Polską edycję emituje stacja TTV należąca do TVN Grupy Discovery. Choć uczestnicy programu nie uprawiają seksu na wizji, zaś treści w nim zawarte według nadawcy są dozwolone od 16 lat, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły już skargi - pierwsza po emisji pierwszego odcinka. Od tego czasu pojawiły się nowe, jak przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy KRRiT: "W sumie są 4 skargi indywidualne, w tym jedna ze wskazaniem konkretnego odcinka z 2 listopada 2021 roku."
KRRiT wystąpiła do TVN Grupy Discovery o materiał wideo, którego dotyczą skargi. Członkowie Rady zapoznają się z nim i ocenią, czy treści w nim zawarte będą podstawą do nałożenia kary na nadawcę. Do czasu zakończenia procedury członkowie KRRiT nie mogą komentować sprawy.
Program emitowany jest przed godziną 23, a więc wtedy, gdy zakazana jest emisja treści mogących mieć negatywny wpływ i gorszących nieletnich. Jak czytamy na stronie KRRiT w czasie chronionym, czyli w godzina 6:00- 23:00:
"Zabronione jest rozpowszechnianie audycji lub innych przekazów zagrażających fizycznemu, psychicznemu lub moralnemu rozwojowi małoletnich, w szczególności zawierających treści pornograficzne lub w sposób nieuzasadniony eksponujących przemoc.
W czasie chronionym zabronione jest nadawanie audycji lub innych przekazów zawierających sceny lub treści mogące mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich."