Z kraju

Beata Szydło – Zaproponujemy Francji przeniesienie pomnika Jana Pawła II do Polski

Jak podał portal „Wpolityce” premier Beaty Szydło na informację dotyczącą pomnika Jana Pawła II w Ploermel we Francji z którego ma zostać usunięty krzyż stwierdziła – Rząd podejmie starania, by ocalić pomnik od ocenzurowania. Zaproponujemy przeniesienie go do Polski.

– Jan Paweł II mówił, że historia uczy, że demokracja bez wartości przemienia się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm. Nasz wielki Polak, wielki Europejczyk jest symbolem Chrześcijańskiej Zjednoczonej Europy. Dyktat politycznej poprawności – laicyzacji państwa – wprowadza miejsce dla wartości, które są nam obce kulturowo, które prowadzą do sterroryzowania codziennego życia Europejczyków. Polski rząd podejmie starania, by pomnik naszego rodaka ocalić od ocenzurowania i zaproponujemy aby przenieść go do Polski, o ile będzie zgoda francuskich władz i społeczności lokalnej — stwierdziła premier Beata Szydło w rozmowie z mediami.

 

Komentarz Prawego – W sumie po co pomnik papieża Jana Pawła II w muzułmańskim kraju, który próbuje udawać kraj ateistyczny i demokratyczny?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

30 Komentarzy

  1. Olek

    8 listopada 2017 at 09:35

    Sprawdzona agencja pośrednictwa pracy oferuje pracę jako opiekunka osób starszych http://betreuerin.com.pl/opiekunka-osob-starszych-niemcy.html

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra