Z kraju

Prof. Krystyna Pawłowicz ostro o Sorosie i liście jego eurodeputowanych

prawy.pl_images_nowe_stories_politycy_krystynapawlowiczCzy antypolska, naruszająca zasady ustrojowe polskiej konstytucji działalność lewackiego, wynarodowionego, globalnego awanturnika G. SOROSA, otwarcie i bezczelnie finansującego u nas antydemokratyczne, antypolskie środowiska, zwalczające suwerenność Polski, jej chrześcijańską kulturę, propagujące sprzeczne z konstytucją wykolejenie obyczajowe i moralne, finansującego wszelkie inicjatywy wymierzone w obecne, legalnie, demokratycznie wybrane polskie władze – JEST W POLSCE LEGALNA? – pyta poseł prof. Krystyna Pawłowicz na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych.

Poseł Pawłowicz nie ma żadnych wątpliwości, że „jeśli poważnie traktujemy nasze państwo, siebie, naszą konstytucję i prawo polskie, to temu człowiekowi Polska powinna po pierwsze – odebrać najwyższe polskie odznaczenie, które przyznał mu b. prezydent B. Komorowski, a po drugie – odpowiednie władze powinny zainteresować się i ocenić legalność w Polsce działań tego konsekwentnego szkodnika”.

Pytanie tylko, co w tej sprawie zrobi Prezydent Andrzej Duda?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. nackte muschi

  25 listopada 2017 at 01:44

  JIMMY CHOO OUTLET ??????30????????????????5??????????????? | ????????

 2. best online poker for US players

  8 grudnia 2017 at 23:56

  The account aided me a acceptable deal. I had been

 3. viagra

  24 grudnia 2017 at 05:49

  Im grateful for the blog. Fantastic.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra