Z zagranicy

To nie żart! Hillary Clinton rozważa zostanie pastorem!

Znana ze swoich proaborcyjnych poglądów, skrajnie lewacka była pierwsza dama USA Hillary Clinton rozważa zostanie pastorem kościoła metodystów.

Bill Shillady, duchowy doradca Clinton i autor książki na temat nieudanej kampanii prezydenckiej, która wkrótce zostanie opublikowana, powiedział o tym w rozmowie z „The Atlantic”. Gazeta opublikowała 6 sierpnia artykuł „Hillary chce mówić kazania” autorstwa Emmy Green, w którym ujawnia marzenie Hillary Clinton zostania pastorem metodystów. Autorka artykułu spekuluje, że Clinton ostatnio wycofała się z publicznych rozmów na temat swojej wiary i że to był jeden z powodów, dla którego przegrała w 2016 roku.

„Były redaktor Newsweeka Kenneth Woodward ujawnił, że Clinton powiedziała mu w 1994 roku, że przez cały czas myśli o zostaniu pastorem metodystów” napisała Green.

Niemalże hagiograficzna książka Shillady’ego „Strong for a Moment Like This: The Daily Devotions of Hillary Rodham Clinton”, już w samym tytule nawiązuje do Księgi Estery, „która opowiada historię młodej kobiety, która musi stawić czoła skorumpowanym politykom w celu ocalenia swojego narodu”. W przypadku postaci Hillary Clinton takie nawiązania brzmią co najmniej jak niesmaczny żart, a jednak autor książki to czyni, dokładając jeszcze relacje z poświęceń, na jakie miała się zdobyć Clinton w czasie kampanii wyborczej.

Sam Shillady oświadczył w rozmowie z „The Atlantic”, iż uważa, że Clinton „byłaby wspaniałym pastorem” i nie przeszkadzały mu w tym ani skrajnie lewackie ani proaborcyjne poglądy.

Clinton wspiera aborcję i związki jednopłciowe

Przyznam, że strach pomyśleć, czego Hillary Clinton mogłaby nauczać w kościele metodystów, skoro jej przemówienia zawsze były mocno nacechowane ideologią Nowej Lewicy i to w różnych obszarach. Liczba jej przemówień, w których opowiadała się za związkami jednej płci jest ogromna, podobnie zresztą jak i proaborcyjnych.

– Nienarodzona osoba nie ma praw konstytucyjnych – przekonywała Clinton na antenie NBC w kwietniu 2016 roku. W tym samym wywiadzie przyznała, że kobieta przy nadziei „jest matką, która nosi swoje dziecko”, co oznacza, że posiada ona świadomość swoich zbrodniczych działań.

Co więcej, posunęła się do powiązania proliferów z grupami terrorystycznymi i powiedziała Planned Parenthood, że jej kampania należy do aborcyjnego giganta o jego aborcjonistów.

W jej ocenie zakazanie aborcji przez częściowe urodzenie jest „ekstremalne, zwodnicze i niekonstytucyjne” – tak twierdziła jeszcze jako senator w 2003 roku. Przyznała wówczas, że procedura dotyczy „żywego dziecka” poprzez stwierdzenie: „Uważam, że zmuszanie kobiety do donoszenia dziecka, o którym wie, że umrze, jest zbrodnią, i to nie tylko na jej zdrowiu fizycznym, jej zdrowiu psychicznym, lecz także na naszych wartościach jako narodu wolnych ludzi”.

Warto w tym miejscu przypomnieć, na czym polega aborcja przez częściowe urodzenie. Otóż kiedy z łona matki wyjdzie już niemalże całe ciało dziecka (za wyjątkiem główki), aborter bierze nożyczki i wbija je ostrymi końcami w podstawę czaszki dziecka, następnie bierze silnie ssący aparat, aby wyssał mózg dzieciątka. Oto, za czym opowiada się Hillary Clinton i to chce promować wśród metodystów, którzy w 2016 roku opuścili proaborcyjną koalicję. A może właśnie opuszczenie przez metodystów organizacji promującej zabijanie dzieci poczętych jest przyczyną, dla której niespełniona w polityce Clinton chce promować wyznawane przez siebie antywartości właśnie tam?
Źródło: LifeSiteNews

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

183 komentarze

183 Komentarzy

  1. buy instagram likes

    20 grudnia 2017 at 16:00

    No matter if some one searches for his vital thing, thus he/she wishes to be available that in detail, therefore that thing is maintained over here.

  2. ants

    24 grudnia 2017 at 03:41

    Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the visibility of

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra