Z kraju

Efekt „Róbta co chceta”. Kłopot Owsiaka i zaprzyjaźnionej TVN24. VIDEO!!!

To miał być wyjątkowy program. Nie dość, że na żywo, to jeszcze nie ze studia. „Szkło Kontaktowe” pojechało do Kostrzyna nad Odrą. Oberwało się dziennikarzowi Grzegorzowi Miecugowowi.

 

Piątek, 22.00. Na scenie XIX Przystanku Woodstock w Kostrzynie Artur Andrus, satyryk oraz prowadzący codzienną audycję w TVN24 Grzegorz Miecugow. Po około 20 minutach z tyłu sceny zaczaja się młody mężczyzna, który kilkakrotnie policzkuje prowadzącego. Zanim został obezwładniony przez przystankową ochronę pokazał kartkę z tekstem „TVN kłamie”.

 

Zobacz nagranie:

 

 

Na nagraniu słychać, jak młodzi woodstokowicze skanduję „przepraszamy”. Zarzuty w tej sprawie ma jeszcze dziś usłyszeć Oskar W. – mieszkaniec Białegostoku – odpowie za zakłócenie przebiegu imprezy masowej.

 

Biuro imprezy wydało w związku z incydentem specjalne oświadczenie:

– Wyrażamy szacunek wobec widowni i społeczności Akademii Sztuk Przepięknych, która przez kilka minut skandowała „Przepraszamy”. WOŚP dołącza się do tych słów. Bardzo się cieszymy, że razem z Grzegorzem Miecugowem możemy wszystkich zaprosić na sobotni, drugi odcinek „Szkła kontaktowego” z ASP – mówi Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Zarzuty w tej sprawie ma jeszcze dziś usłyszeć Oskar W. – mieszkaniec Białegostoku – odpowie za zakłócenie przebiegu imprezy masowej.

 

Mimo tych zapewnień Policja z Gorzowa Wielkopolskiego ma pełne ręce roboty. Dziś do godz. 7:00 . policjanci odnotowali: 32 przypadki drobnych kradzieży (plecaki, dokumenty, telefony komórkowe), 51 przypadków zatrzymania osób posiadających narkotyki (kilka na terenie pola, a zdecydowana większość – w mieście), 1 przypadek sprzedaży narkotyków. Zatrzymano 9 nietrzeźwych kierujących – czytamy na stronie internetowej KGP.

 

Doszło także także wypadku drogowego z udziałem uczestników imprezy. „Około północy odnotowano wypadek drogowy, w którym brał udział samochód marki "Opel Tigra". Po kostrzyńskim koncercie wracali nim przez Gorzów do Barlinka uczestnicy "woodstockowego" spotkania. Na prostym odcinku drogi W-132, pomiędzy miejscowościami Białcz i Motylewo, w samochód ten czołowo uderzyła kierująca samochodem VW Golf. W wyniku zderzenia na miejscu zginął 37-letni kierowca Opla. Dwójka pasażerów auta (drugi mężczyzna i 5-letnie dziecko) doznała ogólnych potłuczeń. Do szpitala z poważnymi urazami trafiła również 27-letnia kierująca VW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło najprawdopodobniej na skutek błędu kierującej golfem nadjeżdżającej od strony Gorzowa.” – głosi komunikat Policji.

 

Mp, kgp gw, tvn24, youtube.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra