Rodzina

Seksmatematyka w niemieckich szkołach

Plan nauczania zatwierdzony przez władze niemieckie na 2015 rok zakłada, że dzieci już od pierwszej klasy będą uczyły się o różnorodności seksualnej na takich przedmiotach jak matematyka, chemia, fizyka. Na niewiele zdał się opór zarówno rodziców, jak i nauczycieli.

 

Rodzice dzieci zaprotestowali i wystosowali petycję, która spotkała się z potępieniem ze strony władz oraz środowisk lewicowych. Mimo nacisków podpisało ją już 65 tys. osób.

 

Niestety nie jest to scenariusz żadnej chorej komedii filmowej, ale rzeczywistość, z którą zmierzyć się muszą Niemcy. To efekt postępującej w tym kraju od lat 70. degradacji społecznej polegającej na rozbiciu rodziny, tożsamości oraz integralności psychicznej człowieka. – Ich zadaniem jest przeforsowanie idei, że istnieje wiele tożsamości płciowych. Nie chodzi tu o żadne prawa dla homoseksualistów. Celem ostatecznym jest zniesienie tożsamości, w tym tożsamości płciowej – powiedział dr Mathias von Gersdorff podczas spotkania zorganizowanego przez Stowarzyszenie Piotra Skargi. – W Niemczech w szkołach elementem nauczania są gry podważające tożsamość płciową oraz poddające w wątpliwość heteroseksualizm jako normę. Te gry przypominają pewną pseudoreligię – tłumaczył, dodając, iż wobec opornych stosuje się techniki zastraszające, albo terror psychiczny, aby stłumić protest.
 

– Celem genderystów nie jest przekonanie człowieka do swoich poglądów, ale stworzenie nowego człowieka, doprowadzenie do zmian w jego mózgu, aby tym sposobem ukształtować go na całe życie – ostrzegał von Gersdorff. – Gdyby ludzie dowiedzieli się, jak radykalni fanatycy stoją za całym tym procesem, to nastąpiłby ostry sprzeciw – dodał.
 

Współczesne Niemcy, które od czci i wiary odżegnują dr. Mathiasa von Gersdorffa, podobnie zresztą jak i Gabriele Kuby, również znajdującą się na czarnej liście niemieckich lewaków, nagle stanęły przed problemem, jaki same sobie zafundowały w swoim zaślepieniu, i nie potrafią się z nim uporać.
– Byłem obecny na trzech demonstracjach w Stuttgardzie przeciwko programowi nauczania. Pierwsza nie dotarła do celu, drugą obstawiało ponad 500 policjantów, trzecia zaś została zablokowana w kilku miejscach – dr Mathias von Gersdorff nie krył, że sytuacja staje się coraz bardziej napięta.
 

– Młodzieżówka Partii Zielonych stwierdziła, że jeśli chodzi o akceptację różnorodności homoseksualnych, nie wolno poddać się naciskom i ustąpić. Domagała się ponadto zniesienia podziału na dwie płcie. Założono portal internetowy dla osób homoseksualnych i tam pisano, że reakcja ta jest reakcją wynikającą z nienawiści do homoseksualistów. Zaczęła się nagonka – relacjonował. – Odrzucenie tego programu nauczania wspiera homofobię – oświadczył jeden z głównych bohaterów skandalu, zasiadający w lokalnych władzach Badenii-Wittenbergii. Również media stosowały terror psychiczny wobec osób protestujących.
 

Homoseksualne lobby ma jeden bardzo słaby punkt – otóż nie jest w stanie zintegrować swoich zwolenników. – Popierają je jedynie media i stąd wrażenie, że cieszą się one społecznym poparciem – zauważył von Gersdorff. Dlatego potrzeba integracji środowisk katolickich wokół wiary i rodziny.  Warto w tym miejscu podkreślić, że neomarksistom udało się już zniszczyć prawie wszystko, za wyjątkiem tożsamości. Jeżeli i ten cel zdołają osiągnąć, będą sprawowali rzeczywistą władzę nad światem.
 

Karolina Maria Koter

Fot. Anna Wiejak

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra