ZŁOTY KAMIL STOCH! Pierwszy medal dla Polski w Soczi! VIDEO!

Na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi pierwszy medal dla Polski zdobył Kamil Stoch w skokach narciarskich. Polski skoczek sięgnął po ZŁOTO!

 

Po pierwszej serii Kamil Stoch zajął I miejsce skacząc na odległości 105,5 m odległością i punktacją deklasując rywali. Drugi bowiem Adreas Bardal miał 101,5 m. Różnica punktowa między nimi po pierwszej serii również była ogromna i wynosiła 6,2 pkt.

Zobacz skok Kamila Stocha – I seria. VIDEO! >>

W drugiej serii Kamil Stoch skoczył 103,5 m – najdalej. Tym samy zajął pierwsze miejsce i zdobył pierwszy medal dla Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. MEDAL ZŁOTY!!!

Zobacz skok Kamila Stocha – II seria. VIDEO! >>

 

Bardzo dobrze zaprezentowali się też inni Polacy. Maciej Kot zajął 7. miejsce, a Jan Ziobro zajął 13.

 

Zobacz także: Przed skokiem po ZŁOTY MEDAL Stoch wziął udział w Mszy Św. ZDJĘCIA! >>

AG

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

361 komentarzy

361 Komentarzy

  1. Bernarda

    5 listopada 2017 at 01:12

    thx for the info

  2. Bola Vegas

    7 listopada 2017 at 13:09

    i love bob dylan, he is one of the best singer songwriter**

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra