Z kraju

Marek Jakubiak nokautuje niemieckiego prezydenta

jakubiak_marekPoseł Kukiz’15 Marek Jakubiak nie pozostawił na Joachimie Gaucku przysłowiowej suchej nitki po tym, jak niemiecki prezydent oświadczył, że „Polacy potrzebują czasu, aby nauczyć się żyć z obcymi, dlatego nie potrafią okazywać im miłosierdzia”.

– Rzecz w tym, szanowny Panie, że jak będziemy chcieli popatrzeć na inne nacje to pojedziemy do Niemiec. A za parę lat jak już się nacieszycie szczęściem pozyskanym od obcych. Przyjedziecie do nas i z łezką w oku przypomnicie sobie jak kiedyś żyło się w Europie – stwierdził Jakubiak na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Skandaliczna wypowiedź Gaucka padła, kiedy został on zapytany przez jednego z uczestników Dni Katolików o to, dlaczego katolicka Polska wybrała politykę narodowego izolowania się. – Polaków dotyczy to, co mówiłem wcześniej o mieszkańcach wschodniej części Niemiec: potrzeba czasu, by nauczyć się żyć z obcymi i by zmienić obcość w zażyłość – oświadczył wówczas prezydent Niemiec, były ewangelicki pastor.

Warto zauważyć, że w przyszłym roku kończy się jego pierwsza pięcioletnia kadencja jako prezydenta i wcale nie jest wykluczone, że sterroryzowani przez muzułmańskich przybyszów Niemcy – nawet jeżeli zdecyduje się on kandydować po raz drugi – wybiorą kandydata, który zapewni im bezpieczeństwo i zahamuje niekontrolowany napływ do kraju ludności muzułmańskiej.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Alise

  5 listopada 2017 at 01:58

  thx for the info

 2. phen375 scam

  30 listopada 2017 at 18:02

  Find Success With Weight Loss With These Tips

 3. flexispy login

  5 grudnia 2017 at 15:24

 4. cap quang fpt

  25 grudnia 2017 at 18:57

  Wonderful blog! I found it while searching on Yahoo

 5. Ona Higini

  22 czerwca 2018 at 11:25

  Facturación en la nube DAF ERP para hostelería con múltiples opciones de configuración y personalización que permiten la adaptación a la mayoría de negocios. Disponemos de toda la potencia de un ERP online con una eficiencia y una velocidad de funcionamiento sin competidores

 6. Heaven Adrian

  5 lipca 2018 at 09:19

  DAF ERP TPV Hostelería se actualiza de forma automática en tiempo real, optimizando el trabajo en equipo desde diferentes puntos: entre la terraza y el local, la cocina y la sala, la planta superior y la inferior.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra