Z zagranicy

Ocaleni z Szoah zarzucili państwu żydowskiemu rasizm i neonazizm

Setki ocalałych z Holokaustu Żydów oraz ich potomkowie podpisali list otwarty, opublikowany w amerykańskiej prasie, w którym potępiają władze Izraela za dokonanie masakry w Strefie Gazy i wzywają do całkowitego bojkotu państwa Izrael jako rasistowskiego i nawiązującego po części do nazistowskiej spuścizny III Rzeszy.

 

Za skandal uznali publikowanie przez Elie Wiesela, jednego z najbardziej aktywnych syjonistów amerykańskich, fałszywych informacji, jakoby Hamas "składał dzieci w ofierze" i porównywanie tej organizacji do nazistowskiej. Wyrazili przy tym oburzenie "nadużywaniem historii" w celu usprawiedliwienia posunięć państwa żydowskiego w Strefie Gazy i mordów dokonywanych na tysiącach Palestyńczyków, w tym także dzieciach. "Nic nie może usprawiedliwić bombardowania obozów dla uchodźców, domów szpitali i uniwersytetów. Nic nie może usprawiedliwić odcięcia ludzi od wody i elektryczności" napisali.

 

Ludzie, którym udało się przeżyć piekło II wojny światowej nie mają wątpliwości, że sytuacja w Izraelu jest alarmująca. Ludność Palestyńska jest traktowana przez żydowską jako "gorsza rasa", natomiast przedstawiciele izraelskich skrajnych ugrupowań posuwają się nawet do adaptowania dla swoich potrzeb nazistowskiej symboliki. "Trzeba raz na zawsze skończyć z rasizmem" przekonywali.

 

 

Sprzeciw ich budzi również posługiwanie się przez środowiska syjonistyczne Holokaustem jako narzędziem wymuszania różnych kwestii.

 

W liście winą obarczają także Stany Zjednoczone za pomoc Izraelowi w prowadzeniu operacji w Strefie Gazy i szeroko rozumiany Zachód o prowadzenie działań dyplomatycznych mających na celu chronienie Izraela i uniemożliwianie potępienia jego działań na arenie międzynarodowej.

 

"Ludobójstwo rozpoczyna się z chwilą milczenia świata" napisali. Jednocześnie wezwali do natychmiastowego wymuszenia na państwie żydowskim zdjęcia blokady ze Strefy Gazy i zorganizowania bojkotu Izraela. ""Nigdy więcej" musi oznaczać NIGDY WIĘCEJ DLA NIKOGO!" skonstatowali.

 

Julia Nowicka

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Paweł

  19 listopada 2014 at 12:40

  Zapewne ci żydzi nie uzyskali w czasach Holocaustu żadnej pomocy ze strony amerykańskiego żydostwa. Teraz żydostwo śmie żerować na ich nieszczęściu i urządza Holocaust innym.

 2. Sir James III

  19 listopada 2014 at 13:01

  Żydzi w Izraelu po prostu już doskonale wiedzą, że nie ma innego wyjścia. Nie można prowadzić dialogu z islamem. Z nimi trzeba walczyć.

 3. Paweł

  19 listopada 2014 at 13:14

  Myli się Pan. To z Żydami nie można prowadzić dialogu. Są odpowiedzialni za bestialskie zbrodnie i nielegalne okupują ziemie. To z nimi trzeba walczyć. Muszą zapłacić za każdą krzywdę wyrządzoną Polakom.

 4. Sir James III

  19 listopada 2014 at 13:42

  Kasuję tę stronę z ulubionych i nie chodzi o sprawę Izraela – oni też są winni w wielu kwestiach, ale muzułmanie to bez porównania gorsze mendy a ta strona jest tubą muzułmanów.

 5. Ryszard

  19 listopada 2014 at 15:13

  Rasizm i nacjonalizm to rozumiem ale jak można żydom czy też Izraelowi zarzucać nazizm czy też neonazizm. To określenie pochodzi od skrótu NSDAP (Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników z niem. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei). Określenie stworzono po to aby Niemieckie Zbrodnie nie kojarzyły się z Niemcami ale z jakimiś przybyłymi z np. Marsa nazistami. Używanie takich określeń jak nazizm czy neonazizm jest charakterystyczne dla nieuków (i to można usprawiedliwić) lub agentów wpływu czy też politycznych idiotów – a to trudno wytłumaczyć.

 6. Paweł

  19 listopada 2014 at 15:19

  Znów się Pan myli. Ta strona nie jest tubą muzułmanów i tym bardziej izraela. Trudno o gorsze parchy od żydostwa.

 7. Dawid Zięcina

  19 listopada 2014 at 17:58

  [quote name=”Sir James III”]Kasuję tę stronę z ulubionych i nie chodzi o sprawę Izraela – oni też są winni w wielu kwestiach, ale muzułmanie to bez porównania gorsze mendy a ta strona jest tubą muzułmanów.[/quote]

  Prawda!!!
  Też mnie ta strona teraz zdenerwowała!!!
  Unlike!!

 8. świętopełk

  19 listopada 2014 at 19:23

  [quote name=”Sir James III”]Żydzi w Izraelu po prostu już doskonale wiedzą, że nie ma innego wyjścia. Nie można prowadzić dialogu z islamem. Z nimi trzeba walczyć.[/quote]
  jesteś żydem syjonistą czy idiotą?W palestynie ŻYDY MORDUJĄ GŁ CHRZEŚCIJAN.iDŻ RÓB GAŁĘ Abciowi Lismanowi

 9. świętopełk

  19 listopada 2014 at 19:24

  [quote name=”Dawid Zięcina”][quote name=”Sir James III”]Kasuję tę stronę z ulubionych i nie chodzi o sprawę Izraela – oni też są winni w wielu kwestiach, ale muzułmanie to bez porównania gorsze mendy a ta strona jest tubą muzułmanów.[/quote]chlapnij koszernego moczu

  Prawda!!!
  Też mnie ta strona teraz zdenerwowała!!!
  Unlike!![/quote]

 10. świętopełk

  19 listopada 2014 at 20:14

  żydy żydom zgotowały ten los,PRESCOT BUSCH-COŚ TAM O TYM WIE!jego prezydenty też

 11. koteq

  20 listopada 2014 at 10:40

  [quote name=”Paweł”]Myli się Pan. To z Żydami nie można prowadzić dialogu. Są odpowiedzialni za bestialskie zbrodnie i nielegalne okupują ziemie. To z nimi trzeba walczyć. Muszą zapłacić za każdą krzywdę wyrządzoną Polakom.[/quote]
  Masz całkowitą rację w 100%.

 12. Vincnet

  21 listopada 2014 at 21:23

  Może Pani podać żródło? Gdzie został opublikowany ten list?

 13. Bóg,Honor,Ojczyzna

  21 listopada 2014 at 23:19

  Polacy! Jesteśmy silnym narodem.. Tyle razy Nas zdradzano, okupowano. Ale nigdy nie straciliśmy naszej wiary w Boga Ojca Wszechmogącego! Tak ja Was wzywam bracia i siostry do modlitwy różańcowej.. to tylko 15 minut codziennej modlitwy. Średnio funkcjonujemy 12 godzin+, czymże jest więc 15 minut w wolnym czasie? Ateiści którzy nie wierzycie i Was śmieszy ”komiks” biblijny.. Nie mam nic do Was. Ale wiem, że lubicie eksperymentować, dlatego weźcie różaniec do ręki i spróbujcie się pomodlić. Nikogo nie zmuszam, ale zobaczycie jakie to uczucie.. Było wiele świadectw tego pięknego uczucia nawrócenia niewiernych, gdy pomodlili się szczerze różańcem. Uczyńcie ten ‚eksperyment’ mówiąc iż powierzacie się Dziewicy Maryji oraz sercu Jezusowemu. Zapewniam, że go nie zapomicie, tylko ”eksperyment” musi być szczery 🙂 Piszę to czysto z autopsji, bo sam tego cudownego uczucia nawrócenia doświadczyłem! Byłem okropnie małej wiary, ale to wszystko się zmieniło!

 14. Bóg,Honor,Ojczyzna

  21 listopada 2014 at 23:19

  Polecam poczytać o III Tajemnicy Fatimskiej. Bardzo ciekawy materiał Są tam zawarte informacje na temat 3 wojny, która się zbliża – będzie szokiem i wielkim dziwem dla świata. Po tym nastąpią kataklizmy. Ale my Polacy jako jedyny jeszcze wierzący naród i zawsze szukający ukojenia u naszej Królowej Polski mamy wyjść z tego cało! Musimy się tylko oddać miłosierdziu.

  Z Bogiem!

 15. a

  22 listopada 2014 at 21:42

  piekni ludzie!!! jednak nie kazdy zyd taki zly nie moge o tym zapomniec.

 16. a

  22 listopada 2014 at 21:43

  [quote name=”Bóg,Honor,Ojczyzna”]Polecam poczytać o III Tajemnicy Fatimskiej. Bardzo ciekawy materiał Są tam zawarte informacje na temat 3 wojny, która się zbliża – będzie szokiem i wielkim dziwem dla świata. Po tym nastąpią kataklizmy. Ale my Polacy jako jedyny jeszcze wierzący naród i zawsze szukający ukojenia u naszej Królowej Polski mamy wyjść z tego cało! Musimy się tylko oddać miłosierdziu.

  Z Bogiem![/quote]

  a moze z polski na zachod ruszy wielka fala wolnosci?

 17. Paweł

  22 listopada 2014 at 22:14

  [quote name=”a”]a moze z polski na zachod ruszy wielka fala wolnosci?[/quote]

  Nie sądzę. Naród polski cały czas pokazuje, że nie zasługuje na wolność. Jeżeli już to Węgrom przypadnie ten zaszczyt i szczerze pragnę, żeby tak było. Węgrzy pokazali, że potrafią walczyć, a my pokazaliśmy, że byle idiota może nami kierować. Ot, kubeł zimnej wody na głowy polaków.

  PS. taka mała uwaga: Polski, z dużej litery.

 18. Paweł

  22 listopada 2014 at 22:15

  [quote name=”Paweł”]Ot, kubeł zimnej wody na głowy polaków.[/quote]

  Oczywiście Polaków. Przepraszam.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra