PRAWY.TV

PRAWY.TV: Nowa ideologia już w Polsce! Jak się bronić?

To jest gorsze niż komunizm czy faszym! – Można zdobyć granty na badania naukowe, pod warunkiem, że są one zgodne z ideologią gender – ostrzega w rozmowie z prawy.tv prof Maria Ryś z UKSW. – Wprowadzanie gender odbywa się także poprzez zmianę prawa. Ma jeden haczyk: pod rzekomo pozytywnymi hasłami w rzeczywistości wyrażona jest ta nowa ideologia – dodaje rozmówczyni ks. Ryszarda Halwy.

 

Czy można zatem uznać, że gender wchodzi do danego państwa, wykorzystując szereg technik manipulacyjnych?

 

Na pewno nie jest to nurt jednolity i na pewno osoby, które dziś bardzo mocno angażują się w promowanie gender, robią to z dobrej woli, nie wiedząc, czemu w rzeczywistości służą. Obecnie mamy do czynienia z rewolucją kulturową, a więc trzecim etapem rozwoju ideologii gender. Jej podstawowe założenia: nikt nie rodzi się kobietą czy mężczyzną, płeć ma charakter kulturowy; dziś, jeśli zechcę, mogę być kobietą, a jutro mężczyzną. Największym paradoksem ideologii gender jest możliwość zmiany płci w czasie całego życia tyle razy, ile tylko chcemy. Tymczasem homoseksualizm jest wrodzony i jego akurat zmieniać nie wolno. Takich absurdów jest o wiele więcej.

 

Wobec tego jak to jest z tym homoseksualizmem?

 

Sprawa jest niezwykle złożona. Należałoby jeszcze przeprowadzić badania, ale na podstawie aktualnej wiedzy można wskazać kilka podstawowych aspektów. Pierwszy to są nieprawidłowe postawy rodzicielskie: nieobecność ojca, dominująca matka… Ale także może być wczesne uwiedzenie seksualne. Przyczyną zachowań homoseksualnych męskich może stać się także fakt, że młody człowiek, dorastając, wtedy, kiedy wahał się nad wyborem bardzo wielu zachowań, spotkał dominujące kobiety. I poszukiwał swojego ojca. W przypadku homoseksualizmu kobiet problem jest jeszcze bardziej złożony, ale na pewno nie znaleziono genu homoseksualizmu.

 

Obejrzyj całą rozmowę:

 

Można mówić, że jest to śmiercionośna ideologia?

 

Nie dziwię się, że Jan Paweł II nazwał ją ideologią śmierci. Nie dziwię się, że Benedykt XVI w przemówieniu do Kurii Rzymskiej mówił o niej jako o wiele groźniejszej od komunizmu. Z tamtego systemu zdawaliśmy sobie sprawę. Tutaj jest odwrotnie.

 

not. mp

rozmowa ukazała się także w sierpniowym numerze miesięcznika "Moja Rodzina".

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

177 komentarzy

177 Komentarzy

  1. Marijuana Dispensary

    8 listopada 2017 at 08:17

    Certainly a lot of information to take into consideration. That is the thinking of a creative mind.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra