ad adwokat Arkadiusz Tetela, pełnomocnik rodziców Szymona. a
dwojkhkat Arkadiusz Tetela, pełnomocnik rodziców Szymona.woka adwokat Arkadiusz Tetela, pełnomocnik rodziców Szymona.t Ar adwokat Arkadiusz Tetela, pełnomocnik rodziców Szymona. adwokat Arkadiusz Tetela, pełnomocnik rodziców Szymona.kadiusz Tetela, pełnomocnik rodziców Szymona.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-11-miesieczny-szymon-zostal-odlaczony-od-aparatury,nId,3050868#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Adwokat Arkadiusz Tetela, który reprezentuje rodziców Szymona, oświadczył: "Rodzice są zdruzgotani, bo dzisiaj zebrała się komisja, która orzekła zgon ich dziecka. Zebrała się w godzinach innych, niż przekazywano to rodzicom".

Stwierdził także: "Rodzice zostali poinformowani, że o godz. 10.00 zbierze się komisja, która będzie orzekała o śmierci ich dziecka - czy jest sens dalej kontynuować proces leczenia, czy też nie. Jak się tu pojawili, okazało się, że komisja wydała już swoje orzeczenie".

Przekonywał również: "Rodzice byli przekonani, że będą jeszcze mogli porozmawiać z lekarzami i przede wszystkim uzyskają dokumentację, o którą prosili tydzień temu. Chcieli ją skonsultować z lekarzami z zewnątrz, do czego mają prawo i dopiero po konsultacji podjąć decyzję co do dalszego leczenia czy ewentualnie zgody na zakończenie procesu leczenia. Niestety, tak się nie stało, bo tej dokumentacji w całości nie otrzymali do dnia dzisiejszego".

"Rodzice byli przekonani, że będą jeszcze mogli porozmawiać z lekarzami i przede wszystkim uzyskają dokumentację, o którą prosili tydzień temu. Chcieli ją skonsultować z lekarzami z zewnątrz, do czego mają prawo i dopiero po konsultacji podjąć decyzję co do dalszego leczenia czy ewentualnie zgody na zakończenie procesu leczenia. Niestety, tak się nie stało, bo tej dokumentacji w całości nie otrzymali do dnia dzisiejszego"

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-11-miesieczny-szymon-zostal-odlaczony-od-aparatury,nId,3050868#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox