Z zagranicy

Brytyjskie wolontariuszki masowo uprawiają seks z imigrantami w Calais

refuges

youtube.com

Brytyjskie wolontariuszki same pchają się imigrantom do łóżek! Jak twierdzi anonimowy informator, w obozie dla uchodźców „Jungle” w Calais wolontariuszki mają nawet kilku mężczyzn dziennie w tym nieletnich! Także z krajów, gdzie wirus HIV jest powszechny.

Tyle się mówi o gwałtach i molestowaniu seksualnym kobiet przez imigrantów, tymczasem okazuje się, że to same pchają się imigrantom do łóżek
O sprawie pisze brytyjski dziennik „Daily Mail”, powołując się na anonimowego informatora. W obozie „Jungle” w Calais przynajmniej kilka wolontariuszek ma regularnie odbywać stosunki z imigrantami. Czasem są to ponoć niepełnoletni imigranci. Jak podaje informator to właśnie stosunki seksualne pomiędzy imigrantami i kobietami spoza obozu są najczęstszymi stosunkami, do jakich dochodzi na terenie „Jungle”. Wiadomo jest także, że do stosunków dochodzi także pomiędzy męskimi wolontariuszami i imigrantkami, ale ma to być zjawisko rzadsze. Wolontariusze w Calais niemal jednogłośnie potępili rewelacje anonimowego informatora i stwierdzili, że wszelkie takie sprawy nie powinny były zostać ujawnione. Choć znalazł się też jeden wolontariusz, który potępił nie tylko zachowanie swoich kolegów, ale także zamiatania problemu pod dywan. – To naprawdę bardzo mnie martwi, że bardziej zależy nam na prasie i utrzymaniu naszej reputacji, niż na ujawnieniu prawdy, w tym wypadku przypadków wykorzystywania seksualnego – powiedział informator „Daily Mail”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra