Z kraju

Kto finansuje lewactwo – Sierakowski przyznał że 90 proc. wpływów dla Krytyki Politycznej jest z zagranicy

sierakowski2014Kreowany na „odnowiciela” lewicy w Polsce Sławomir Sierakowski nieopatrznie w rozmowie z Dominiką Wielowiejską ujawnił, kto finansuje lewicę w Polsce. – 90 proc. dotacji dla mojej organizacji pochodzi z zagranicy. Kaczyński może nam skoczyć! – powiedział lider Krytyki Politycznej w Poranku TOK FM.

W trakcie audycji na temat finansowania organizacji pozarządowych Sławomir Sierakowski najpierw twierdził, że – cały numer polega na tym, żebyśmy wchodzili w gąszcz szczegółó, żeby zaczęli debatować i wyjaśniać bardzo uczciwe intencje. (…) Dlatego, żeby nie zostało to samym oskarżeniem. I o to tu chodzi. Tu są dwa etapy istotne – sam moment oskarżenia, ponieważ później nikt się nie będzie przyglądał. PiS rozpoczyna dwie kampanie: o zdobycie Polski samorządowej, „gdzie jest duża kasa i która jest ostatnim bastionem opozycji” oraz druga kampania którą będzie atak na NGOsy. To przejście do etapu otwarcie orbanowsko-putinowskiego. – opowiadał Sierakowski.

– Są bardzo silne ograniczenia dla organizacji pozarządowych w wydatkowaniu środków, na przykład na pensje. To jest bardzo trudno uzyskać. W mojej organizacji pracuje kilkadziesiąt osób i ogromna większość – 90 proc. dotacji, zawsze tak był – pochodzi z zagranicy. To nam zapewnia niezależność w Polsce. I bardzo dobrze, bo Kaczyński nam może skoczyć dzisiaj. Bardzo się z tego cieszę – powiedział Sierakowski.

Dodając – Mojej organizacji nie da się zaszkodzić. Prowadząc organizacje pozarządowe od 15 lat doskonale wiem, jak bardzo silne obostrzenia towarzyszą wydatkowaniu środków. – opowiadał lider Krytyki Politycznej w rozmowie z Dominiką Wielowiejską.

Komentarz Prawego – Sierakowski stwierdził pośrednio, że nie zamierza podporządkować swojej organizacji polskiemu prawu. W dodatku lider „Krytyki Politycznej” zapomniał o zaproszeniu niemieckich bandytów nazywanych „antyfaszystami”na Marsz Niepodległości. Fakt, że 90 proc. wpływów finansowych jest z zagranicy wskazuje, kto finansuje lewacką ideologię w Polsce. I pozostaje pytanie – ilu z fundatorów jest powiązanych z niemieckimi fundacjami, obcymi służbami specjalnymi i agenturą wpływu oraz ile rozmaitych agend Sorosa dorzuca Sierakowskiemu swoje judaszowe srebrniki?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

  1. Pingback: Bab Berdarah Pada Lansia

  2. Pingback: Kutil Kelamin Dan Pengobatannya

  3. Pingback: Penyebab Terjadinya Kondiloma

  4. Pingback: obat kutil jengger

  5. Pingback: obat kutil kelamin ampuh}

  6. Pingback: obat kutil kelamin alami}

  7. Pingback: obat alami kutil kelamin obat alami kutil kelamin

  8. Pingback: obat tradisional ambeien paling ampuh

  9. Pingback: Kutil Di Kemaluan

  10. Pingback: Gejala Penyakit Kutil Kelamin Pada Wanita

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra