projektu pomimo, że funkcjonariusze państwowi w
  sposób masowy, zorganizowany i bezprawny niszczyli mnie i każdą wiadomość
  wprowadzoną do obiegu prawnego, kompletnie zaniechali wydawania decyzji,
  jednocześnie na potęgę preparowali fałszywe dokumenty, preparowali nielegalne
  decyzje, sfingowali postępowanie karne na wszystkich ustawowych etapach.
  MOJE KLUCZOWE DECYZJE
  1. Złożenie oferty na zawarcie umowy ubezpieczenia – lipiec 2001r. skutkujące zawarciem w
  trybie oferty i w drodze Ustawy Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia art. 810 i nast. k.c., w
  warunkach przejęcia przez państwo całkowitej odpowiedzialności za los jednostki Umowy
  Dobrowolnego ubezpieczenia majątkowego zarejestrowana pod sygnatur akt
  DS-57/6660/01/SJ Kancelaria Prezesa Rady Ministrów z dn. 7 lipca 2001r. ze zm. – gwarancja
  Ustawy Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia i gwarancja ratyfikowanej umowy
  międzynarodowej art. 5 Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności.
  2. Złożenie kilkuset zawiadomień o szkodach – lipiec 2001 do grudzień 2004 i nadal;
  gwarancja Ustawy Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia.
  3. Zgłoszenie kilkuset roszczeń – lipiec 2001 do grudzień 2004 i nadal.; gwarancja Ustawy
  Kodeks cywilny – Umowa ubezpieczenia.
  4. Wynegocjowanie i zawarcie ugody z dłużnikiem i z płatnikiem w trybie ustawy, w tym art.
  682 k.c. (2003r.). Ugoda ratyfikowana przez organy centralnych władz publicznych;
  gwarancja Ustawy Kodeks cywilny (art. 917, art. 918 k.c.)
  5. Złożenie oświadczenia majątkowego celem legalizacji majątku-
   Legalizacja co do zasady i wielkości majątku – cz. I Oświadczenie woli NR O-51-25-507
  wniesione w maju 2007r. LIST POLECONY NR 147710440.
   Legalizacja co do obrotu gospodarczego – cz. II Oświadczenie woli NR O-260-10-707
  wniesione w lipcu 2007r. LIST POLECONY NR 6180.;
  Gwarancje : Ustawy Ordynacja podatkowa, Prawa do własności Konstytucja art. 64, Prawa
  ochrona własności art. 1 Protokołu nr 1 Konwencji…
  6. Wydanie decyzji w 2009r. o badaniu oświadczenia majątkowego przez Biegłego Rewidenta z
  listy Ministra Finansów i zawarcie umowy na jego przeprowadzenie oraz realizacja.;
  Gwarancja Ustawy Ordynacja podatkowa.
  REALIZACJA KLUCZOWYCH DECYZJI
  1. Serwis specjalistyczny był realizowany na podstawie oferty sprzedaży lub wspólnego
  wykorzystania- zagospodarowania w celu realizacji projektu .
  2. Postępowanie skargowe przeprowadzone na gruncie skutecznego instrumentu ochrony
  praw człowieka Konwencji … i zgodnie ze wskazaniami art 826 k.c., i wskazaniami prawa
  Ustawy Kodeks postępowania administracyjnego art. 22 7 kpa w celu realizacji projektu .
  Strona 5 z 11
  Punkty 1 i 2 dokonane na podstawie miliona oświadczeń woli osobiście sporządzonych w
  konsultacjach merytorycznych wybitnych specjalistów.
  Gwarancja Ustawy Kodeks cywilny.
  GENEZA PROJEKTU…
  Geneza pomysłu, a tym samym Projektu to moje autorskie pragmatyczne opracowanie tego
  ubezpieczenia, który był sposobem na rozwiązanie problemu złamania zasady
  praworządności i legalizmu przez funkcjonariuszy publicznych, którzy działali wobec mnie w
  odwecie.
  Przyczyną odwetu było zwolnienie przeze mnie w sposób prawidłowy kilku osób z pracy w
  mojej firmie. Osoby te z kolei posiadały wpływy rodzinne w instytucji prokuratura i sąd
  powszechny. Ponieważ straciły atrakcyjną pracę postanowiły się zemścić, co stało się źródłem
  moich kłopotów.
  Pomyślałem sobie wówczas, że to niemożliwe by takie rzeczy bezkarnie się działy…
  postanowiłem zło dobrem zwyciężyć – dlatego ubezpieczyłem się od tego ryzyka, dość
  powszechnego na terenie Polski.
  Pycha funkcjonariuszy publicznych kroczy o krok przed ich upadkiem. Dlatego mam na
  podstawie prawnej Projektu takie wierzytelności od Skarbu Państwa i tak duże lecz od
  ustawowego Zakładu Ubezpieczeń.
  FAKTY :
   JESTEM PRAWOWITYM WŁAŚCICIELEM PROJEKTU ; gwarancje art.1 Protokół
  nr1, art. 5 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności i gwarancji
  Orzeczenia Kurt v. Turcja z 25 maja 1998r., RJD 1998-III, par. 124 w zb. z art. 417 k.c.
  1. DOWÓD – AUDYT PRAWNY UJ W KRAKOWIE, CZERWIEC 2006r.
   JESTEM PRAWOWITYM WŁAŚCICIELEM MIENIA, które stanowi mój majątek i
  jednocześnie dług publiczny Polski = 10 bilionów złotych wartości nominalnej roszczeń
  bezspornych wymagalnych na 31.12.2004r. Z odsetkami ustawowymi płatne od dnia
  wymagalności do dnia zapłaty, zgłoszonych prawidłowo w ramach stosunku
  obligacyjnego, po uprzednim zgłoszeniu szkód. Roszczenia stanowią dług publiczny
  Polski ; gwarancja Ustawy Kodeks cywilny.
  2. DOWÓD – AUDYT FINANSOWO KSIĘGOWY BIEGŁEGO REWIDENTA Z LISTY MINISTRA FINANSÓW BIEGŁY
  REWIDENT 6202 PODMIOT UPRAWNIONY DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH NR 417
   JESTEM POSIADACZEM DEPOZYTU PIENIĘŻNEGO utworzonego ex lege przez
  Ministra Finansów na podstawie ugody ( art. 917, art. 918 k.c.) Z 2003r. o wartości 10
  bln zł z odsetkami ustawowymi celem: wykonania ugody, realizacji mojej oferty
  Strona 6 z 11
  handlowej jawnej od 2003r., wykonania deklaracji Prywatnego Wierzyciela Polski z
  2008r.; Gwarancja Ustawy Kodeks cywilny.
  3. DOWÓD–AUDYT PRAWNY UJ W KRAKOWIE, CZERWIEC 2006r.
   AKTUALNA WARTOŚĆ DEPOZYTU PIENIĘŻNEGO – wartość nominalna długu
  Polski p owiększona o odsetki ustawowych w okresie wymagalności od 31.12.2004r. do
  dnia zapłaty. Oprocentowanie odsetek wg – Rozporządzenie Rady Ministrów z 4
  grudnia 2008r. W sprawie określenia wysokości odsetek ustawowych (Dz. U. z 2008r. nr
  220, poz. 1434).
  4. DOWÓD – AUDYT FINANSOWO KSIĘGOWY BIEGŁEGO REWIDENTA Z LISTY MINISTRA FINANSÓW BIEGŁY
  REWIDENT 6202 PODMIOT UPRAWNIONY DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH NR 417.
   JESTEM WŁAŚCICIELEM MAJĄTKU prawidłowo przedstawionego do legalizacji i
  w związku z tym ex lege zalegalizowanego przez Ministra Finansów Polski, maj i lipiec
  2007r., Na podstawie prawnej mojego oświadczenia woli – zalegalizowanego – co do
  zasady, co do sumy, co do obrotu gospodarczego;
  Gwarancja Ustawy Ordynacja podatkowa.
  5. DOWÓD – Legalizacja co do zasady i wielkości majątku –
  cz. I Oświadczenie woli NR O-51-25-507 wniesione w maju 2007r.
  LIST POLECONY NR 147710440. Legalizacja co do obrotu gospodarczego –
  cz. II Oświadczenie woli NR O-260-10-707 wniesione w lipcu 2007r. LIST POLECONY NR 6180.
   RAPORT BIEGŁEGO REWIDENTA ZGODNIE Z MSR wskazuje, że legalizacja
  przebiegła prawidłowo w trybie ustawy bez zastrzeżeń i ze względów formalnych już w
  sposób nieodwracalny. Została ratyfikowana przez organy wszystkich centralnych
  władz publicznych Rzeczypospolitej Polskiej w 21 kategoriach dokumentów.
  Gwarancja ustawy – Ustawa Ordynacja podatkowa.
  6. DOWÓD – AUDYT FINANSOWO KSIĘGOWY BIEGŁEGO REWIDENTA Z LISTY MINISTRA FINANSÓW BIEGŁY
  REWIDENT 6202 PODMIOT UPRAWNIONY DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH NR 417.
   OFERUJĘ PRODUKT FINANSOWY, INSTRUMENT FINANSOWY, skuteczny
  instrument płatniczy – przygotowane na podstawie aktywów finansowych, którym
  przysługują uprawnienia prawo kształtujące, na podstawie art. 363 k.c. ; gwarancja
  Ustawy Kodeks cywilny.
  7. DOWÓD – 12 OFERT
   PRZEDSTAWIŁEM WŁADZOM POLSKI MOJĄ DOKTRYNĘ już w 2003 roku na
  podstawie prawnej kolejnego oświadczenia woli – ugoda z dłużnym Skarbem Państwa i
  z jego płatnikiem, ratyfikowana przez organy centralnych władz
  publicznych ;gwarancja Ustawy Kodeks cywilny ( art. 917, art. 918 k.c. )
   DOKTRYNA CZĘŚĆ I i II ZAWIERA KONCEPCJĘ RATOWANIA PAŃSTWA,
  zabezpieczona finansowo na podstawie ugody (art. 917, art. 918 k.c.) zawartej z
  władzami w trybie art. 68 2 k.c. i dokumentem deklaracji 2008r. – Doktryna część II.
  Jej realizacja polega na finansowaniu emisji produktu finansowego, nieznanego dotąd
  instrumentu finansowego, instrumentu płatniczego, … lub inne produkty, które
  Strona 7 z 11
  opracuję w przyszłości, na podstawie depozytu pieniężnego z mojego mienia
  zdeponowanego u p łatnika .
  Doktryna wskazuje i wyjaśnia mechanizmy ekonomiczne, że produkty wprowadzone
  do obrotu gospodarczego będą napędzać gospodarkę.
  Celem oferty skutecznej ze względu na gwarancje prawa Ustawy Kodeks cywilny art.
  509 par. 1 k.c. „ wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę
  trzecią ( przelew ) …” . ”j est gwarantowane prawo osoby uposażonej do odzyskania
  świadczeń pieniężnych z tytułu zawartej polisy ubezpieczenia.
  W tej konkretnej sytuacji oferta zapewniła ratunek Polsce przed bankr uctwem ze
  względu na niebezpieczny dług, lawinowo pows tający, poprzez jego zmianę w
  znakomite inwestycje Polski, moje i nabywców, co jest pewne i nie może być
  kwestionowane w sposób uzasadniony.
  W rezultacie wskutek realizacji korzystnej oferty sanacji podmiotów gospodarczych i
  osób fizycznych zapewniłem Polsce ratunek – nie tylko odroczenie terminu płatności
  lecz również ośmiokrotne zwiększenie dochodu budżetu państwa.
   FAKTEM NIEZAPRZECZALNYM JEST, ŻE REALIZACJA TEGO PROJEKTU
  BYŁA TRUDNA, WZBUDZIŁA WE WŁADZACH NAJGORSZE UCZUCIA I W
  ZWIĄZKU Z TYM USIŁOWAŁY MNIE ZNISZCZYĆ…
  Jednak w ten sposób popełniały błędy lub w sposób niewłaściwy działały, co
  powodowało lawinowy wzrost odszkodowań, który napędzał realizację Projektu, który
  nie ma precedensu w skali świata, ze względu na argumenty:
   Przedmiot ubezpieczenia(art. 821 k.c.) – błędy i niewłaściwe działania funkcjonariuszy
  publicznych.
   Suma ubezpieczenia (art. 811 k.c.) -100 mld zł i wielkość roszczeń bezspornych zgłoszonych,
   Osoba dłużnika – Skarb Państwa jednostka organizacyjna Minister Sprawiedliwości –
  wypłacalnego, co potwierdza rating „wielkiej trójki – [A-/A-2]” i ze względu na dokument :
  Deklaracja z 2008r. osoby uposażonego
   Deklaracja wierzyciela zamiany odszkodowań-długu publicznego Polski (Oświadczenie woli
  z 2008r. – Deklaracja) w znakomite inwestycje.
  UWAGI – KONKLUZJE…
  Wśród dowodów skutecznego działania Projektu jest fakt min. Kompletnej zmiany przepisów
  ustawy kodeks cywilny (Księga III – Zobowiązania, Tytuł XXVIII Umowa ubezpieczenia),
  data wejścia w życie zmiany 2007r. Ten fakt wskazuje na trafne wykorzystanie przeze mnie
  prawa do stworzenia mojego Projektu o gigantycznie wielkiej wartości.
  Strona 8 z 11
  Władze uznały, że istniejąca sytuacja, pomimo, że dopuszczalna przez prawo jest zbyt
  ryzykowna dla państwa i dla zakładów ubezpieczeń. Dlatego gruntownie zmieniły prawo tej
  ustawy. Kluczowy przepis, na którym oparty był mój projekt w pierwszej fazie został z ustawy
  usunięty.
  Projekt jest tak nowatorski, że szokuje nawet teraz, po upływie kilkunastu lat ! Realizuje
  zasadę – „Pieniądzom należy rozkazywać a nie służyć im”, która stanowi moje motto w biznesie.
  W projekcie występuję osobiście i zarządzam osobiście jako osoba ogromnie zdeterminowana
  do zawarcia umowy ubezpieczenia majątkowego, która w rezultacie zawarła tę umowę
  dlatego stała się osobą ubezpieczoną na sumę 100 mld zł, uposażoną i ubezpieczającą.
  Do decyzji zawarcia ubezpieczenia interesu majątkowego skłoniło mnie poczucie własnej
  wartości, moja tożsamość, wiara w moc Boga oraz jego opiekę, w rezultacie logicznej oceny
  stanu faktów.
  Również okoliczności mojego życia, złamanie zasad legalizmu i praworządności przez
  administrację rządową i wola rozwiązania tego problemu społecznego, wola odpowiedniej
  rekompensaty dla mnie za skutki tych negatywnych działań…
  Umowę zawarłem z powodów potrzeby ochrony majątkowej mojej osoby i Rzeczypospolitej
  Polskiej, tu z pobudek patriotycznych.
  Dowody tego są konkretne i stanowią je rękopisy z tamtego okresu, złożone do organów władz
  publicznych, które potraktowały mnie jak śmiecia.
  Jednocześnie władze unikały mnie w postępowaniach sądowych i administracyjnych, w
  których wywoływane były do odpowiedzi na pytania związane z realizacją projektu.
  Władze ze względu na brak argumentów, strach… zacierały ślady wszelkiej korespondencji w
  tej sprawie „bez uzasadnionych wątpliwości” standard dowodowy konwencji…
  Odniosłem wielki sukces majątkowy, który powinien sfinansować inne wielkie dzieła, nad tym
  pracuję i zapraszam do współpracy.
  KLUCZOWE DATY
  DATĄ PODSTAWOWĄ PROJEKTU…
  LIPIEC 2001 ROKU – ZAWARCIE UMOWY DOBROWOLNEGO UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWEGO…
  DATĄ PRZEŁOMOWĄ PROJEKTU JEST …
  MAJ I LIPIEC 2007R. – LEGALIZACJA MOICH AKTYWÓW FINANSOWYCH (WIERZYTELNOŚCI BEZSPORNE,
  WYMAGALNE, NIEPRZEDAWNIONE, PRZENASZALNE, PODZIELNE, PRAWO KSZTAŁTUJĄCE) O WARTOŚCI
  NOMINALNEJ = 10 BLN. PLN WYMAGALNEJ NA DZIEŃ 31-12-2004R. PRZEZ WŁAŚCIWEGO MINISTRA
  FINANSÓW JUŻ W SPOSÓB NIEODWRACALNY – CO DO ZASADY, CO DO WARTOŚCI, CO DO OBROTU
  GOSPODARCZEGO ORAZ MAJ – LIPIEC 2012 ROKU – TERMIN NIEODWRACALNEJ LEGALIZACJI
  Strona 9 z 11
  MAJĄTKU Z POWODÓW FORMALNYCH, BRAKU SPRZECIWU ORGANU PODATKOWEGO W OKRESIE 5
  LAT OD DNIA LEGALIZACJI.
  DATĄ KRYTYCZNĄ PROJEKTU JEST…
  1 WRZEŚNIA 2008R., TJ. TERMIN ODWETU POLSKI ZA LEGALIZACJĘ MOJEGO MAJĄTKU – ZAMACH
  STANU DOKONANY PRZEZ RZĄD DONALDA TUSKA DOKONANY Z ZAMIAREM EWENTUALNYM
  POPEŁNIENIA ZBRODNI P-KO LUDZKOŚCI.
  DATĄ DRAMATYCZNĄ PROJEKTU JEST …
  26 MAJA 2017R. DZIEŃ PORWANIA MOJEJ ŻONY PRZEZ POLICJĘ NA ZLECENIE RZĄDU POLSKIEGO
  DZIAŁAJĄCEGO W ODWECIE NA OGŁOSZENIE PROTOKOŁU ROZBIEŻNOŚCI – NIEWĄTPLIWIE W
  WYNIKU MOTYWACJI ZASŁUGUJĄCEJ NA SZCZEGÓLNE POTĘPIENIE, ZE SZCZEGÓLNYM
  OKRUCIEŃSTWEM I UDRĘCZENIEM W WARUNKACH ZAMACHU STANU I ZMOWY KORUPCYJNEJ NA
  POZIOMIE KLEPTOKRACJI, W SKUTEK ZŁEJ WIARY I DYSKRYMINACJI Z PRZYCZYN
  KWALIFIKOWANYCH JAKO MAJĄTEK… W WYNIKU ZŁAMANIA WSZYSTKICH BEZWZGLĘDNYCH
  ZAKAZÓW PRAWA MIĘDZYNARODOWEGO, PRAW PODSTAWOWYCH CZŁOWIEKA, PRAWA DO
  SKUTECZNEGO ŚRODKA ODWOŁAWCZEGO, PRAWA OCHRONA WŁASNOŚCI I INNYCH POSTANOWIEŃ
  KONWENCJI. DATA STANOWI TERMIN WIELKIEJ ESKALACJI TORTUR WYMIERZONYCH W
  MAŁŻEŃSTWO I RODZINĘ ORAZ MAŁŻONKÓW I ICH DZIECI.
  Problem liczb w Projekcie.
  Ryzykowne w przedstawieniu tego projektu są liczby, lecz one stanowią istotę ubezpieczenia.
  Liczby szokują swoją wielkością, lecz ze względu na cel projektu są faktami bezspornymi,
  ustalonymi we właściwych procedurach i na warunkach przewidzianych przez prawo
  wewnętrzne, i zgodnie z zasadami prawa międzynarodowego. Z drugiej strony nie możliwe
  jest prawidłowe przedstawienie żadnego Projektu ubezpieczenia interesu majątkowego bez
  wskazania liczb określających parametry ubezpieczenia. Takie zaniechanie pozbawiło by
  czytelnika możliwości odkrycia prawdziwego celu i sensu zawartej umowy ubezpieczenia
  interesu majątkowego.
  Ja nie mam problemu liczb, albowiem na podstawie art. 10 Konwencji – Każdy ma prawo do
  swobody wypowiedzi. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i
  przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice
  państwowe. Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu w wyroku z 17.12.1976r., A. 12, par 49,
  stwierdził: „Swoboda wypowiedzi jest jednym z filarów demokratycznego społeczeństwa,
  podstawą jego rozwoju i warunkiem samorealizacji jednostki.(…) Nie może obejmować tylko
  informacji i poglądów odbieranych przychylnie, albo postrzeganych jako nieszkodliwe lub
  obojętne, ale i takie, które obrażają, oburzają lub wprowadzają niepokój w państwie lub jakiejś
  grupie społeczeństwa. Takie są wymagania pluralizmu, tolerancji i otwartości, bez których
  demokratyczne społeczeństwo nie istnieje.”
  Ponieważ życie ludzkie powszechnie uznane jest za bezcenne
  I takie jest również moje życie,
  ustaliłem taką sumę ubezpieczenia
  I takie są odszkodowania i ex lege zarządzam nimi.
  Powołuję się na motta mojego życia:
  Strona 10 z 11
  „Jeżeli zrobię wszystko co jest w mojej mocy reszta nie do mnie należy, dlatego największe burze
  niezamącają głębi spokoju.” Św. Faustyna
  Ex Lege
  Prywatny Wierzyciel Polski
  Marek SIKORSKI
  1. wg Audytów … – bezsporne, wymagalne, przenaszalne , podzielne, prawo kształtujące, nieprzedawnione
  Strona 11 z 11

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra