Z kraju

Nie tylko Putin śmiał się z Tuskiem po Smoleńsku… ZOBACZ NAGRANIE!

Burzliwa dyskusja toczy się wokół nowych zdjęć Putina i Tuska w Smoleńsku. Warto przypomnieć, że na wojskowym lotnisku 17 kwietnia śmiechu nie mógł powstrzymać także prezydent Bronisław Komorowski.

 

Tego dnia po godzinie 22.00 wojskowy samolot CASA przywiózł na swoim pokładzie trumny wielu ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Jako pierwsza materiał pokazała Telewizja Trwam. Wyraźnie widać, że obu panom raczej jest do śmiechu. O czym rozprawiali ci politycy do dziś jest tajemnicą… owianą mgłą smoleńską.

 

Obejrzyj nagranie:

 

 

Michał Polak

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra