W ostatnich latach na sile przybrała przestępczość aborcyjna. Aby skutecznie z nią walczyć potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne. – piszą autorzy obywatelskiego projektu ustawy: STOP aborcji!

 

Niedługo będziemy składać w Sejmie podpisy poparcia dla inicjatywy ustawodawczej "Stop aborcji". Najbliższe dni rozstrzygną, czy przekroczymy wymagane 100 000 podpisów. Prowadzenie akcji „Stop aborcji" w tym roku jest bardzo utrudnione. O naszej inicjatywie milczą nie tylko media proaborcyjne, ale również te, które deklarują swój sprzeciw wobec aborcji. Wielu Polaków, którzy chętnie wyraziliby swoje poparcie, w ogóle nie wie, że taka akcja jest prowadzona. Są tylko dwie możliwości, aby złożyli swój podpis: natrafienie na wolontariuszy naszej Fundacji, którzy na ulicach wielu miast i miejscowości prowadzą zbiórkę, często przez wiele godzin dziennie, lub podpisanie się po tym, gdy ich znajomi, rodzina lub przyjaciele o to poproszą i poinformują ich o akcji.

 

Każdy podpis może mieć istotne znaczenie dla powodzenia zbiórki. Dlatego bardzo Państwa proszę, aby kliknęli Państwo w ten link, wydrukowali kartę do zbierania podpisów i w najbliższych dniach zebrali podpisy wśród swoich przyjaciół i znajomych. Każdy podpis ma znaczenie dla powodzenia inicjatywy. Ze względu na możliwe opóźnienia przesyłek, proszę o wysłanie kart z podpisami jak najszybciej – pisze Mariusz Dzierżawski, reprezentujący Fundację Pro Prawo do Życia.

Na stronie  znajduje się opis projektu, odpowiedzi na często zadawane pytania, karta do zebrania podpisów oraz wszelkie potrzebne materiały.

 

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę!