Z zagranicy

Wyznania dżihadystki: Rozkoszowałam się torturowaniem kobiet na oczach ich ojców i mężów

Podobało mi się torturowanie kobiet. W szczególności, kiedy patrzyli na to ich ojcowie i mężowie – takie wyznanie padło z ust bojowniczki ISIS, która opisywała horror, jaki zgotowała syryjskim kobietom. Podkreślała przy tym, że najbardziej brutalne są dżihadystki pochodzące z Wielkiej Brytanii.

Dezerterka z ISIS opowiedziała, jak rozkoszowała się torturowaniem kobiet na oczach ich rodzin, kiedy jeszcze należała do żeńskiej dżihadystycznej brygady w Raqqa. Kobieta znana jako Hajer ujawniła, że największymi sadystkami są dżihadystki pochodzenia brytyjskiego, które używają narzędzia zwanego „gryzakiem”, które wywołuje ból „gorszy niż rodzenie dziecka”.

25-letnia Hajer była jedną z pierwszych rekrutowanych do brygady Al-Khansaa w 2014 roku, która to grupa dżihadystek była porównywana z hitlerowskim gestapo, chociaż nie jedyną Brytyjką, ponieważ wkrótce dołączyły do niej uciekinierki ze szkół w Londynie: Shamima Begum, Amira Abase i Kadiza Sultana oraz konwertytka na islam Sally Jones (47) z Kent.

Rolą grupy Al-Khansaa było – i nadal jest – spełnianie funkcji policji religijnej, mającej dopilnować, aby rezydenci miasta Raqqa, obwołanego stolicą Państwa Islamskiego, przestrzegali restrykcyjnych zasad islamu. Dla tych, którzy łamią zasady przewidziano surowe kary, ale Hajer twierdzi, że nie miała problemów z brutalnym wymierzaniem batów.

– Lubiłam to. Lubiłam torturować syryjskie kobiety, w szczególności, kiedy patrzyli na to ich ojcowie i mężowie – przyznała. – Wiecie, Europejczycy są bardziej sadystyczni i brutalni niż inni. Na przykład brytyjskie bojowniczki przechwalają się brutalnością tortur. Jedna, która używała narzędzia do „gryzienia” jest Brytyjką, czystą Brytyjką. Była znana jako Um Salama – mówiła, dodając, iż „gryzak” jest ulubionym narzędziem starszych bojowniczek Al-Khansaa. Narzędzie opisała jako podobne do wnyków – metalowa szczęka z ostrymi zębami, które wbijają się w ciało ofiary.

Przyznała, że była świadkiem tortur i zamordowania jordańskiego pilota wojskowego, którego brutalna egzekucja wstrząsnęła światową opinią publiczną. Muath Al-Kasasbeh został schwytany, kiedy jego F-16 rozbiło się w Raqqa w Wigilię 2014 roku. W styczniu 2015 r. ISIS opublikowało przerażające nagranie, na którym utrwalono spalenie 26-letniego pilota żywcem w klatce.

– Nadal pamiętam jak Um Salama i Um Rayan torturowały go. To były najbardziej brutalne tortury, jakie w życiu widziałam – relacjonowała.

Źródło: Daily Mail

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. find asbestos inside

  6 listopada 2017 at 07:36

  I’d like to find out more? I’d care to find out
  some additional information.

 2. Sylvester Bonventre

  19 grudnia 2017 at 17:11

  I’d like to find out more? I’d want to find out some additional information.|

 3. Home Improvement

  21 grudnia 2017 at 21:14

  But a smiling visitant here to share the love (:, btw great design. „Treat the other man’s faith gently it is all he has to believe with.” by Athenus.

 4. Natosha Pastrano

  23 grudnia 2017 at 09:50

  Keep on working, great job!|

 5. Pingback: c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra