PRAWY.TV

PRAWY.TV: Pietrzak – nie wygramy wyborów, bo nasze głosy liczą rosyjskie serwery

– Ta władza nie zajmuje polskiego stanowiska. Oni raczej słuchają się Moskwy i Berlina i realizują jakieś polecenia z dwóch stolic naszych odwiecznych okupantów a polskie interesy słabo ich obchodzą – mówi Jan Pietrzak w rozmowie z prawy.tv.

 

Z kolei za największą porażkę prezydenta Bronisława Komorowskiego ostatnich miesięcy, gość prawy.tv uznaje zorganizowanie osobnego marszu w rocznicę odzyskania niepodległości. – Dlaczego (prezydent Bronisław Komorowski) organizuje konkurencyjną imprezę, tak zwaną fałszywkę? To jest groteskowe – śmieje się Jan Pietrzak.

 

Głowie państwa wytyka także, że na początku swoje kadencji „polecił postawić pomnik” bohaterom Armii Czerwonej na polu Bitwy Warszawskiej pod Ossowem. – W głowie się nie mieści – żaden Polak na taki pomysł nie wpadł. Nikt wychowany w Polsce nie postawiłby pomnika najeźdźcom, potworom – zauważa Jan Pietrzak.

 

Jan Pietrzak odniósł się także do poziomu debaty publicznej. Podkreślił, że życie polityczno-społeczne nacechowane jest „ciągłą kłótnią”. – Jeśli jest jakiś spokojniejszy tydzień, to natychmiast wyciąga się jakąś aferę, po tylko, żebyśmy się kłócili, żeby nas denerwować. To jest zaprogramowana w Moskwie i w Berlinie metoda walki z polskością – podkreśla rozmówca prawy.tv.

 

Możliwość poprawy „trudnej sytuacji”, w jakiej obecnie znalazła się Polska, Jan Pietrzak upatruje nowych wyborach.

 

Nasze głosy wyborcze liczą serwery rosyjskie. W przetargu wygrała firma rosyjska. To jest zaprzeczenie konstytucji, bo wybory powinny odbywać się na terytorium Polski, i nie powinny być oddawane w pacht rosyjskiej firmie, która zrobi z tym co będzie chciała – przypomina z oburzeniem. – To jest problem numer jeden, który musimy rozwiązać, jeśli chcemy wygrać kolejne wybory – podsumowuje Jan Pietrzak.

 

MP, prawy.tv

fot. D. Różański

 

 

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ:

{youtube}PZ_EJ3AXh60{/youtube} 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

162 komentarze

162 Komentarzy

  1. Aracely

    5 listopada 2017 at 03:45

    thx for the info

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra