Z kraju

Rabiej wykończy Nowoczesną – chce przyjąć do Polski 10 tys. imigrantów

Paweł Rabiej postanowił do końca „zaorać” Nowoczesną. Mówi o ściągnięciu do Polski… 10 tys. imigrantów.

Na nietypowy pomysł „poprawienia” sondażowych wyników macierzystej partii wpadł Paweł Rabiej. Jeden z liderów ugrupowania Ryszarda Petru na antenie TVP Info w programie „Cztery strony” stwierdził, że Polska powinna przyjąć… 10 tysięcy uchodźców. Tymczasem – jak podała dziś Komisja Europejska – w marcu państwa członkowskie dokonały relokacji rekordowej liczby prawie 2,5 tys. migrantów. Jej zdaniem potrzebne są dalsze działania wszystkich państw UE, by dokonać relokacji wszystkich kwalifikujących się do tej procedury osób. – Polskę jako duży i istotny kraj w UE jest stać na to, żeby przyjąć 10 tys. migrantów – opowiadał polityk. Kompletnie ignorując, co tak naprawdę Polacy sądzą o przyjmowaniu uchodźców z krajów islamskich.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

182 komentarze

182 Komentarzy

 1. www.quiltblockpartykits.com

  29 listopada 2017 at 15:08

  No matter if some one searches for his necessary thing, therefore he/she desires to be available that
  in detail, thus that thing is maintained over here.

 2. driver toolkit activation code

  16 grudnia 2017 at 16:51

  Deference to op , some superb selective information .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra