Z kraju

Kazimierz Sternik: Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej będzie mógł w dalszym ciągu organizować spotkania, wykłady i prelekcje

Z informacji uzyskanych od OK Arsus klub Dyskusyjny Myśli Politycznej będzie mógł w dalszym ciągu organizować spotkania, wykłady i prelekcje według form i zasad uzgodnionych pomiędzy dyrektorem a władzami Klubu – zapewnił portal Prawy.pl zastępca burmistrza warszawskiego Ursusa Kazimierz Sternik w odpowiedzi na nasze zapytanie, czy to prawda, że Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej ma zostać usunięty z obecnej siedziby w Domu Kultury przy ul. Traktorzystów 14?
Dodał, że Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej działa w Domu Kultury „Miś” (siedziba) od kilkunastu lat. – Strukturalnie nie podlega Ośrodkowi Kultury „Arsus”. Jest stowarzyszeniem, któremu obecnie przewodniczy Pani Ewa Tomaszewska – tłumaczył.

– Klub działa na warunkach uzgodnionych z dyrektorem Ośrodka Kultury „Arsus”. Instytucja kultury umożliwia działalność statutową Klubu na zasadach podobnych jak z innymi organizacjami działającymi na terenie Dzielnicy Ursus – zaznaczał.

Poproszony, aby odniósł się do informacji uzyskanych przez portal Prawy.pl, jakoby naciskał na dyrektora OK „Arsus” Bogusława Łopuszyńskiego aby usunął KDMP z ośrodka kultury, oświadczył: „Na insynuacje Pani w zapytaniu, nie będę się odnosił.”

To niewątpliwie dobra wiadomość dla mieszkańców Ursusa, z których wielu często odwiedzało progi klubu. Na zdjęciu: spotkanie opłatkowe członków Klubu Dyskusyjnego Myśli Politycznej.

Fot. K. Majkowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. hansi

  6 grudnia 2017 at 14:43

  „„Na insynuacje Pani w zapytaniu, nie będę się odnosił.”
  Jeśli cytat jest dosłowny, bez przekłamań własnych Pani Wiejak, to:
  – ALBO – „DO insynuacji Pani nie będę się odnosił..”, albo
  – „NA insynuacje pani nie będę reagował”…
  Jeśli cytat był wierny, to tylko potwierdza to moją obserwację,
  jakiej „jakości” mamy wszelkich „dyrektorów”,
  po Naczelnika Państwa, z jego dykcjOM polskOM…
  No, PO TO właśnie zrobiono nam Ministerstwo Oszwiate, żeby zgadzał się efekt finalny z literą Talmudu (w części dotyczącej BYDŁA i „nawozu”..), oraz zaistniało namacalne UZASADNIENIE dla zbożnej intencji PRZETRZEBIENIA troszeczkę pogłowia trzody,
  między innymi rękami „doktorów” Mengele – Radziwiłła i Posobkiewicza,
  reprezentujących dziarsko i wesoło, „polską służbę zdrowia” (szczęścia i pomyślności).
  To już chyba wolałem Gomułkę, z jego „zrobieniem wielkiego kroku naprzód”…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra