PRAWY.TV

Aborcjoniści śpiewami Hare Kryszna zakłócali modlitwę obrońców życia

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  10 stycznia 2018 at 09:06

  Jedno z dwojga: Albo wcześniej zgłoszona i przez to legalna była demostracja w obronie życia poczętego, albo był zgodny z prawem happening harri-krisznowcowy zwolenników aborcji. W pierwszym przypadku zakłócanie LEGALNEGO zgromadzenia powinno się było spotkać z reakcją policji. Odwrotnie z resztą też. Natomiast, jeśli obie demonstracje nie były zgłoszone, policja powinna była je uniemożliwić. Jak zwykle „podziwiam” bierność stróżów prawa.

  • Medor

   10 stycznia 2018 at 15:36

   Nigdzie na świecie ani w Polsce ruch Hare Kryszna nie angażuje się w pro ani anty-aborcyjne manifestacje. Organizatorzy protestu pro musieli użyć tych nagrań z własnej inicjatywy.

 2. Abel

  11 stycznia 2018 at 00:53

  eprudnik.pl/hare-kriszna-hare-hare-czy-wiesz-co-to-znaczy/
  Hare Kriszna, hare, hare – czy wiesz co to znaczy?

  KRISNA oznacza wprost – CZARNY, ZŁY, NIEGODZIWY, a także ZŁO w sensie moralnym, jako rzeczownik niemęskoosobowy oznacza NOC, CIEMNOŚĆ, MROCZNOŚĆ;
  HARE oznacza – BOSKI.

  Tak więc radośnie wykrzykiwane przez krisznowców „Hare Kriszna, hare, hare !!!” oznacza wprost:
  O BOSKI CZARNY, BOSKI, BOSKI !!!
  O BOSKI ZŁY, BOSKI, BOSKI !!!
  O BOSKI NIEGODZIWY, BOSKI, BOSKI !!!
  O BOSKIE ZŁO, BOSKIE, BOSKIE !!!
  O BOSKA CIEMNOŚCI, BOSKA, BOSKA !!!
  O BOSKA NOCY, BOSKA, BOSKA !!!
  O BOSKA MROCZNOŚCI, BOSKA, BOSKA !!!

 3. michu

  12 stycznia 2018 at 10:22

  Bożki pogańskie zawsze były krwawe i domagające się krwi (Biblia też o tym mówi).

 4. Małgorzata

  12 stycznia 2018 at 14:55

  Może jednak szanujmy przestrzeń publiczną i módlmy się w domach ,kościołach, a przede wszystkim w sercach. Troszkę pokory…….

 5. Katoliczka

  26 lutego 2018 at 20:16

  Hare Krishna ( Wisznuizm Bengalski) są przeciw aborcji!!!!. Oni nawet zwierząt nie jedzą!!. A i wierza w reinkarnacje wiec jak by byli za aborcją???. to nie logiczne. W Ich Biblii Bhagavad Gita jest napisane ze nie wolno dzieci zabijać , kobiet, starców i kaplanów , ale wolno sie bronic i bronic kraju oraz obywateli.. Ktoś to zrobił aby się pośmiać z Krysznowców… choc Oni to powinni z Katolikami stac za Obrona Zycia . ale Katolicy Ich od Sekciarzy nazywają wiec chyba nic z tego… Moze jakis dialog z innymi wyznaniami np ( Kryszna, Budda, reszta Chrzescijan ) mze wtedy logicznie z tym zabijaniem Ludzi skacza???… razem sila.. Pozdrawiam Szczęść Boże

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra