Z kraju

Nowe fakty w sprawie śmierci dziecka w warszawskim szpitalu

prawy.pl_images_szpital_sw.rodzinyJak dowiedział się portal Prawy.pl, matka dziecka, które zostało pozostawione na śmierć w warszawskim szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego zgłosiła się do szpitala już w piątek. Pierwsza próba zabicia dziecka nastąpiła z użyciem pigułki wczesnoporonnej. Dziecko jednak przeżyło.

Wówczas zdecydowano o jego mechanicznym zabiciu i usunięciu z łona matki, a kiedy i tę procedurę przeżyło – o pozostawieniu na śmierć w męczarniach. Wprawdzie oficjalnie nie wiadomo, czy urodzony, żywy jeszcze maluch był dzieckiem chorym, jednak z nieoficjalnych informacji, które do nas docierają, dziecko było zdrowe, a cała sprawa naciągana przez medyków po to jedynie, aby zadośćuczynić życzeniu matki i dokonać aborcji. Czy tak rzeczywiście było, będzie jednak musiała ustalić prokuratura.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra