Z zagranicy

Metodyka Boga działa, w Norwegii też – świadectwo dr Katarzyny Jachimowicz

Już dziś serdecznie Państwa zapraszam do wysłuchania bardzo ciekawej rozmowy, jaką dla Państwa przeprowadziłam z wyjątkową osobą. Z pewnością wielu z Państwa słyszało już co nieco o historii doktor Katarzyny Jachimowicz, która mieszkając w Norwegii, musiała zmierzyć się z absurdem genderowej polityki, stając się jej ofiarą na polu zawodowym.

Pani doktor jednak nie pozostała na to obojętna, rozważywszy w głębi serca własne zadanie w sprawie norweskiego systemu dotyczącego służby lekarskiej, podjęła określone decyzje, w których trwa w zgodzie z własnym sumieniem do końca.

Taka postawa przyniosła zadziwiające owoce i są to naprawdę piękne wydarzenia! O tym wszystkim pani doktor Jachimowicz opowie nam w audycji, w której usłyszymy dokładną relację z wydarzeń zawodowych, ale także świadectwo o postawie norweskich lekarzy, którzy podobnie jak polska lekarka nie chcą systemu genderowego, usłyszymy o postawie sędziego, prawników, środowisk chrześcijańskich, norweskiej prasy, po prostu o tym, co dzieje się z ludźmi, gdy dochodzi do bardzo konkretnego zderzenia się z Prawdą.

W naszej rozmowie pani doktor opowie nam jednocześnie o swojej wewnętrznej drodze rozeznawania głosu Boga w służbie prawdy o życiu ludzkim, a wszystko niespodziewanie ułoży nam się w Bożą metodologię działania, która powolutku przynosi niesamowite owoce. Ta rozmowa z pewnością jest wspaniałym wzmocnieniem dla wszystkich, którym przychodzi stanąć do konkretnej walki o prawdę, dobro i piękno, do walki która tak naprawdę toczy się od początku świata i będzie trwać do jego końca.

Serdecznie zapraszamy drogich Słuchaczy już jutro, we wtorek, 17 października na portal Prawy.pl w Radio Prawy.pl, od godziny 20.00.

Zapraszam. Kasia Chrzan

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

66 komentarzy

66 Komentarzy

 1. home security camera systems reviews

  11 listopada 2017 at 16:28

  To secure family from problems?

 2. Raas

  13 listopada 2017 at 13:57

  Nowość na rynku windy towarowe producent http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe nie czekaj zamów u nas

 3. storagesolutions-selfstorage.ca

  6 grudnia 2017 at 15:21

  Very descriptive post, I enjoyed that a lot. Will there be a part 2?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra