Senat przyjął bez poprawek ustawę powołującą Krajowy Zasób Nieruchomości

Ustawa umożliwia m.in. budowy mieszkań w ramach programu Mieszkanie plus na gruntach skarbu państwa zakłada przyjęta przez Senat w czwartek ustawa o Krajowym Zasobie Nieruchomości.

– Ustawa o Krajowym Zasobie Nieruchomości umożliwi wykorzystanie pod budownictwo mieszkaniowe gruntów należących do skarbu państwa. W Polsce występuje duży deficyt mieszkań na wynajem, realizowany przez rząd program Mieszkanie Plus może to zmienić. Nie stanie się to oczywiście od razu: program rozpisany jest na lata, to działanie długofalowe. Natomiast jesteśmy przekonani, że idziemy we właściwym kierunku – – powiedział cytowany w komunikacie minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

103 komentarze

103 Komentarzy

  1. resort asbestos

    6 listopada 2017 at 09:07

    Right away I am ready to do my breakfast, later than having my breakfast
    coming again to read additional news.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra