Z kraju

Politycy PiS na kolacji szabasowej z izraelskim ministrem Ajjubem Karą

W domu prezesa i założyciela Fundacji From the Depths Johnny’ego Danielsa w Warszawie odbyła się wczoraj szabasowa kolacja z udziałem izraelskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary. Na spotkaniu byli obecni także polscy politycy, między innymi Piotr Gliński, Mateusz Morawiecki, Adam Bielan, Jan Dziedziczak i Arkadiusz Mularczyk.
O kolacji na swoim Facebooku poinformował sam minister Ajjuba Kara. Do sieci trafiła nie tylko sama informacja o spotkaniu, ale także wideo, pokazujące gości. Minister Kara mówi na nim o współpracy polsko-izraelskiej. Zapowiada on zaproszenia dla kolejnych polskich ministrów do Izraela. W trakcie ich wizyt mają być omawiane różne rodzaje współpracy pomiędzy naszymi krajami.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

70 komentarzy

70 Komentarzy

 1. LSED

  26 listopada 2017 at 20:08

  Nasi okupanci szabasują w chałupie agenta Amanu 😛

  • spider

   27 listopada 2017 at 10:02

   To nie była kolacja tylko odprawa zadaniowa.

 2. Robert B.

  26 listopada 2017 at 20:22

  Sami swoi wśród swoich…

 3. Kwal

  26 listopada 2017 at 20:24

  Dziękuję panie redaktorze za zamieszczenie tego artykułu. To bardzo ważne dla Polaków, bo może wreszcie przejrzą na oczy gdzie załatwia się sprawy ważne dla żydostwa a ze szkodą dla Polski i kto w tym bierze udział. Wprawdzie pan tego nie zawarł w tekście ale oficjalnie podano że rozmawiano w sprawie Iranu, myślę jednak, że nie pomylę się za wiele jak napiszę że w kontekście są sprawy żydowskich roszczeń majątkowych…

 4. Robert B.

  26 listopada 2017 at 20:26

  Dziedziczak to ten, co „dementował”, że tuż po wygranych przez PiS wyborach razem z jakimś posłem PO poleciał do Izraela, żeby tam się stręczyć jako lobbysta Izraela w polskim Sejmie. Mało tu mają jeszcze „lobbystów”? Dziedziczak często-gęsto się tłumaczył, ale mnie to nie przekonuje. Mistrz Michalkiewicz określił to mniej więcej tak, że Dziedziczakowi po wyborach już najwyraźniej trudno ukrywać porywy serca gorejącego…

  • Jan

   27 listopada 2017 at 21:20

   U Dziedziczaka geny na twarzy są widoczne. A więc o czym mowa? Okupacja całą gębą!

 5. z-k

  26 listopada 2017 at 21:39

  współplemieńcy wespół z pachołami ……radzili kiedy tubylcom III-ciej okrągłostołowej będzie można objawić, że to już POLIN

 6. Marian

  26 listopada 2017 at 22:06

  Czy Ojciec Dyrektor też tam był?

  • Robert B.

   26 listopada 2017 at 23:13

   Ojciec Dyrektor był na hołdach… Żyd Daniels – nowy ulubieniec farbowanej prawicy – łaskawie nagradzał gojów za „ratowanie Żydów”, bo przecież rozumie się samo przez się, że goj ma obowiązek poświęcać się dla nich, poświęcać siebie i swoją rodzinę. I to jest szczyt heroizmu i humanizmu: umrzeć za Żyda. Goj ma za nich umierać, a jego potomkowie mają na Żyda zapierdalać. Żyd jedyne, co musi, to przeżyć. Oczywiście w każdy możliwy sposób, wliczając w to prowadzenie na śmierć innych Żydów. „Życie żydowskie” jest wartością samą w sobie…

  • jaro7

   1 grudnia 2017 at 14:38

   ojciec dyrektor był na poprzedniej.Byli tam juz tez Dziedziczak i Bielan.Tu jest link.
   http://trybeus.blogspot.com/2017/03/zydowski-mistrz-pijaru-oczarowa-serca-i.html

 7. Jaś

  26 listopada 2017 at 23:31

  Rozdziobią na kruki, wrony

  • Tosia

   27 listopada 2017 at 07:38

   „Trzeba nam rozdrapywać stare rany, żeby nie zabliźniły się błoną podłości.”

 8. Leszek1

  26 listopada 2017 at 23:52

  Ze Mateusz Morawiecki jest Zydem po matce to od dawna wiadomo. Przechwalal sie u „Sowy”, ze on tez jest z tych „the People”. ktorzy zamieszkuja w roznych krajach i wspolpracuja ze soba.
  Natomiast nie wiedzialem ze Glinskiemu jarmulka nie przeszkadza.
  Dobrze wychowany Polak nie nosi nakrycia glowy w pomieszczeniu, a juz szczegolnie w czasie posilku.
  Coz, jaki kraj, taki obyczaj.
  Wydaje mi sie, ze noszenie jarmulki to albo oznaka bezgranicznego posluszenstwa Goja w stosunku do Zyda, albo zwyczajne, trdycyjne zydowskie nakrycie glowy. Nie widze innych motywow tlumaczacych zakladanie i noszenie tego czepka.

  • klioes vel pislamista

   27 listopada 2017 at 00:22

   Jak bylem w Ziemi Swietej, to szanujac zwyczaje Zydow, w paru miejscach mialem nakrycie glowy (moja czapke).
   Tak wiec u nich szanowalem ich zwyczaje.
   Dlaczego wiec Zydzi nie szanuja u nas naszych zwyczajow?
   DLACZEGO WSZEDZIE MAJA BYC ICH ZWYCZAJE?

   No i dlaczego w Polsce polscy politycy dostosowuja sie do ich zwyczajow?

   • Robert B.

    27 listopada 2017 at 11:00

    „Stworzył ich Bóg w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni goje w innym celu, jak dla służenia Żydom dniem i nocą. Nie przystoi bowiem synowi króla (tj. Żydowi), aby mu służyły zwierzęta we własnej postaci lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” [Talmud]

    Dlatego.

    • klioes vel pislamista

     27 listopada 2017 at 11:27

     No tak.
     Dodam jeszcze, że Żydzi nie dostosowują się do polskich zwyczajów w Polsce.
     Kiedy wyraziłem zdziwienie, że pewien mój znajomy nie przyklęknął, tak jak ja, w kaplicy. On spokojnie odrzekł, ze jego religia zabrania mu oddwania czci wizerunkom.
     Skoro tak, to nie powinien był w ogóle wchodzić do kaplicy!

  • Marian

   27 listopada 2017 at 06:02

   Pamiętacie, jak swoje przemówienie przed Kongresem USA kukuniek Lech noblista zaczął słowami „we people” i dostał natychmiast owację na stojąco. 😉

   • Egzorcysta

    27 listopada 2017 at 12:15

    Kukuniek nazywal sie wczesniej Lejba Konhe, i to bylo jednym z powodow poparcia chazarstwa usraelskiego, elektryka traktorowego na prezydenta Polski.

 9. Danka

  27 listopada 2017 at 03:54

  Z drugiej strony, nie panikujmy.Bardzo milo, ze poznaja sie blizej, byle wiedziec, w co grane.

  • gosc

   27 listopada 2017 at 10:58

   A dowiesz się od Żyda co jest w interesie grane?
   A o co może chodzić Żydom?
   Z pewnością jak zawsze, i o to samo.

 10. gosc

  27 listopada 2017 at 10:49

  Skoro był tam p. Mularczyk, to gra toczy się podział ewentualnego toru po reparacjach wojennych, przecież cały majątek to żydowski majątek, gojom pozostaną ulice.
  Trzeba urabiać bałwanka.

  • Hania

   27 listopada 2017 at 11:00

   …i urabiają tego bałwanka, urabiają…

   Na każdym froncie
   Proszę zajrzeć na strony ” jedynego i światowego, gudłajskiego radyja”
   Od wczoraj zajęli się tworzeniem historii najnowszej
   Soah był jedynym, niewyobrazalnym i jedynym w rodzaju cierpieniem narodu.
   I to nie polskiego, żeby nie było niedomówień….

   http://www.radiomaryja.pl/

 11. Kacek

  27 listopada 2017 at 11:04

  Takie miłe spotkanie, śmietanka, aż miło, podobnie jak niegdyś niektórzy spotykali w restauracji p. Sowy i wyrywali z Polski co najlepsze kawałki, z tym tylko że już bezpośrednio kontrolowane przez „wybrane służby” zatem bardziej profesjonalnie nagrywane są rozmowy.
  I co na to polski kontrwywiad, jeśli taki istnieje?

 12. Antoni

  27 listopada 2017 at 11:16

  Dwa lata rządów PIS, i PAD, i widać jak na dłoni o co chodzi.
  Smutne.
  Zmienili jedynie Polakom chomąto.

  • klioes vel pislamista

   27 listopada 2017 at 11:24

   Mistrz Michalkiewicz miał jak zwukle rację, że PiS to partia żydoamerykańska.

   • jok

    27 listopada 2017 at 20:16

    Ale nie do końca ma tą rację, bo wynika, że gw należy do partii niemieckiej:)) Ja sądzę, ze tak jak amerykańska, powinna być uzupełniony o drugi człon.
    Natomiast nie ma – moim zdaniem – partii rosyjskiej (jako „stronnictwa”/grupy orientującego się na Rosję i dośc prominentnego, a przynajmniej – nie kanapowego) jest jakaś grupa interesu przy stronnictwie (czasem dalej czasem bliżej) przy stronnictwie – powiedzmy – niemieckim.
    Człon mniejszościowy na ż, powinien jeszcze – prócz uzupełniania czlonów innych – być dodatkowo wymieniony, jako osobne stronnictwo, acz przenikające inne stronnictwa

   • belzebub

    3 grudnia 2017 at 08:18

    tak – pis to partia filosemicka i proamerykańska – jednak to miliard razy mniejsze zło niż bycie ruską dzivvką – nie ma niczego bardziej plugavvego niż rusofilia. Dopiero daleko potem jest żydofilia.

 13. pola kowalska

  27 listopada 2017 at 14:25

  Wolala bym by nie wspolpracowali z nami bo ile razy wspolpracuja tyle razy ponosimy straty niesamowite.Niech zbiraja swoj majdan i sp****laj do siebie razem ze swymi kolaborantami nazywanymi
  ” POLAKAMI” agenty usraela w POLSKIM RZADZIE

 14. pola kowalska

  27 listopada 2017 at 14:28

  Nasz SUKCES MORAWIECKI spewnoscia dostal wskazowke na WIELKI SUKCES jak BALCEROWICZ .Jeno gowno zastapiono drugim

 15. Tomasz

  29 listopada 2017 at 09:13

  Daniels to spadochroniarz oficer wywiadu Izraela jego zadanie dbanie o interesy Żydów czytaj 65 Mln odszkodowania za mienie Żydów Obywateli II Rzeczypospolitej wyznania Mojżeszowego którzy zostali zamordowani w Niemieckich Obozach Zagłady na ternie okupowanej przez Niemców Polski i Europy.Odszkodowanie za mienie należy się tylko Rodzinom a nie chciwej na kasę szajce bogatych Żydów z USA I Izraela ,To nie jest żaden przyjaciel Polski i Polaków .Polska ma walczyć przeciwko Iranowi u boku Izraela ??? To nie jest zgodne Polską racją stanu ,Polska powinna zająć się budową własnej obrony przeciwlotniczej a nie czekać aż USA łaskawie dostarczy Patrioty ? Możemy ich w cale nie dostać .Prezydent Trump ma silną opozycję w Kongresie który decyduje też o sprzedaży technologii wojskowych.

 16. Tomasz

  29 listopada 2017 at 15:36

  Nie prawda Żydzi mają Kongres USA w garści ,Prezydent Trump obiecał Patrioty Polsce a Kongres może zablokować decyzję domagając się od Polski odszkodowań dla Żydów z USA I Izraela za ich otrzymanie w polityce nie ma sentymentów są interesy .

 17. Bogdan

  29 listopada 2017 at 19:53

  Czy oni są Polakami ,czy Żydami?.

 18. Piotr

  5 grudnia 2017 at 20:05

  Tak sie sklada, ze Pan Ajuub Kara jest arabskim ministrem w izraelskim rządzie- troche niedoinformowani jestescie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra