„Gazeta Wyborcza” płacze… nad wyjściem Deutsche Banku z Polski!

Niezawodna w swojej antypolskości „Gazeta Wyborcza” rozpacza, że – Z Polski wycofa się najbardziej znany niemiecki bank? Dlaczego? Ponieważ – „Nie chce kopać się z państwowymi molochami”.

Wśród rozmaitych ubolewań znalazły się także i takie – Deutsche Bank cierpi też przez niskie stopy procentowe (w takim środowisku zawsze bankom jest trudniej zarabiać), podatek bankowy i podwyższone składki do Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Istotnie to wielka tragedia, że niemiecki bank znany z fałszowania danych i bycia praktycznie bankrutem tak mało zarabia na Polakach.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Dadado Veig

    3 listopada 2017 at 03:25

    Ridiculous story there. What happened after? Good luck!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra