Dr Zbigniew Hałat MOCNO o segregacji sanitarnej!

0
0
0
Dr Zbigniew Hałat
Dr Zbigniew Hałat / Radio Maryja

Temat szczepień budzi emocje dlatego, że ich certyfikaty stają się swoistą przepustką do normalności, coraz bardziej niedostępnej dla tych, którzy szczepionek chcą uniknąć. Dlatego coraz więcej osób mówi wprost o segregacji sanitarnej. Przytaczamy wypowiedź dr Zbigniewa Hałata – epidemiologa - dla Radia Maryja…

- Każdy ma w swojej rodzinie stratę związaną z totalitaryzmem. Szczególnie powinniśmy się bronić, a nie wyrywać się przed szereg i nie proponować własnych rozwiązań sprzyjających tego rodzaju ausweisom, które będą upoważniać nas do normalnych funkcji życiowych – podkreślił dr Zbigniew Hałat, komentując tzw. paszporty szczepionkowe.

- Należy się spytać, gdzie są ci wszyscy rzecznicy, których utrzymujemy z własnych podatków. Gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Praw Dziecka, Rzecznik Praw Pacjenta? Przecież to są zmarnowane pieniądze, jeśli dochodzi do tak masowego łamania praw człowieka, że na podstawie wyniku bardzo zawodnego testu, jakim jest PCR, a tym bardziej test antygenowy, nie udziela się człowiekowi w potrzebie świadczeń zdrowotnych, na które płaci składki całe życie – zaznaczył. -  Segregacji być nie może i dlatego rzecznicy, o których na wstępie mówiłem, powinni się tą sprawą zająć, a jeżeli nie rzecznicy, to prokuratorzy  – podkreślił.

Jak myślicie, kto się tym zajmie?

Źródło: Radio Maryja

Sonda

Wczytywanie sondy...
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną