Z zagranicy

Więźniowie wymierzyli sprawiedliwość gwałcicielowi z Rimini

Marokańczyk z grupy imigrantów, którzy w Rimini w sposób bestialski zgwałcili polską turystkę, trafił do szpitala w wyniku ciężkiego pobicia. Przebywał w zakładzie karnym dla nieletnich w Pratello w Bolonii.

Okazuje się, że włoskie więzienia niewiele różnią się od polskich jeżeli chodzi o traktowanie w nich przestępców seksualnych – gwałciciel został dosłownie skatowany. Wprawdzie do pobicia doszło dwa tygodnie temu, ale lokalne media poinformowały o tym dopiero teraz. W ocenie śledczych więźniowie sami wymierzyli karę 15-latkowi za dokonanie przestępstwa na tle seksualnym.

Tymczasem kilka dni temu rozpoczął się przed sądem w Rimini proces jedynego pełnoletniego gwałciciela ze wspomnianej wyżej bandy, Kongijczyka Guerlina Butungu. Za rozbój, gwałt na Polce, pobicie jej partnera i inne przestępstwa grozi mu ponad 20 lat więzienia.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

30 Komentarzy

  1. why not look here

    21 grudnia 2017 at 08:31

    Hold it up

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra