Stanisław Krajski w swoim wideo wywiadzie dla portalu Prawy pl stwierdził, że masoneria współpracuje w Chabad-Lubawicz, a Chabad-Lubawicz współpracuje z PiS. W opinii badacza masonerii Chabad-Lubawicz to nie judaiści tylko jak chasydzi kabaliści jak masoni.

 

Zdaniem Stanisława Krajskiego PiS nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem - partii Jarosława Kaczyńskiego jest najbliżej do Chabad-Lubawicz. Ten związek się pogłębił gdy Mateusz Morawiecki został premierem – przyczyną tego jest to, że, według badacza masonerii, dzieci Morawieckiego chodzą do żydowskiej szkoły Chabad-Lubawicz (zdradził to Shmuel Boatech z Chabad-Lubawicz).

Według Wikipedii Stanisław Krajski „w 1986 uzyskał stopień doktora nauk filozoficznych (…) od 1994 pracował jako adiunkt na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wykładał również w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Regularnie publikował w gazecie "Nasz Dziennik". Jego artykuły poświęcone są m.in. wolnomularstwu i New Age. Jest blisko związany ze środowiskiem Radia Maryja. Należy do Akcji Katolickiej. W Telewizji Trwam prowadził (…) cotygodniowe programy z cyklu o dobrym wychowaniu "Savoir vivre" i (…) cotygodniowe programy z cyklu rozmów o filozofii "Świat Michała" (wraz z synem Michałem). W swoich publikacjach opisuje działania masonerii jako stanowiące zagrożenie dla Kościoła katolickiego i Polski”.

Rozmawiał: Jan Bodakowski