Z zagranicy

Były szef kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa z zarzutami

Paul Manafort, kierujący kampanią przedwyborczą obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, został oskarżony w związku z toczącym się śledztwem w sprawie mieszania się Rosjan w wybory w USA.

On i jego były wspólnik w interesach Rick Gates „otrzymali nakazy poddania się” – wynika z informacji podanych przez „New York Times”, przy czym dokładny charakter wspomnianych zarzutów nie jest znany.
Dochodzenie prowadzone jest przez specjalnie oddelegowanego do tej sprawy prawnika Roberta Muellera, który szuka powiązań między Rosją a sztabem Donalda Trumpa.
Obydwie strony odmawiają komentarza.
Źródło: BBC, Breitbart

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

  1. Tell Me how

    6 listopada 2017 at 15:26

    yahoo got me here. Cheers!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra