Z zagranicy

George Soros chce zniszczyć Donalda Trumpa

prawy.pl_images_soros_flickr2A przynajmniej tak twierdzi były współpracownik CIA/NSA Steven D. Kelly, który w sobotę skomentował przetaczające się przez Stany Zjednoczone protesty przeciwko republikańskiemu kandydatowi.

Zdaniem Kelly’ego przyczyną, dla której multimiliarder usiłuje wyeliminować kandydaturę Donalda Trumpa jest to, iż ten ostatni nie należy do kontrolowanego przez syjonistów satanistycznego Nowego Porządku Świata (New World Order).

W piątkową noc liczne rzesze protestujących, a wśród nich wielu Afroamerykanów i Latynosów rozsierdzonych antyimigracyjnym stanowiskiem Trumpa, starło się ze zwolennikami polityka w Chicago w Illinois, zmuszając milionera do odwołania uczestnictwa w mającym się tam odbyć spotkaniu z wyborcami.

– Zdolność międzynarodowych pośredników handlowych do kontrolowania i wpływania na zmarginalizowanych lub prościej – umysły, nadal jest stosowana w celu niszczenia procesów demokratycznych i praw człoiweka – powiedział Kelly.

– Widzieliśmy destrukcję na Ukrainie, gdzie demony pieniądza takie jak George Soros były wykorzystywane do opłacania faszystowskich demonstracji. Tę samą taktykę, jak widzimy, wykorzystuje się w amerykańskich wyborach prezydenckich, gdzie George Soros raz jeszcze opłacił agresywne tłumy oponentów w celu przerwania legalnego zgromadzenia będącego wyrazem wolności słowa kandydata, który nie stanowi części kontrolowanego przez syjonistów satanistycznego Nowego Porzadku Świata (NWO) – tłumaczył, podkreślając, iż Trump nie jest typem karierowicza, nie jest związany z syjonizmem i nie będzie prowadził zgodnej z jego interesami polityki pchania Stanów Zjednoczonych w wojnę światową z Rosją.

– Fakt, iż widzimy najbardziej oczywistych służących Izraela prowadzących do ataku na jednego człowieka powinien stanowić najważniejszą wskazówkę, że partie polityczne to farsa, a prawdziwy wróg cywilizacji, syjonizm, panicznie boi się tego, co stanie się, jeżeli Trump wygra – dodał.

– Waszyngton działa na założeniu, że każdy urzędnik jest skorumpowany i może zostać wystawiony prokuraturze, jeżeli tylko się wychyli. Dojście do władzy polityka, który nie należy do satanistycznego sekretnego stowarzyszenia, lub który nie dał się kontrolować poprzez wymuszenie, kładzie cały system kontroli – przekonywał.

– Jedyna nadzieja w tym, że ten kraj podobnie jak i reszta świata usuną satanistyczne marionetki ze struktur władzy. Wszystcy powinniśmy zrozumieć, że nieprzyjaciel naszych nieprzyjaciół jest naszym przyjacielem – konkludował.

Donald Trump wygrywa obecnie w 15 stanach – w Alabamie, Arkansas, Georgii, Hawajach, Kentucky, Luizjanie, Massachusetts, Michigan, Mississippi, Newadzie, New Hempshire, Karolinie Południowej, Tennessee, Wirginii i Vermont.

Źródło: PressTV

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

37 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra